אשמח לשמוע מכם על המלצות על ערכת ביוץ אמינות

גלי377

New member
אשמח לשמוע מכם על המלצות על ערכת ביוץ אמינות

מה שקניתי מקופ"ח כללית נראה לי לא הכי אמין

ובאיזו שעה אתם נוהגות לבדוק כל יום עם המקלון ?

haych

New member
אני מצטערת שאני מתחילה לאבד את הסבלנות

אבל שאלת את השאלות האלה כמה וכמה פעמים, ותמיד קיבלת תשובה.
בנות משקיעות מזמנן בשביל לענות לך ונראה שאת בכלל לא קוראת את התשובות, או שאת ממשיכה לשאול עד שתקבלי את התשובה שאת רוצה לשמוע.
את מוזמנת לגלול אחורה בעמוד הזה ולקרוא את מה שענו לך בפעמים הקודמות. אני בטוחה שתמצאי תשובות

גלי haych צודקת

20, 24, 26, 27, 28 בנובמבר - בכל התאריכים האלה פתחת פוסטים בנושא ערכות ביוץ ונענית. אנא חזרי לשרשורים האלה וקראי את התשובות שניתנו לך שם ואל תפתחי שרשורים נוספים בנושא זה.

גלי377

New member
לא מבינה מה כל הכעס הזה סך הכל ביקשתי לשמוע המלצות

אתן לא חייבות לענות עם זה מטרד עבורכן...מאמינה שיש בנות שיאכלו לעזור ולענות יפה ששאולים אותן שאלות... הפורום נועד למטרה שלשמה שאחת עוזרת לשני במתן הסברים וייעוץ...ושוב סליחה עם זה מהווה מטרד עבורכן :(

haych

New member
אבל כן עוזרים לך

את שואלת, עונים לך יפה ובאריכות ויום-יומיים אח"כ את שואלת את אותה שאלה. למה?
ה"מטרד" כאן הוא לא חלילה זה שאת שואלת, אכן מטרת הפורום היא התייעצות. ה"מטרד" הוא זה שאת חוזרת על אותן שאלות שוב ושוב. ענו לך באיזה בדיקת ביוץ מומלץ להשתמש (כולן אותו דבר, עדיף לקנות בזול מאיביי) וענו לך מתי מומלץ לבדוק ביוץ (10:00-20:00). אני באמת לא מצליחה להבין מה המטרה בלשאול את זה שוב?
תשאלי שאלות חדשות - תעני בשמחה. לא תביני את ההסבר ותבקשי הבהרות - גם לזה תעני בשמחה. אבל כשאת חוזרת על שאלות שכבר שאלת כאילו לא טרחת אפילו לקרוא את התשובה - זה מעצבן.

Atlantis K

New member
גלי, הבנות כאן באמת ניסו ומנסות לעזור לך

תמיד שאת שואלת מישהי עונה ואת יכולה לקרוא בין השורות שלכולן כאן בפורום יש כוונות טובות. אני לא יודעת מה ההיסטוריה שלך עם הריונות ונסיון להכנס להריון, אבל אולי כדאי שתקראי קצת על מערכת הרבייה הנקבית בקישור הזה . אולי זה יעשה לך קצת סדר בנוגע לביוץ, שחלות , שלב לוטאלי וכל מה שביניהם.

גלי377

New member
אוקי...תודה רבה אשתדל לשים לב לתשובות

פשוט לא ראיתי את התשובות לכן כתבתי שוב את אותה שאלה...
&nbsp
חודש מוצלח לכולם..:)

למעלה