שאלה בנושא תזמון ביוץ..

meem8

New member
שאלה בנושא תזמון ביוץ..

הי בנות יקרות, אני די חדשה כאן וכבר די מכורה לפורום המפרגן שאתן.. :)
אני חודשיים אחרי הפלה (טבעית, מהריון ספונטני, בשבוע 8) מנסה לחדש את האנרגיות והאופטימיות.. עדיין לא התאפס לי המחזור להיות סדיר.. (בעבר היה ממוצע של 27 יום, כלומר בין 25 ל 29 ימים..ובחודש האחרון קיבלתי ביומ 30 אבל כבר יומיים לפני כן היו הכתמות הולכות וגוברות.. ואני ממש מבולבלת) בסופו של דבר דימום אמיתי קיבלתי ב 8/10
אני ממש רוצה להצליח לתזמן נכון בסופש הארוך הנוכחי שלפנינו.. רציתי לשאול- היות ואני מנסה כבר כמה פעמים להשתמש במקלונים ומעולם לא "תפסתי" אותו חיובי.. אם אבדוק מידי יום, האם בדיקת הביוץ אמורה להיות חיובית רק פעם 1 בלבד? ואם וכאשר היא תהיה חיובית היא עדיין לא תצביע על תזמון ממש ברור נכון?
אולי יש לכן עצה נוספת בשבילי לגבי תזמון הביוץ הנוכחי?
תודה :)

meem8

New member
בדקתי עכשיו.. זה לא נראה באופק אה?

אני ביומ 14 אז הבדיקה השלילית מראה שזה לא יקרה ב 36 שעות הקרובות? איך זה יכול להיות?

haych

New member
יש בנות שהכי חיובי אצלן הוא לא לגמרי חיובי

אני לא מכירה את הבדיקה שאת משתמשת בה, אבל בבדיקות שיש בהן שני פסים מקבילים שצריכים להיות זהים - יש בנות שהפסים לא יהיו אצלן ממש זהים אלא כמעט וזה עדיין נחשב ביוץ.
בדיקת ביוץ יכולה להיות חיובית גם יומיים. ממתי שהיא הופכת חיובית יש 12-24 שעות לביוץ. כשהיא כבר שלילית - זהו יום הביוץ.

בהצלחה!

meem8

New member
בנות עזרה פליז.. המלצות לבדיקות ביוץ טובות? אמינות?

אני עד היום קניתי בקופ"ח אבל לא תפסתי אותו חיובי בשום שלב. אני כאמור חודשיים וקצת אחרי הפלה ומפחיד אותי לחשוב שאני בכלל לא מבייצת :/ אולי שווה לנסות להחליף בדיקה?

MommyToBe1

New member
אני קניתי בניו פארם

בסופר פארם לדעתי לא היה , אבל הן יקרות, מחיר מלא ל 10 בדיקות הוא 60 ש"ח, ועם מבצע הצלחתי לקנות ב 40. נראה לי שחבילה של 20 עולה מעט יותר זול.

אם את מת"א או הסביבה תכתבי לי בפרטי

הזמנתי סטוק של 50 בדיקות באיביי לפני כמה חודשים ונשארו לי המון (וגם כמה סטיקים של בדיקות הריון).
אני משתדלת להיות אופטימית, אז אין לי בעיה להעביר לך אם את באיזור

meem8

New member
תודה! כן אני מת"א ואשמח :))

ניסיתי לכתוב לך בפרטי.. לא בטוחה אם הצלחתי (מהפלאפון).. קיבלת? :)

למעלה