מבייצות ביחד לסוף שבוע

nsuha

New member
זיהוי ביוץ בעזרת מקלונים

היי, שאלה -
אני מנסה החודש לראשונה לזהות את הביוץ בעזרת מקלוני ביוץ מאיביי.
כעיקרון לפי נסיון של חודשיים קודמים (אחרי שהפסקתי עם הגלולות), הביוץ התרחש בין 12-15 יום לאחר קבלת המחזור (ובהנחה שהביוץ מתרחש 14 יום לפני המחזור הבא. זה תמיד קבוע?)

לפי החישוב הביוץ אמור להתרחש בין מחר (שבת) ליום שני... ועם זאת, במקלוני ביוץ עד כה מופיע פס שני חלשלוש שכמעט לא נראה.
האם הפס אמור להתחזק ככל שמתקרבים לביוץ או שפשוט יום אחד הוא יהפוך כהה?

תודה ושבת שלום!

קבוקית9

New member
עוזרת

הביוץ לא בהכרח מתרחש 14 יום לפני המחזור, הוא יכול להיות בין 10 ל-16 יום לפני המחזור ולרוב בין 12 ל-16 יום לפני המחזור. לרוב אצל אותה אישה זה יהיה קבוע, כלומר אם את מקבלת מחזור 13 יום אחרי הביוץ, במרבית החודשים זה ישאר קבוע. קצת קשה להסיק אצלך מהחודשיים האחרונים כי בחודשים שאחרי שמפסיקים לקחת גלולות הגוף קצת משתגע מבחינה הורמונלית אבל יש גם כאלה שעל החודש הראשון הגוף מתאפס על עצמו.
לגבי המקלונים, אין כ״כ עקביות. יכול להיות שהפסים ילכו ויתחזקו עד שהמקלון יהיה חיובי ויכול להיות שיהיה שלילי לגמרי עד שיום אחד פתאום יהיה חיובי. אצלי הוא הולך ומתחזק בכמה ימים שלפני הביוץ. תמשיכי לבדוק ותראי מתי המקלון יהיה ממש חיובי, מהרגע הזה הביוץ יתרחש תוך עד 48 שעות. אבל, ממליצה לכם בינתיים כבר להתחיל לעבוד, לפחות יום כן יום לא. מרגע שהמקלון חיובי אני לפחות ממליצה לך לעבוד כל יום, עד יום אחרי שהמקלון חוזר להיות שלילי. בהצלחה!!

lia1990

New member
היי

אני בדקתי במקלוני ביוץ מסיום המחזור ובאמת היו פסים מאוד חלשים והתחזקו מעט יום יומיים לפני הבדיקה החיובית
אולי את מבייצת מאוחר יותר משנדמה לך החודש
בנוסף תשתדלי לא לשתות שעתיים לפני ולעשות בשעה קבועה ממה שהבנתי עדיף בצהריים לא יודעת אם זה כזה קריטי... אבל זה מה שעשיתי
בהצלחה!

מקלוני ביוץ

הפס יהיה חזק ביום בהיר אחד בלי קשר למה היה בימים קודמים...
ולרוב הנשים.. הביוץ מתרחש בין 12 16 ימים טרם הווסת הבאה... זה נקרא השלב הלוטאלי.. ואפשר לגלות מה אורכו לאחר כמה חודשי מעקב.

nsuha

New member
תודה לכולכן!

עזרתן ממש..
מקווה שהמשלוחים יעזרו לי החודש לקבל מושג לגבי הביוץ והתהליך. מרגישה שעד כה עסקתי בניחושים...
&nbsp
מרגישה מעט מרומה לאחר שימוש של שנים באמצעי מניעה. מי ידע שכ״כ מורכב להכנס להריון?! (;

יונו2

New member
שאלה לגבי זקיקים גדולים מאד...

גמני פעם ראשונה עושה מעקב זקיקים, ויוצא שיש לי זקיקים מאד גדולים שייתכן ובכלל לא מבייצים, גדלים של 27-30 מ"מ. רופא אחד אמר לי שאלו זקיקים לא פורים, אחר אמר לי שהכל יכול להיות... כבר הייתי בעבר בהריון (ללא מעקב כך שלא יודעת מה היה גודל הזקיק אז). מישהי התנסתה בזה?

לרוב

זקיק שמכיל ביצית הוא עד 25 ממ ואחר כך נחשב לציסטה...
אבל... הכל יכול להיות... צריך להמשיך לעקוב.. להוסיף בדיקות דם... לראות רמות פרוג לאחר ביוץ...ולפי זה מחליטים...
אף פעם לא מקבלים מסקנות על סמך חודש ניסיון בודד...

למעלה