מרגישה מיואשת

מרגישה מיואשת

סורי בנות שלא שירשרתי-לא יודעת לאן לשרשר..

כבר יותר משנה וחצי בן זוגי ואני מנסים להיכנס להריון...היו תקופות שיותר רציתי, והיו תקופות שפחות רציתי..
שנינו בני 26 אוטוטו, אני יודעת-צעירים..אבל בכל זאת יש בעיות.
הלכנו לבדיקות - אצלי הכל בסדר, ואצל הבעל יש בעית זרע.
אני כבר זמן רב מנסה למצוא רופא פוריות ללא הצלחה-ועד שמצאתי-צריך הפניה..
מה שאומר שזה יקח עוד זמן עד שיהיה תור לרופא..כי עוד אין הפניה.
רציתי לשאול-אם אני יכולה לבקש הפניה עבור בעלי מרופא הנשים שלי או שהוא צריך לבקש הפניה בעצמו? אנחנו לא באותה קופת חולים מה שקצת מקשה על העניין..

בכל מקרה-רוצה להמשיך לקטר- כולן (טוב, לא כולן..רובן) סביבי בהריון..ואני מרגישה שזה לא פייר שעוד לא הצלחנו....כל פעם אני מנסה לנחם את עצמי ש"אולי זה לא הזמן המתאים.." ש"כל עכבה לטובה.." אבל עדיין זה מלחיץ..

מבאס לי שעוד לא הצלחנו..

ועוד שאלה שיש לי - אם יש בעית זרע (בספירה) האם אפשר לשפר את רמת הספירה בדרך כלשהי שהיא ללא טיפול?
כלומר- אם בעלי ילך עם תחתונים לא צמודים-זה יכול לעזור?

סורי על החפירה..אני פשוט מרגישה שאנחנו עומדים במקום..וכבר הפסקתי לצפות כל פעם מחדש..
כבר ברגע שאנחנו מקמפרים אני יודעת וחושבת לעצמי - 'טוב הפעם לא ניקלט'..כבר אין לי אמונה שנצליח ללא עזרה וטיפול...

תודה לכן..הייתי חייבת לפרוק..

satori79

New member
אל תפסיקי לקוות

אני מבין שזה מייאש ומתסכל.

קודם.. נראה לי שכדאי שתהיו באותה קופת חולים. זה יקל עליכם.

אם השירות הציבורי לא יעיל או איטי.. צריך לעשות אחד משני דברים..
לפנות לפרטי
להפוך שולחנות

לי יש חיך ושפה שסועה.. אחרי גיל 18.. כל פעם שהייתי צריך לעבור ניתוח בבית חולים ציבורי.. יאוש.. לפעמים חיכיתי כמה שנים.. הפרופסור שטיפל בי, אמר לי פעם.. אם אתה לא תדאג לזה אף אחד לא ידאג.. הוא התכוון שאני צריך להזיז עניינים ולא לחכות שמישהו בפקידות של המחלקות האלו יזכר שיש לי שם תיק רפואי..

היום ניתוחים שחיכיתי להם 4 שנים.. והפרופסור אמר לי שבפרטי אפשר גם להיות מנותח מחר..

יכול להיות שפנייה לרפואה פרטית היא קצת מעלה קשיים או הסתייגויות כאלו ואחרות,

אבל - גם במצב כזה אני חושב שצריך לעשות שיקולים של תועלת אישית.
אני לא יודע כמה זה עולה לפנות לפרטי.. אני מניח שזה כרוך בעלויות גבוהות.. אני מניח..כי אני באמת לא יודע. אבל יש ארגונים שעוזרים או יכולים לעזור לכם.
אני לא מכיר, אבל קשה לי להאמין שאין ארגונים שנכנסים לתוך הוואקום הזה.

עם השנים למדתי (מאחרים) שיש מצבים בחיים שצריך להיות בהם אנוכי.. גם אם זה לא אני..

בהצלחה,
ואל תוותרו.
:)

תודה רבה על תשובתך,

אנחנו בהחלט מנסים להיות באותה קופת חולים-זה לוקח קצת זמן..
&nbsp
שוב תודה

hatalya

New member
בואי לפורום פוריות

שם תקבלי תשובות על כל השאלות שלך מנשים שמתמודדות עם אותן הבעיות. זה מכשול בדרך, אבל זה לגמרי מכשול שאת מסוגלת לקפוץ מעליו. זה מתסכל, אבל יש המון פתרונות!

תודה רבה על ההזמנה

ניסיתי לכתוב שם ללא הצלחה
מקווה שיאשרו את הודעותיי שם בקרוב.
&nbsp
&nbsp
תודה

מיקה 1233

New member
מטפלים בבעיה לא מתייאשים:)

היי, אני קרובה לגילך ואנחנו מנסים אפילו קצת יותר ואנחנו בטיפולי פוריות כבר חצי שנה.... ובגלל בעיה בי שיותר סבוכה... אז הולכים לרופא פיריון עושים בדיקות! זה לא סוף העולם!! עושים השבחת זרע שזה לא מצריך כלום מצידו של בעלך חוץ מהזרע שלו כמובן ואם אצלך הכל בסדר נכנסים להריון די במהירות! חבל להתמרמר סתם! אני ובעלי הפכנו את הטיפולים לחוויה כיפית זה אפשרי! חבל לשקוע במחשבות שליליות על משהו שיכול להפתר במהירות הרבה בהצלחה:)

תודה רבה על תשובתך

איך הפכתם את הטיפולים לחוויה? מה אתם אומרים אחד לשני? יוצאים ל'דייט'?
&nbsp
תודה

ODOD11

New member
כנסי לפורום פוריות ותכתבי מה בדיוק

הבעיה או מה נמצא בתוצאות בדיקת הזרע ובטוח תקבלי תשובה והמלצה לרופא הטוב ביותר בתחום- לא חייב בפרטי. אל תתייאשי ואל תרימי ידיים, את רק בתחילת הדרך וצריכה הרבה כוחות.

