סימן לא מבשר טובות

Atlantis K

New member
סימן לא מבשר טובות

עשיתי בדיקה היום בבוקר והפס נראה חלש יותר מאשר היה אתמול, בהחלט סימן מדאיג. מה שכן ***אזהרת!!! תיאור גרפי!!! .. השתן שלי היה יותר בהיר הבוקר מאתמול, אז יש את הסיכוי הקטן שGCH יותר מדולל.

shanili2

New member
היי כמו שאומרים פס זה פס

שאומרים פס זה פס...
אני עשיתי בדיקה כי כבר יש לי תופעות של הריון והבדיקה שעשיתי לא מותירה שום ספק, הפס השני, אמנם חלש יותר מפס ביקורת אבל מובהק...
אני בשבוע 4 פלוס יומיים מסתמן (את הביוץ אני מרגישה בכל מחזור, כך שיש, לי אינדקציה על גיל ההריון)
אם יש לך ספק, תעלי תמונה של הבדיקה!
יכולה להגיד שגם בהריון הראשון וגם בשני, הבדיקות הכי מהירות היו של senso test (או משהו כזה, היא לא מולי כרגע)
תקני אותה מחר ותבדקי שוב.
שיהיה בהצלחה ושהכל יהיה תקין. לכולן פה!

haych

New member
הכוונה שלה

שהיא עשתה שתי בדיקות בהפרש של יום - ושבבדיקה השניה הפס יצא בהיר יותר, מה שמדאיג אותה זה שהבטא בירידה ובגלל זה יש החלשות של הפס.

haych

New member
עשית עם בדיקה מאותו סוג?

כי אם לא, אולי ההבדל נובע מהרגישות ששונה בין הבדיקות השונות.
יש לך בדיקה שלישית שתוכלי לבדוק איתה בינתיים, עד שיגמר החג?
קבעת תור לבטא?

מקווה שזה באמת עניין של שתן מדולל, מחזיקה לך אצבעות!!

קיפודה7

New member
מה שלומך? בדקת גם הבוקר?

ממש מקווה שתמשיכי לראות פס ושהדודה לא תגיע. לדעתי מוקדם מדי לדאוג.. קחי נשימה עמוקה וקבלי חיבוק לימים הקרובים..

Atlantis K

New member
חזל"ש

עשיתי בדיקה הבוקר אחרי שהקפדתי לא לשתות הרבה מים לפני שהלכתי לישון. ולשמחתי הופיע פס יותר חזק מאתמול. אז כנראה באמת שהפס החלש יצא בגלל שתן מדולל, המסקנה בנות היא לא לסמוך על בדיקה עם פיפי בהיר אפילו אם זה שתן ראשון :)
לשאלותיכן;
# כן זו היתה אותה בדיקה בכל הפעמים
# אני לא גרה בישראל ובדיקות בטא בלי בעיה ספציפית זה, נראה לי עניין של ישראל בעיקר
אתן מקסימות כולכן ואני ממש מקווה שהפסים של כולנו יתחזקו

למעלה