תוצאות פרופיל הורמונלי - דחוף!

tinky86

New member
איך ניתן לעשות אותה?

אני מאוד מעוניינת לא משנה המחיר. אני פשוט ממש לחוצה.. אני מאתמול בוכה ובסרטים שלא אוכל להיכנס להריון ללא טיפולים. .( כתבתי בכמה פורומים אפויים והתשובה שלהם לא נשמעה ממש משמחת) אני לא יודעת מה לעשות כבר .. כבר לא אכפת לי להידקר. . אני פשוט רוצה להיות אמא כבר. . לא מסוגלת לעבוד ולא מסוגלת לחשוב על כלום. אני ממש חסרת אונים :(((

tinky86

New member
ומלכתחילה שיקרתי

לכן הופניתי לרופאת פוריות.. מבחינתם אני מנסה שנה. ואני שמחה ששיקרתי.. אחרת הייתי מבזבזת זמן יקר. מניחה שלאור הנתונים שיש לה היא בטוח תתחיל משהו. עוד שבועיים אדע

אני עשיתי במעבדות זר בגורדון תא

תשובה הגיעה תוך 4 ימים. מאיפה את?
מה זה פורומים אפויים? לי המצב שלך נשמע תקין וברור שתהי אמא...

tinky86

New member
התכוונתי פורומים רפואיים

איזה פרופסור שם ענה לי שזה נראה תקין אך שיש לי בעיות עם הביוץ ושניתן לטפל בזה בקלות. לא ממש מבינה למה הוא חותר. . אני מבייצת.. איזה בעיות יכולות להיות עם הביוץ ? מהפרופיל יש רושם שהביוץ שלי לא יעיל?? אני ממילא לחוצה והוא עוד יותר מלחיץ אותי. והוא פרופסור מומחה לפוריות. . אז מן הסתם שהוא מבין בזה. אני מאזור פתח תקווה .. אברר לגבי המעבדה הזו.. צריך לקבוע תור ? אני אעשה את זה עוד החודש. מה המדדים התקינים וכמה יצא לך בדיוק?

זה בתל אביב

אני גם מפתח תקווה אבל לא צריך לקבוע לשם תור ואפשר להגיע לאורך כל היום.
ותוצאות הגיעו ממש מהר
לפי מה הוא יודע להחליט שיש לך בעיה עם הביוץ...? מוזר מאוד....
תוצאה תקינה היא מעל 1. מעל 2 זה בדרכ שחלות פוליציסטיות. מתחת ל1 מראה על רזרבה שחלתית נמוכה. לי יצא 0.50. נמוך...

tinky86

New member
אז בעצם

לצורך העניין ( באופן תאורטי בלבד ), בחורה צעירה בגיל הפוריות, נניח גיל 23, אמורה לקבל תוצאה בין 1 ל 2? חיפשתי באינטרנט וראיתי נשים שקיבלו 3, 5 ואפילו 9.. לא ענו להן שזה שחלות פוליציסטיות. .. והבנתי דווקא שזה אומר תשובה טובה מאוד. בכל אופן 0.5 זה לא ממש נמוך לפי מה שקראתי.. זה בסדר יחסית ואני בטוחה שתיקלטי בקרוב! שיהיה בהצלחה לשתינו. . מי יתן ונראה פסים כבר בחודשים הקרובים ( אמן אמן ) :)

זה מה שאני יודעת

אולי אני טועה. בכל מקרה מעל 1 זה תוצאה ממש טובה ולא משנה אם זה 1 ומשהו או 5...
וכן 0.5 זה נמוך מאוד...כמובן שיש נמוך יותר אבל זה כן מאוד נמוך
ואמן.....

tinky86

New member
תודה על ההסבר

תקין תקין תקיןןן

הפחיתי מעצמך את הלחץ... נשימה... לא לקרוא יותר מידי שטויות באינטרנט....

מניחה שכבר שמת לב/הרופאה הסבירה, ובכל זאת למקרה שמישהי תיתקל

התוצאות E2 שלך הן ב-pmol/L ומה שקראת באינטרנט הוא ב-pg/mL.
244 pmol/L הם 66.4 pg/mL - הרבה הרבה פחות מהמאתיים שחששת ממנו

למעלה