נוסעת27

New member
היי לך!

קודם כל בגיל כה צעיר מוקדם להתייאש :)
לגבי שיפור הזרע- כמה שידוע לי שילוב של תזונה נכונה, אורך חיים בריא ונכון, פעילות גופנית, להימנע מאלכוהול וסיגריות וכו׳, יכולים בהחלט לעזור. וכמובן כשתצליחו למצוא רופא זמין יהיה אפשרל לעזור יותר.
דבר שני, הייתי ממליצה לך לקרוא את הספר שיטת המודעות לפוריות (שמ״פ). זה מיועד לנשים שרוצות להימנע מהריון בלי להשתמש באמצעי מניעה וכן לנשים שמעוניינות להגביר את הסיכוי להיכנס להריון באופן משמעותי. זה ספר שמלמד אותך לקרוא סימנים פשוטים של הגוף, כולל מדידת טמפרטורה ועוד, ולדעתי במדוייק מתי חלון הפוריות שלך.
למשל, יש נשים שמנסות להכינס להריון ומקיימות יחסי מין בזמנים מסויימים שנדמה להן שהן אמורות להיות פוריות, אבל ייתכן שהביוץ שלהן הוא בכלל מאוחר או מוקדם ממה שנדמה להן.
יש גם קורסים בנושא עם מדריכות שעברו הכשרה מיוחדת.
אני כבר שנה משתמשת בשיטה כאמצעי מניעה ללא אמצעי מניעה אחרים והיא יעילה ומדוייקת וקלה יחסית ללמידה. נשים רבות שהתקשו להכינס להריון השתמשו בשיטה והצליחו. אמנם הבעיה היא אצל בעלך אבל זה יכול לשפר את הסיכויים באופן משמעותי.

MommyToBe1

New member
היי :)

מהם נתוני הזרע שיצאו לבעלך בבדיקה? בעיקרון מומלץ להימנע מתחתונים צמודים, כי זה באמת יכול לחמם את המקום ולהפחית את נתוני הזרע. בנוסף, קיימים תוספי תזונה שיכולים לשפר תנועתיות וריכוז הזרע , כמו אבץ, סלניום... יש פורמולות מיוחדות לשיפור הזרע שנמכרות בכל רשתות הפארם. לגבי הרופא. . לדעתי את יכולה לפנות לרופא הנשים שלך עם תוצאות בדיקת הזרע ולבקש ממנו הפניה למרפאת פוריות, הוא אמור לתת לך.. מאחלת לך המון בהצלחה והיקלטות מהירה, וכמובן אל תתייאשי!

היי

קודם כל תודה על תשובתך

&nbsp
אני כרגע לא זוכרת היכן שמנו את תוצאות בדיקות הזרע של בעלי ..לדעתי פרסמתי אותן כאן מתי שהוא..
אני אדבר שוב עם רופא הנשים שלי...
&nbsp
תודה לך.

justanotherme82

New member
בקשר לרופאים וקופת חולים

אני ובעלי לא באותה קופה ואין אם זה בעיה, הרופא נשים שלי נתן לבעלי פתק שהוא שלח לרופא משפחה שלו במייל והרופא משפחה סידר לו הפניה לבדיקה.
אם את רוצה ללכת לרופא של הקופה אכן צריך הפניה מהרופא שלך, אם יודעים שיש בעיה אין סיבה שהרופא נשים לא יסכים לרשום הפניה אפילו אם תבקשי במייל ולא תבואי אליו פיזית. ככה שאפשר לקדם את הנושא הזה ובלי קשר, לקבוע תור אפשר בלי הפניה, את ההפניה צריך רק כשמגיעים לרופא עצמו אז כדאי לך לקבוע תור כבר עכשיו כי התורים בקופה ארוכים.
אם את רוצה ללכת לרופא פרטי אין צורך בהפניה.

קודם כל חיבוק...
ונתחיל ממה שאת בעצמך כתבת...
אתם צעירים
כשנמצאים בתחילת התהליך הכל נראה כל כך גדול ומסובך וקשה.
אבל האמת היא.. שלא
לומדים, קוראים, מתייעצים...וקופצים למים...
רופא פוריות.. גם רופא משפחה יכול לתת הפניה.. ועם זה והבדיקות שיש לכן עד כה להגיע לרופא פוריות...
לגבי שיפור של ספירת זרע, כן.. בהחלט יש אמצעים טבעיים, יש תזונה שאפשר לשלב, ושמירה על אזור האשכגים שלא יהיה במצב חימום מה שאומר תחתונים רחבים, להרחיק פלפון... ויש עוד המון טיפים שאת יכולה למצוא ברשת
בהצלחה!
&nbsp
&nbsp

תודה אבטיח

נתחיל לחפש טיפים אינטרנט..
&nbsp
בתחילת התהליך-לפני שנה וחצי אמרתי לעצמי- אנחנו צעירים..מה כבר יכול להשתבש..
פחדתי שתיהיה לי בעיה, או לבעלי..
לא פייר..בא לי פשוט להיכנס להריון-וזהו..בלי טיפולים, בלי דאגות..
אבל זה פשוט לא יקרה
חייבים עזרה מבחוץ..
&nbsp
טוב אני חייבת להפסיק עם השליליות הזאת...
מקווה שיהיה טוב..

למעלה