היי לכולן,

lollipop06

New member
היי לכולן,

טוב.. בלב הולם אזרתי אומץ לכתוב כאן לראשונה..
אני נשואה מזה שנתיים אך רק בחודשים האחרונים עושה מאמצים של ממש להיכנס להריון... אני אומרת: "מאמצים של ממש" כי עד לפני פחות משנה הייתי בטוחה שבכלל לא אהיה מסוגלת להרות או ללדת. יש לי איזו בעיה פיזיולוגית שעם השנים רופאים מפתחים אליה מודעות.. ועדיין יש המון סטיגמות והטיפולים משתנים מאישה לאישה ואינם חד משמעיים.
לאחרונה מצאתי שיטה לנסות להיכנס להיריון אך בינתיים זה עדיין לא מצליח. מאוד הזדהיתי עם הדברים שאתן כותבות- אני מרגישה בחודש האחרון המוווון סימנים ודי מתחרפנת והצלחתי אפילו לחרפן את בעלי (והוא אדם די רגוע ושלו
)
יש לי שאלה קטנה... האם לדעתכן יכול להיות מצב שקיבלתי וסת החודש אך בכל זאת נקלטתי להיריון?
הדימום שלי הוקדם ביום (בחודשים האחרונים הוסת והביוץ מדוייקים) היה לי דימום כמו מחזור אך רק במשך יומיים, אח"כ יום הפסקה ואז שוב יום דימום ואח"כ יומיים הפרשות (האמת שזה לא שכיח הפסקה במחזור אצלי)
בכל זאת- הרגשתי דברים שונים הפעם- כאבים בחזה (ומשום מה הוא זקור....) וכאבים בכל מיני אזורים בבטן וצרבות...
עשיתי בדיקת היריון ביוא"ב 21 והיא יצאה שלילית... :(
האם אתן חושבות שאין מה להיאחז במחשבות שווא על הריון ולעזוב את זה???
תודה, וסליחה על החפירה....

haych

New member
כדי לא להתחרפן

הייתי ממליצה לך לעשות בדיקת בטא.
על פניו הסימנים יכולים לבשר על הריון. לא כתבתי מה אורך המחזורים שלך, אבל אם נלך לפי הממוצע, יוא"ב 21 זה איחור של 6 ימים וגם בדיקות בייתיות לא רגישות אמורות כבר לזהות הריון.
אם הבדיקה הבייתית לא הניחה את דעתך, תעשי בטא. זה הכי ודאי ולא מותיר מקום לספק,

שיהיה בהצלחה ואמן שנשמע ממך בשורות טובות בקרוב!

אם קיבלת מחזור את לא בהריון

ה-סימן להופעת הריון היא היעדר המחזור... (למשך 9 חודשים) אל תשגעי את עצמך.
מחזיקה לך אצבעות לחודש חדש ומנצח !

haych

New member
לא התכוונת להגיב לי:) בכל מקרה-

אני מבינה אותה.
כשהמחזור לא מתנהג כרגיל, אפשר לפנטז (וזה באמת נכון לפעמים) שזה דימום השתרשות, או דימום שיש לפעמים בתחילת הריון.

כל חודש מחדש אני מחפשת בגוגל צירופים בסגנון "הריון שהתחיל בדימום" ומתענגת על סיפורים של בנות שהיו בטוחות שהתחיל להן המחזור ובסוף גילו שזה הריון.

כשאת יודעת איך המחזור שלך מתנהג (למרות שבמקרה הזה אני מסכימה שמחודשיים אי אפשר לקבוע) ופתאום לדימום יש אופי שונה, זה יכול בהחלט לתעתע.

הייתי נחרצת רק כי היא סיפרה שהמחזור שלה מתנהג ככה לפעמים

(כתבה שלפעמים הוא עושה הפסקה ואז חוזר) ולפחות לגבי עצמי - אני משתדלת לצמצם את הפנטזיה כמידת יכולתי.
אבל עזבי, היום ממש לא היום שלי, מצברוח מדוכדך ועצבני
והרבה מחשבות על איך ההריון-הזה-לא-יקרה-לעולם.

haych

New member
שולחת

לא ראיתי שהיא כתבה שהמחזור שלה לפעמים מתנהג ככה אלא רק שהיא חשבה שלא תוכל להכנס להריון. אם המחזור שלה מתנהג ככה בשגרה אז אני לגמרי מסכימה איתך בנוגע לפנטזיות. עדיף להיות פאסימיים ומופתעים לטובה בסוף.

ובאשר אליך - ההריון הזה יקרה, זה רק עניין של זמן. כולנו ניהיה בהריון בסוף. אם לא טבעי, אז בעזרת פלאי הטכנולוגיה. ואז את תקראי את השרשור הזה עם תינוק בידיים ותצחקי על הפסימית שהיית לפני כמה חודשים.

תודה

מחר אני כבר אהיה בסדר, אבל היום - שיא הפסימיות.
שואלת את עצמי אם כדאי לקפוץ לרופא נשים או לוותר בינתיים.
לא חושבת שמעקב זקיקים יעזור (לפי מועד הווסת והכיסוי הנרחב שאנחנו מקפידים עליו, היתה אפשרות להריון כל חודש, היא רק לא התממשה) - מה חוץ מזה? איקקלומין? בלי בעיות מוכחות? משהו אחר?
או רק תרופת הפלא "סבלנות" ?

דופק אישי בשבילך

לדכדוך ולמצב הרוח - קחי קצת דופק מפנק...
ובאופן כללי - אני לא כל כך יודעת כמה זמן את מנסה ומה כבר יש בבית, אבל קביעת תור לרופא נשים יכולה להיות התחלה. התור יהיה עוד שלושה שבועות-חודש, לא? גם תרגישי שאת עושה משהו, וגם תתפתח סבלנות!

lollipop06

New member
גם אני כל הזמן קוראת בגוגל על בנות שקיבלו מחזור בהריון...

בכלל כל תסמין אפשרי בגוגל הוא תסמין אופציונלי להריון...

למעלה