שרשור בין הזמנים (יש חיים בין מחזור לביוץ!)‬

שרשור בין הזמנים (יש חיים בין מחזור לביוץ!)‬

כבר כמעט ושכחנו.... יש חיים בין מחזור לביוץ, בין הבאסה לתקווה החדשה.
בואו לשתף בדבר הזה שאנחנו קוראות לו 'חיים' ואין לו קשר לפיפי על מקל....

haych

New member
אז יש שבוע וחצי בערך שלא סובב סביב הריון

ובכל זאת, מחר אכין לי קציצות סלק, אם לא יועיל, בטוח שלא יזיק.
מקווה שהימים עד הביוץ יעברו מהר. יהיה לי הרבה זמן לבד (גם בלי הבעל) וזה די מבורך אחרי המשפחתיות יתר של החגים.
יש תוכניות להפגש עם חברות - הזדמנות אחרונה לעשות את זה כשאנחנו קרובים גאוגרפית, רגע לפני מעבר הדירה.
וכמובן, אריזות ברבאק.

היה חג די נחמד..

קצת משפחה, קצת בית..
מאוד חמד ומאוורר...
פחות מחשבות על פיפי על מקל כי אני בזמן מחזור עכשיו

&nbsp
מתלבטת מה לעשות מחר בבוקר.. (עובדת במשמרות ערב..ובקרוב מתחילה ללמוד..אז חייבת לנצל את הזמן למנוחה והשלמת דברים שצריך לעשות בבית..)
&nbsp

JB217

New member
אוף אני מושבתת עד 25.11

איזו באסה הבעל טס לחו"ל בול אבל בוווול על הימים הפוריים ככה שלא יוצא לא לפני ולא אחרי ממש בול! אז אצטרך לשעשע את עצמי בהתוודאות (אומרים ככה!? אמלה אני שוכחת עברית) לשיטת המודעות לפוריות, כבר התחלתי עם מדידת חום השחר ואמשיך להשתעשע בסיפור הזה כל דבר שיעסיק אותי עכשיו חודש :)
בכל מקרה מחזיקה לכולן אצבעות חזק חזק!!!

יש חיים
והם אפילו יפים

אחרי יום אחד מלא תקווה ומתח
ויום אחד עצבנניייי + מבאס ברמות על (אשכרה כל העולם בשחור-שחור)
חזרתי לעצמי
הללויה

תודה לכל המעודדות והתומכות בי ממעמקי הייאוש
אני שמחה להיות בקרבכן ואתכן
מחזיקה אצבעות

JBL בהחלט מתפנה לך זמן יקר להשלמות קריאה.... אולי תלמדי לסרוג? סינית? מבאס לחכות, אבל אולי יחזיר לכם את הרומנטיקה (במקום 'לעבוד' כל הזמן)

קיפודה7

New member
נחמד בין הזמנים

הי חברות, כיף לי לקרוא את כל הההודעות והשירשורים שהצטברו. יצאנו לroad trip ארוך לכל השבוע אז לא ביקרתי פה עד עכשיו. מה אומר? אולי זו התקופה הזו של סוף הווסת וכשסקס הוא באמת רק רק לכיף בלי שום 'מטרה נוספת', ואולי זה שאני לא מודדת טמפ עדיין ולא בודקת סימפטומים באופן אובססיבי. ואולי זה החופש.. אבל ממש כיף לי דוקא בתקופה הזו. הזמן זורם ולא נמתח, ואני הרבה יותר ברגע ובהווה מאשר בהמתנה למשהו. מרגישה מלאת הודיה ושמחה על מה שיש. חיבוקים וחיזוקים לכולכן, לכל הממתינות, לכל המתמלאות ולכל המתרוקנות.

JB217

New member
מחזור הכי מוזר בעולם לא מבינה מתי יו"מ 1

אני בהתלבטות ממתי לספור את יו"מ 1.
בד"כ זה מתחיל אצלי מ 2-3 ימים של הכתמות חומות ומתפתח למחזור. החודש בתאריך 17.10 (יוא"ב 11) חום השחר ממש ירד (מ36.68 ל 36.33) התחיל דימום (לא רק הכתמות) אדום אבל חלש ונמשך עד אתמול 21.10 (5 ימים). היום הדימום ממש התחזק ונהיה כמו נאמר היום השני של המחזור הרגיל שלי, ז"א שאני כבר 6 ימים במחזור והוא רק מתחזק. אין כאבים וכלום. ביוא"ב 10 בדקתי ובדיקה יצאה שלילית וגם אין לי כאבים וכלום מאז לא בדקתי כי חשבתי שקיבלתי. עכשיו אני לא יודעת ממתי להתחיל לספור שזה מחזור ומתי בעצם הביוץ.
בגדול ככל שהביוץ מאוחר יותר עדיף לי כי בעלי חוזר מחו"ל רק ב 2.11 אבל בכל זאת ממש מוזר. רעיונות?

