עוד שאלת מקלון ביוץ

קיפודה7

New member
עוד שאלת מקלון ביוץ

החודש התחלתי לבדוק גם עם מקלונים, זו פעם ראשונה עם מקלונים אז עוד לא מנוסה כלכך. השאלה שלי היא כזו: האם אחרי הביוץ הפס הנוסף נעלם בבת אחת או שהוא דוהה בהדרגה? שלשום קיבלתי פס נוסף כמעט חזק כמו פס הבקרה, והיום הפס הנוסף היה טיפ-טיפה יותר חלש מאתמול (בקושי רואים הבדל). לפי יתר הסימנים שלי אני רק לקראת (חום השחר, הפרשות, ומיקום צוואר הרחם) אז ברור שבכל מקרה ממשיכים לקמפר (עייפים כבר בגילנו :) )... בעיקר מסקרן אותי כדי להבין... תודה לעונות!

קיפודה7

New member
מנסה שוב את מזלי ומצרפת תמונה

בתמונה:
העליון זה ימ 15
השני והשלישי ימ 16 (צהריים וערב)
והתחתון זה ימ 17- היום.
2 אפשרויות לדעתי- אחת שהבדיקה הכי חיובית היתה בימ 15 (לא בדקתי עם מקלונים לפני כן) ולכן הביוץ היה אתמול או היום. אפשרות שניה- הגוף שלי רק נסה לבייץ אבל לא השלים ביוץ בינתיים. עדיין לא עלה לי החום מה שאומר שאולי הביוץ עוד לפני, מצד שני ההפרשות הכי פוריות נצפו בימ 15..
אתמול (ימ 16) כצפוי היינו עייפים מכדי קימפור אבל בימ 14 ו15 קימפרנו במרץ :) והיום נגייס כוחות כמובן...
יאללה הצבעות- איזו אפשרות יותר נראית לכן? יש עוד אפשרות שלא חשבתי עליה?
נ.ב בתמונה הקן השני נראה קצת יותר בהיר מבמציאות.

haych

New member
לא נראה שהיה ביוץ

את אומרת שקיבלת פס חזק כמעט כמו פס הבקרה, לי באף אחד מהמקלונים זה לא נראה מספיק קרוב.
גם לי יש חודש משובש. לא הצלחתי לזהות ביוץ והספדתי אותו.

לשאלתך הקודמת, אצלי ביום הביוץ הקו נחלש - לא נעלם אבל כן מספיק חלש בשביל שלא ישאר מקום לספק שהמקלון שלילי.

קיפודה7

New member
תודה על התשובות :)

ממש מוזר לי, אני תמיד מבייצת כל חודש ביום 17-18...
במציאות הקו באמת הרבה יותר חזק אבל יכול להיות שאני מכריחה את המציאות להתאים לציפיות שלי...
אני מניחה שיש פעם ראשונה לכל דבר.
למה את מתכוונת שהספדת? את חושבת שלא בייצת בכלל החודש? אולי הביוץ פשוט מתעכב?

קיפודה7

New member
במחשב אצלי התמונה ממש נוראית

צריך להטות את המסך לזוית כדי שזה יראה כמו במציאות

haych

New member
הספדתי כי

אני תמיד מבייצת ביום ה-14. בדקתי עד יו"מ 15 והיה שלילי (כלומר - שהביוץ גם לא היה ביום 16). בשלילי אני מתכוונת שהקו היה ממש חלש, ושמסביבות יו"מ 14 הוא ניהיה אפילו חלש יותר מיום ליום, כמעט בלתי נראה. אז בגלל האיחור בשילוב עם זה שהפסים לא מתחזקים בכלל, הספדתי. שכנו פעם אחת וזה היה ממש מזמן, ביו"מ 11. רציתי שנקמפ"ר כשנתקרב יותר למועד הביוץ והפסים יתחזקו קצת, אבל זה לא קרה

הזוי, יש כבר כמה בנות בפורום שהביוץ שלהן התנהג מוזר החודש. אולי קר לביציות ולא בא להן לצאת מהפוך :)

קיפודה7

New member
כן אבל..

זה לא בהכרח אומר שהביוץ הקדים
יותר הגיוני בעיני שהוא יגיע מאוחר יותר. זה מה שאני חושבת (ומקווה) שוקרה אצלי. אז לא חושבת שכדאי להספיד :)
מוזר, לשתינו הווסת הגיע יומיים באיחור, אני תוהה אם אולי זה קשור?

haych

New member
אבל הפסים כן התחזקו (טיפה) ואז נחלשו

זה לא אומר שהשיא מאחורי?
בכל מקרה, הפסקתי לבדוק עם המקלונים. קימפ"רנו אתמול (יוא"ב 18) וביוא"ב 11. אם הביוץ איחר, מה שלא נראה לי סביר, אולי עוד איכשהו תפסנו אותו..אבל אני ממש בספק.
גם לגלי יצא ככה - איחור של יומיים וביוץ שמתעכב. מה הולך פה?

גלי377

New member
נכון באמת משהו מוזר החודש יכול להיות הגוף משתגע שמתחילים

לנסות...
אני לא מסתמכת על הבדיקות ביוץ ב-100% צריך להיות קשובות לגוף יותר ולפי הסימנים לדעת מתי הביוץ בערך

haych

New member
לא כולם נמצאים בתחילת הנסיונות...

