בהיריון כן
/לא
לסוף שבוע

גררררררררררר

שוב ההכתמות החומות כבר משישי...כ4 או 5 ימים לפני מועד קבלת המחזור ברגיל
אופפפפ. זה אפילו לא משאיר לי את התקווה לפחות עד קבלת המחזור....
ממש רציתי שהחודש זה יקרה כי המחזור אמור להגיע ביומולדת שלי :(

היי מבינה אותך לגמרי

בחודש הקודם היו לי גם 4-5 ימי הכתמות וזה לגמרי ביאס אותי
אבל!! וזה אבל גדול, אם הן יפסיקו עדיין יש תקווה, אולי מקורן בהשתרשות.... אם ימשיכו היום ומחר אז קרוב לוודאי שבאמת המכשפה תגיע... :(
מאחלת לך מזל טוב ושבכל זאת יהיה יום הולדת שמח!! ואמן אמן שבחודש הבא תצליחו!!

זהו חודש הבא

אני כבר אמורה לתזמן הזרעה..בלי הורמונים בכלל כי זה לא רלהנטי לי בגלל שהרזרבה נמוכה
הייתי אצל בר חווה יום שלישי
תודה חמודות

מה בר חווה אמר?

חוץ מהזרעות על בסיס טבעי? מצא משהו חריג? לא תקין? המלצות להמשך הדרך?

חריג בנוסף לרזרבה הנמוכה?

עשה אולטרסאונד הכל נראה תקין...הוא אמר שמבחינתו למרות הנתונים בגלל שאני צעירה (השבוע 34....) וזה שבעבר נכנסתי להריון בקלות הוא מבחינתו הסיכויים שלי להיכנס להריון פר חודש נתון הם דומים לשאר האוכלוסיה...ושאם הייתי באה אליו לשימור פוריות נגיד הוא היה אומר לי טוב את הולכת להוציא מלא כסף בשביל מספר צנוע של ביציות אבל בגלל שאני רוצה הריון במיידי נתחיל מהקל אל הכבד(כלומר הזרעות) כל הרופאים שהייתי עד כה רצו להתחיל להזריק לי גונל ואני חיכיתי לתור אליו לפני שמתחילה הכל ואמר שמיותר להזריק ומצידו גם לא צריך אובטירל אם נתזמן את הביוץ טוב
מה אני אגיד לך אני מקווה ממש שזה יעבוד ולא אצטרך להגיע לivf....

tinky86

New member

זה אומר אם ככה שבייצת סביב יו"מ 16!! למיטב זכרוני התחלת לבדוק ביוץ רק החל מיו"מ 17.. אז לא נורא.. העיקר שבייצת והכל בסדר:)
חודש הבא תתחילי לבדוק קודם. בהצלחה!!

תודה :) לפי החישוב שלי בייצתי ביו"מ ה18 או שאני לא יודעת לחש

פשוט עשיתי מהיום שקיבלתי 14 יום אחרוה וזה יצא לי יו"מ ה18 מהיום שקיבלתי את המחזור הקודם אני טועה?
אז אם כך איך יתכן שלא זהייתי אותו? ובאמת אם אני זוכרת נכון לא קימפרנו באותו היום...

tinky86

New member
לא הבנתי

את ביו"מ 30 היום??
את אמורה להוריד 14 יום מהיום שבו קיבלת מחזור.. למשל אם היום קיבלת מחזור ואת ביו"מ 30, אז 30-14=16, כלומר ביוץ היה סביב יום 16, אולי אפילו 15 (כי אם היום קיבלת בבוקר זה אומר מחזור של 29 יום, כי היום הראשון למחזור כבר נספר כמחזור חדש). הבנת?

tinky86

New member
כן

אז זה אומר מחזור של 29 יום... בייצת סביב יומ 15-16.. והגיוני שפספסת כי בדקת החל מיו"מ 17. בחודש הזה תתחילי לבדוק מיו"מ 12 בערך.. בהצלחה !!

למעלה