קיפודה7

New member
איך חום השחר עכשיו? ובימים האחרונים?

גם אני קצת חשדתי בווסת האחרונה שהיתה לא שגרתית וחלשה מהרגיל (וארוכה במשך, 6 ימים!!) אבל חום השחר אצלי לא מותיר מקום לספק שזה לא הריון..
כעקרון מחזור חדש ממה שאני יודעת סופרים מהיום הראשון של הדם האדום ולא של ההכתמות החומות. ההכתמות החומות הם הסוף של המחזור הקודם. (זה לפי הספר "מודעות לפוריות" אני חושבת).

JB217

New member
חום השחר רגיל חזר להיות 36.45-36.55 בערך

הקטע שזה היה ככה גם לפני הירידה הגדולה ל 36.33 וגם רק התחלתי אז אין לי אינדיקציה וודאית. מה גם שאני ישנה ממש לא טוב מאז שהתחלתי למדוד חום השחר אז אולי גם מה שיוצא לי לא באמת מדויק. היום זה כבר היום ה 7 של המחזור (אם לספור מהיום הראשון של הדם) והוא עכשיו בשיא אתמול היה חזק אבל היום ממש חזק. בחיים לא היה לי ככה בד"כ ביום הראשון חלש שני ושלישי חזק ואז שוב חלש ונגמר. אז החודש באמת ממש לא יודעת מתי יהיה הביוץ...

קיפודה7

New member
אם הדימום חריג וחזק כלכך ובטח אם מתפתחים כאבים

כדאי לדעתי לגשת לרופא/מוקד..
רוצה לשלוח גרף? אולי יהיה יותר קל לעוד כמה עיניים להבחין במגמה של הטמפ'?

JB217

New member
לא הייתי קוראת לזה חריג

ואין לי כאבים, זה פשוט נורא ארוך ולא אופייני. אני אקבע בשני לרופא לראות מה קורה. לא יודעת אם זה יכול להיות קשור אבל אני לוקחת כדורים לבלוטת התריס במינון הכי נמוך ולפני כמה ימים שכחתי ולקחתי כשנזכרתי שזה היה לפני השינה ואחד על הבוקר, יש מצב שיש קשר!?

קיפודה7

New member
הממ..לא יודעת, לא מבינה בנושא.. מקווה שמשכילות ממני תכף

יגיבו. בכל אופן אם ככה ממש טוב שתקפצי לרופא.
בהצלחה ותעדכני :)

JB217

New member
איזו חמודה!!!

איזה כייף שחשבת עלי תודה רבה!!! אני בסדר גמור, היום זה היום ה 9 ויש רק הכתמות אני מניחה שזה שום דבר מיוחד אבל קבעתי תור לרוםאה שלי, אמנם רק לעוד שבועיים אבל לפחות משהו. אני אנסה לאתר את הביוץ ולפי זה באמת אדע באיזה יום התחיל לי כי הביוץ אצלי מדויק ביום ה 14/15

קיפודה7

New member
יופי, שמחה לשמוע

שהדימום פסק. הכי טוב לדעתי להמשיך למדוד חום, לא להלחץ יותר מדי לגבי זמני המדידה והשינה הרצופה, בסוף גם אם יש סטיות פה ושם לרוב אפשר לראות מגמות ולזהות שהתרחש ביוץ.. יאללה מחזיקה אצבעות להמשך שגרתי וסוף מחזור עוד 9 חודשים

JB217

New member
אולי כימי?

אוף מיהרתי להגיד שפסק ואז המשיך כמו מחזור ממש חלש אבל ממש אדום ולא כמו הכתמות

יכול להיות שזה הריון כימי? לא בדקתי החודש כי התחיל המחזור אז לא חשבתי שיש טעם אבל כבר 9 ימים ולא מפסיק...

למעלה