ובגלל שאני מנסה מעל שנה-אני באופן אישי כן מסתמכת על בדיקות הביוץ במאה אחוז כך שזה שלא זיהיתי ביוץ אומר שאו שלא בייציתי משום מה, או שהוא ממש הקדים/ממש איחר.

hadarh111

New member
יכולה רק לעודד

ולהגיד שהחודש שבו אנחנו נקלטנו
זה כבר אחרי שאני והרופא נשים כבר הספדנו את החודש!
היה ביוץ מאוחר מאוחר מאוחרר מאוחר.
שנקלט בקימפור מקרי לחלוטין.

אז מאחלת לך שגם לכם יהיה חודש ביוץ מאוחר ומפתיע לטובה:)

קיפודה7

New member
איזה עצבים!

את עוקבת אחרי עוד סימנים? (לא זוכרת אם כבר סיפרת, מצטערת). זה יכול מאד לעזור במקרה שמקלוני הביוץ לא נותנים תמונה ברורה.
החודש גם לי הסימנים כולם מבלבלים- המקלוני ביוץ בטח וגם הטמפ' (אני חושדת שמשהו לא בסדר במדחום שלי..). רק בגלל ההפרשות אני די בטוחה שבייצתי בי"מ 15 ועכשיו אני יוא"ב 5. גם לפי fertility friend זה מה שהוא חושב. סימן לי על הגרף קו מקווקו כדי לסמן את יום הביוץ המשוער. קו מקווקו זה כאשר חלק מהסימנים לא מסתדרים יחד. אז עכשיו פשוט ממתינה ואני מניחה שעוד 10 ימים בערך אדע בוודאות מה קרה החודש, לכאן או לכאן.

haych

New member
אני לא מצליחה לזהות סימנים אחרים

היה לי כאב ביוץ, אבל לפעמים הוא מגיע יחסית רחוק מהביוץ, לפעמים ממש בביוץ ולפעמים אני סתם מדמיינת שהוא קיים... אם אני לא טועה, ביום של הכאב בדקתי והיה כמובן שלילי ביותר.
הפרשות פעם הייתי מזהה, בחודשים האחרונים כמעט ואין לי.
את ה FF מחקתי אחרי שכמעט כל הפונקציות הפכו להיות רק לחברי VIP. ובכל מקרה, השתמשתי בה רק בחודש שלפני זה ככה שאין לה מספיק אינפו' בשביל לתת לי מועד משוער.

גם אני מחכה כבר למחזור, ככה אקח 14 יום אחורה ואדע מתי בערך היה הביוץ ואם הוא היה אחרי שכבר הפסקתי לבדוק.

Atlantis K

New member
אני אפילו לא רוצה להתחיל עם ערכות ביוץ

אני מזהה ביוץ לפי ההפרשות ןגם נראה לי שזה לא יעשה לי טוב להיות אובססיבית לגבי זה, כדי לא להתאכזב כל פעם. למשל, חודש שעבר קימפרנו בימים שסביב ההפרשות הפוריות ולא התפתח מזה כלום. מצד שני כבר נכנסתי להריון לפחות 4 פעמים (שאני יודעת עליהם) בלי שום בדיקה מעבר לזה שידעתי שאני בערך בשבוע הנכון.
כמובן שכל זה נכון למקרה שלי, אבל מציעה את זה למי שהיא בתחילת הנסיונות ואין אצלה ואצל הבן זוג אינדקציה לאיזושהיא בעיה.

קיפודה7

New member
מזדהה..

מקלוני הביוץ רק הוסיפו לי בלבול החודש. אני חושבת שבשבילי זה פשוט עוד דרך להרגיש שיש לי איזושהי שליטה על סיטואציה שמעצם טיבה אין לי עליה שום שום שליטה.. אני מקווה שלחודש הבא (אמן שלא אצטרך) לא אתפתה שוב למקלונים..

haych

New member
אני סוג של התמכרתי

יכול להיות שאני סומכת יותר מדי על הבדיקות במובן שאני לא קשובה לגוף שלי, כי לפני זה כן הייתי שמה לב לסימנים. מאז שהתחלתי עם הבדיקות כדי לוודא שאנחנו מקמפ"רים בימים הנכונים (וראיתי שכן, הביוץ שלי מאוד עיקבי חוץ מהחודש הזה) המשכתי איתן כדי שיהיה "ליתר בטחון". ועכשיו אני כבר לא מזהה סימנים גופניים... כנראה שבגלל שיש לי סוג של רשת בטחון מהמקלונים, אני פחות עירנית לשינויים הפיזיולוגיים.
אבל אני לא מסוגלת להפסיק..
ולמרות שאני יודעת מתי הביוץ ועובדת בתקופה שמסביבו, עדיין לא יצא מזה שום הריון
כך שעם מקלות/בלי מקלות לא משנה אצלי - כנראה שאני צריכה עזרה חיצונית
בעוד כשבועיים יש לי תור לרופא.

Atlantis K

New member
מתי אתן מקמפרות?

כשיש את ההפרשות הפוריות או אחריהן?
בעקרון אם מקשיבים לגוף אז גם החשק המיני אמור לעלות בימים האלו

קיפודה7

New member
לי יש בערך 5 ימים של הפרשות פוריות

אז משתדלים לפחות 4 פעמים במהלך הימים הללו פלוס אחד לשנה הבאה גם אחרי שהחום עולה (אצלי זה תמיד ביחד עם חזרה להפרשות יבשות יותר). ואני לגמרי רואה קשר בין החשק המיני לבין הימים הפוריים!

למעלה