התשובה כמעט ידועה מראש אבל...

יעל2016קל

New member
התשובה כמעט ידועה מראש אבל...

האם מישהי מיכן מכירה תסמין כלשהו (לא משנה איזה) שמבדיל בים הסימפטומים של וסת לשל היריון? משהו שאם נבחין בו נוכל לדעת שיש סיכוי טוב להיריון ולא לוסת...? נשמע קצת כמו שאלת מיליון הדולר...לשאלות מליון הדולר אין תשובות בדרכ ;)

JB217

New member
חלומות הזויים, ממש ריאליסטיים ולהתעורר ממש מוקדם לפיפי

יעל2016קל

New member
גם זה שגרתי :)

יש לך עוד משהו? נניח משהו שקשור לכל עיניין המודעות לפוריות? (צוואר הרחם/הפרשות)?

MommyToBe1

New member
מאיזה יוא"ב התחלת להרגיש את התסמינים ?

האמת לי תמיד יש חלומות ריאליסטיים בטירוף סביב הימים שאחרי הביוץ.. הבנתי שזה ממש תופעה של הפרוגסטרון הגבוה. אני גם ממש מנסה לחפש בנרות איזה תסמין מיוחד שלא היה עוד חח אז אשמח לשמוע על עוד דברים להעסיק את עצמי בהם חח לגבי הפרשות - שמעתי שבד"כ בתחילת ההריון יש ריבוי הפרשות (הרגשה יותר רטובה), כמובן שלא יכולה להעיד כי טרם הייתי בהריון :)

בגדול זה ממש משתנה מאחת לאחת

וסורי לאכזב.. אבל אני לא הרגשתי בכלל סימנים..
גם עכשיו יש קצת בחילות, קצת עייפות אבל לא מעבר.. וזה קצת מלחיץ האמת..

יעל2016קל

New member
קשור או לא קשור

ביומיים האחרונים אכן יש לי חלומות ממש ריאליסטיים...מאז ומץמיד תחום החלומות אצלי וא מפותח....ידוע באמת שזה קשור לעליה בפרוגסטרון? או שזו השערה שלך? מעניין...

MommyToBe1

New member
לפי מה שקראתי

אכן תופעה של "Vivid dreams " ידועה אחרי הביוץ.. גם במקרים של הריון וגם לא.. אז זה הגיוני שזה כנראה בהשפעת הפרוגסטרון.

יעל2016קל

New member
כבר 4 לילות החלומות משתוללים

אני תמיד עם חלומות מורכבים אבל אני לא זוכרת שזה דווקא בזמן הזה...החודש הזה זה ממש בולט...מצד שני גם חום השחר עלה לטמפרטורה גבוהה יותר. אולי יש יותר פרוגסטרון

MommyToBe1

New member
אצלי

תמיד יש לי חלומות אחרי הביוץ.. חח זה בערך התסמין היחידי שלי.. מעבר לזה אין משהו שממש דורש ממני תשומת לב מיוחדת. הכל רגיל.. חום שחר גבוה יותר מבד"כ זה מעולה .. מקווה שזה יבשר לך על הריון :)

נניח אצלי...

תמיד התחיל לכאוב החזה 5 ימים לפני מחזור יואב 9-10 ככה ידעתי בדיוק באיזה יום אני יקבל ואכן כך היה.
חודש אחד פתאום התחילו לי כאבים בחזה כבר מיוא'ב 5-7 והבנתי שמשו שונה החודש, ואכן זה היה ההריון שגיליתי אליו יחסית מוקדם.

יעל2016קל

New member
זו שימת לב בדרגה גבוהה וגם

צריך לעבור הרבה מחזורים בשביל ממש לשים לב לתסמינים על פי יום ספציפי...לא יצא לי לשים לב ברמה כזאת...הדבר היחיד שמתי לב החודש שיש לי רגישות בחזה כל הזמן...התחילה לפני הביוץ כרגיל אבל לא נגמרת בשלב זה (יואב 6) אני לא זוכרת את זה מהמחזורים הקודמים, מצד שני הרגישות היא לא מאוד מאוד חזקה אז לא יודעת להגיד (אולי הייתה גם בפעמים הקודמות...)

כן..הבעיה היא

שכול התסמינים הללו יכולים לנבוע גם מפרוגסטרון שעולה לאחר הביוץ..

למעלה