שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

im mitzi

New member
מה אתן אומרות?

ביום רביעי סוף סוף הייתי אצל הרופאת נשים שלי והיא ראתה זקיק בגודל 17, עד היום לא איתרתי ביוץ, זה נשמע לי יותר מדי זמן, יכול להיות שפספסתי?
&nbsp
בנוסף היא גם אמרה שהשחלות נראות פוליציסטיות ושלחה אותי לעשות פרופיל הורמונלי ובדיקות זקיקים למשך 3 חודשים.
קצת מלחיץ אותי הסיפור הזה...

MommyToBe1

New member
אולי

אולי את מבייצת מזקיק של 24 מ"מ .. ואז זה הגיוני שלוקח זמן עד לביוץ. בדקת גם היום ? מקלוני ביוץ עובדים אצלך? או שזו פעם ראשונה שאת בודקת איתם ? כי לא אצל כולן הם עובדים טוב.

im mitzi

New member
בשעה טובה אותר הרגע ביוץ

המקלונים עובדים אצלי, זו פעם ראשונה שעשינו מעקב זקיקים
למעשה עוד לא מעקב, רק בגלל שהייתי אצל הרופאה היא בדקה וראתה, אז כנראה שבאמת זה לוקח קצת יותר זמן, הייתי לחוצה שאולי בטעות פספסתי.
&nbsp
&nbsp

im mitzi

New member
עם מקלוני ביוץ

הרגע איתרתי ביוץ (בשעה טובה, יו"מ 23)
עוד לא עשיתי פרופיל הורמונלי, מחכה למחזור (בתקווה שהוא לא יגיע)

יופי יופיייי

אז עכשיו זה מתחיל להסתדר!!!
שיהיה המון בהצלחה!!!
מאחלת לך שיהיה לך חודש מנצח!!

קשת 5

New member
התייעצות- כל עזרה תתקבל בברכה

היי בנות, אני חדשה פה בפורום ואני חייבת להתייעץ איתכן... התחלתי עבודה חדשה לפני ארבעה חודשים ואני מאוד רוצה להיכנס להריון שני , אני מנסה כשנה וחצי. התחלתי לקחת כדור איקקלומין. והוא אמור לעזור לי להיקלט ( או לפחות כך אני מקווה) הבעיה היא שיש לזה תופעות של עצבנות אני ממש מרגישה שאני מתעצבנת מכל דבר קטן אפשר להגיד שאפילו בדיכאון. אני לא יודעת מה לעשות כי זה לא בשליטה שלי. האם מישהי הרגישה כך שלקחה את הכדור? בנוסף לא נעים לי בעבודה כי אני מתפרצת ומתעצבנת ולא נעים לי בכלל . אני לא רוצה לאבד את מקום העבודה שלי. ואני לא יודעת מה לעשות.. האם לספר לממונים מעליי? על הסיטואציה ?? ןמה ההייתן עושות במקומי?

אם את מרגישה קרובה לממונים

את יכולה להגיד שאת נוטלת טיפול תרופתי שגורם לך לעצבנות ושיהיו סלחניים יותר...
ובאופן כללי... אחרי העבודה לנסות דברים שמרגיעים... לטייל ברגל, לנוח, לשוחח עם בן זוג או כל דבר שעוזר לך להפיג את המתח על מנת להוריד את העצבנות...

האם מותר לקחת רסקיו בתקופת הנסיונות?

האם זה פוגע בפוריות או יכול להזיק במשהו?

MommyToBe1

New member
גם אני לוקחת מידי פעם

זה אמור להיות טבעי מפרחי באך.. אז לא חושבת שזה מזיק או משפיע לרעה על הפוריות. מה שכן זה מכיל אלכוהול.. אז הייתי נמנעת ביואבים.

יעל2016קל

New member
יש בעיה עם אלכוהול ביואבים...?

הכוונה אם שותים בכמות לא גדולה...למה שזה ישפיע...?

אני נמנעתי

יש המון בנות שנקלטות להיריון וממשיכות לשתות בימי שישי בירה או שתייה חריפה אחרת עד שהן מגלות שהן בהיריון ועדיין ההיריון והעובר ממשיכים תקין...
בגלל שהרופאים אומרים שאסור אלכוהול בהיריון זה אומר גם שאסור בשלב היואבים

יעל2016קל

New member
זו הסקת מסקנות לא מובנת מאליה

יכול להיות שישנה סיבה למה לא לשתות ביואבים אבל ברופן עקרוני אומרים לא לשתות אלכוהול בהיריון מחשש מפגמים בעובר...בשלב היואבים זה לא נראה לי רלוונטי עדיין...לא ידוע לי שפוגע בהליך ההפריה...אבל מעניין...מישהי יודעת על זה משהו?

אני מסכימה עם הדיעה שמעליך

היוא"בים אמנם מתחילים בהמתנה להפריה אבל אם היא מתחרשת זה קורה ביוא"בים המוקדמים ואז יש לך כבר עובר (גם אם הוא עוד לא השתרש והבדיקה עוד לא מראה את זה בבירור).
&nbsp
בתקופת הנסיונות אני אישית מפסיקה אלכוהול, סושי, בשר נא וכו' כבר אחרי הביוץ, לא לוקחת סיכונים שנראים לי מיותרים.
לא בטוחה שהמינון של האלכוהול ברסקיו והכמויות שנוטלים ממנו הם רלוונטיים לסכן את העובר, אבל אם מדברים על שתיית אלכוהול אני בהחלט מסכימה שכשמנסים במודע עדיף להפסיק כמה שיותר מוקדם, ולא רק אחרי הבטא.
&nbsp
מן הסתם, אצל נשים שלא מנסות במודע אלא נקלטות במקרה זה לא מה שקורה, אבל זה לא אומר שזה המצב האידאלי, זה פשוט מצב נתון.

מיני24

New member
הכל מוזר

מכירות את זה שכל הזמן קורים עוד ועוד דברים מוזרים סביב הנסיונות?
אז כזה.

כרגע על הפרק:
אני ביומ 14, כבר משהו כמו 5 ימים שהבדיקות ביוץ חיוביות (לסירוגין, היה איזה יום או יומיים שהיה שלילי).
ואם זה לא מספיק מוזר, אז בערך מיומ 11 יש לי דימום חום, הרופא טען שזה קשור לביוץ ושזה שכיח,
לי זה לא קרה בחיים, עד עכשיו.
בכל מקרה,כאמור נבדקתי לפני יומיים אצל רופא והוא טען שהדימום כבר פסק.
נחשו מה? הוא לא.

בקיצור, אנחנו עדיין שוכבים בתקווה לכסות את הימים ולהצליח החודש,
אבל כל העסק (בעיקר הדימום, וקושי לדעת האם הביוץ כבר קרה, או שעוד לא) קצת מוזר, שלא לומר מדאיג.

מישהי יכולה לשפוך אור על הנושא?

דימום

אכן יש דימום בצבע בורדו-חום בכמות מועטה סביב הביוץ
זה קורה בגלל חריגת הביצית מהשחלה... לא שמעתי שדימום שכזה נמשך 5 ימים אלא הכתמה בודדת... אבל... אם הלכת לרופא ואמר לך שזה סביר ותקין, כנראה שאת צריכה להמשיך בניסיונות החודש ולקוות לטוב....
במידה ולא תיקלטי, ואת תראי שזה משהו שחוזר על עצמו שווה להיבדק שוב... לעיתים בדימום שאין לו הסבר ממליצים על בדיקת פאפ (בדיקה של תאים בצוואר הרחם).

למעלה