בנות!!!!

בנות!!!!

הייתי אמורה לקבל ב18.5...היומולדת שלי....מיום שישי שעבר היו הכתמות חומות שאחכ היו קצת בהפרשה בניגוב וב18.5 עוד הפרשה חומה בניגוב בבוקר...תמיד יש לי כמה ימי הכתמות לפני המחזור אבל אף פעם לא הגיע...היום 3 ימים לאיחור...פחדתי לעשות בדיקה שלא אתאכזב. ותראו!!!!!! אני יכולה לספר רק לכן כרגע חוץ מלבעלי....רעדו לי הידיים בקטע אחר כשראיתי את הפלוס....
מזכירה ששבוע שעבר היה לי תור לבר חווה ואני fsh 15.5 ו amh 0.50
טרם התחלתי כל טיפול...
מה אתן אומרות? הלוואיייי שזה תקין. אני יודעת שזה עוד לא אומר כלום אבל בבקשה כמה התפללתי למתנת יומולדת והוא שמע אותי.

..

שמעי..אני לא איזה מבינה גדולה אבל נראה שאפשר לצעוק מזל טוב! כאילו לא הבנתי את הסיבה שבגינה את חוששת שלא.. זה לא משאיר מקום להתלבט לדעתי.. כמובן שמחר על הבוקר בדיקת דם אבל אבל באמת מעניין אותי להבין למה את חושבת שזו לא תוצאה חיובית?

זה עוד דבר..

מחר בבוקר נוסעת לאילת עד חמישי....זה נורא אם זה יחכה?
וברור לי שזו תוצאה חיובית לכן אני בהתרגשות על אבל הפחד הוא שזה גם יכול להיות כימי...

את יכולה בעקרון לחכות

אם זה כימי את פשוט תקבלי וסת תוך יום-יומיים.. מניסיוני בכימי הפס ממש חלשלוש, כמעט בלתי נראה (כי הבטא נמוכה).. פה הוא דיי ברור (מה שיכול ללמד על כך שהבטא לא נמוכה).. כל עוד את לא מקבלת וסת התשובה חיובית לדעתי. תבדקי אולי תוכלי לעשות בדיקת דם באילת.. את גם יכולה בתכלס לעשות עוד בדיקה בתית אם הפס יתחזק משמע הבטא עולה (נראה לי.. לא מניסיון)

קבוקית9

New member
סורי על ההתפרצות לשרשור...

מה שלומך? מתי התור שלך לרופאת פוריות? ובאיזה שלב בחודש את?

tinky86

New member
אני בסדר תודה :)

יש לי תור לרופאה בשישי הבא. כרגע יו"מ 11.. אמורה לבייץ עוד עשרה ימים בערך. .. אני קצת מבולבלת.. ותוהה אם כדאי לי להתחיל בטיפול שתמליץ ( סביר להניח שתתחיל מתרופתי להגביר ביוץ), או להמשיך לנסות טבעי.. היא חושבת שאנחנו מנסים שנה, אבל אני פוחדת להאיץ דברים.. כי אני הכי הייתי רוצה טבעי וזהו. אז אני צריכה לדעת מה לומר לה.. ומה בעצם אני רוצה לעשות. הבנתי מהרופאה נשים שלי שהפרופיל ההורמונלי תקין. מה את חושבת?

בדיוק מה שרציתי לשאול..

תודה רבה מתוקה
הוא באמת תקין...ואם את רוצה עוד קצת טבעי אז אולי באמת? ותנסי אולי עכשיו לחזק בדיקור וצמחים נגיד לפני שאת ממשיכה הלאה...אחרי הכל אתם מנסים בסהכ חצי שנה (גם אנחנו...)

tinky86

New member
איזה צמחים למשל?

אנחנו מנסים יותר מחצי שנה... מספטמבר.. פשוט בגלל שהמחזורים שלי מעט ארוכים יותר מהממוצע (35 יום בערך), אז אני בעצם כרגע באמצע הנסיון השמיני.
אני פוחדת שתרופות לא יעשו לי טוב או שרק יעשו נזק. כי אני כן מבייצת.. ופוחדת להרוס גם את זה. מצד שני, פוחדת לבזבז סתם זמן.

ערבוב כזה ש

נתן לי המדקר
את מפתח תקווה לא? הם היו ממש יקרים חבל עליהם..אם ההריון שלי יסתמן כתקין רוצה אותם? בעה :)

tinky86

New member
ונראה לך שזה באמת עזר?

זה אמור להרגיע? ההריון יהיה תקין אל תדאגי! תחשבי מחשבות חיוביות ויהיה בסדר ( צריכה ליישם את זה בעצמי חח ).

משהו עזר :)

זה לא אמור להרגיע זה לפוריות
מהמדקר שלי...
תודה מקסימה. משתדלים....

tinky86

New member
נשמע מעניין

את יודעת אולי מה זה מכיל? ואיך זה בדיוק אמור לשפר את הפוריות?

איזה כיף!!! מזל טוב!!!

את לא יכולה לעשות על הבוקר מוקדם ממש בדיקת דם?
סתם כי אחרת גם תהיי לחוצה כל השבוע באילת, לא?
וגם, לעשות באילת זו אכן אופציה.....
בהצלחה!! אמן אמן שימשיך עגול ומשעמם לפחות תשעה חודשים :)

תודה מקסימה!!

אז זהו שצריכה רופא בשביל הפניה לבטא..
ויש לי עוד 2 דברים דחופים יותר לעשות על הבוקר.....תוהה כמה זה קריטי כי הרי בשלב הזה הכל בידיו :)

קבוקית9

New member
יאאאאאאא!!!

איזה כיף!!!
זה פס מרשים לכל הדעות. לולא ההכתמות הייתי אומרת לך סעי, תהני, את בהריון, עזבי את הבטא וזהו!
בגלל ההכתמות אולי שווה לוודא שהבטא עולה אבל עדיין זה יחסית נפוץ ואולי כדאי לך פשוט לקבוע תור לרופא לדופק וזהו.

למעלה