מבייצות ביחד לסוף שבוע

מישהי השתמשה במקלוני ביוץ של חברת "תשובה כנה" ויכולה להעיד

על אמינותם?
הם היו נורא זולים בבית מרקחת אז התפתתי וקניתי למרות שעד היום השתמשתי בשל לייף.
בבית המרקחת ראיתי שבדיקת הריון של "קליר" מיוצרת ע"י אותה חברה סינית.
מה אומרות?

וגם תהיתי אם באמצע הבדיקות ביוץ אני מחליפה סוג של סטיקים, האם זה יכול להשפיע? כלומר מתחילה לבדוק עם ה3-4 מקלונים של לייף שנשארו לי וממשיכה לבדוק עם ה"תשובה כנה" הזה... לא בעייתי?

תודה ושיהיה חג מימונה שמח לחוגגות ושבוע טוב

ממה שקראתי פה בפורום

תשובה כנה לא כל כך רגישה...
לא הבדיקות ביוץ ולא ההיריון
תעברי ללייף וזהו... ובכלל... תזמיני באייבי... גרושים...

אוףףףף יצאתי טיפשה שקניתי :(

אקנה היום לייף....
לא רוצה להזמין מאיביי כי כל חודש אני אומרת לעצמי שזו החבילה האחרונה שאקנה ואני מניחה שאם כבר אעשה הזמנה מאיביי אזמין כמות גדולה ואני לא רוצה שזה ישפיע :)

tinky86

New member
כמה זה עלה?

לא מצאתי את הבדיקה הזו בפארמים. . אבל מה שכן אני יכולה לומר לך שגם בדיקות ביוץ פחות רגישות עדיין מזהות את הפיק בהורמון ( לפחות אצלי ). פשוט הפחות רגישות לא הראו לי פס נוסף בימים אחרים בחודש ( או שהראו חלש ), וכאלו שיותר רגישות הראו יותר פסים במהלך החודש. לדעתי דווקא הממש רגישות מעט מבלבלות כי עלולים להופיע פסים די כהים בימים לפני הביוץ . תנסי אותם החודש ותראי איך הם. אם יזהו לך ביוץ אז אין סיבה לבזבז יותר כסף על לייף. העיקר שזה עושה את העבודה ומזהה ביוץ :) ובהצלחה !

קניתי כבר עוד חבילה של לייף, כי לא בא לי לסמוך

על בדיקה לא רגישה.
אנסה אותם אולי במקביל ואז אבין אם ה"תשובה כנה" הזה באמת לא רגיש או שאולי אם חלילה אצטרך בעתיד להמשיך לבדוק, אקנה אותם.
עלה לי 33 לחבילה של 10 סטיקים (לעומת 65 לחבילה של 10 סטיקים של לייף)
קניתי את זה בסופר פארם של מכבי (במקרה נכנסתי אליו עם חברה שמבוטחת במכבי).

אני השתמשתי בשניהם בעבר וכן היו בסדר גמור

אני גם לא טיפוס של בדיקות רגישות במיוחד - שיש ביוץ בדרך כלל לא צריך בדיקה רגישה במיוחד בשביל לגלות (אצלי לפחות), ובדיקה רגישה במיוחד בהריונות מגלה לי כימיים כך שאני מאוד אהבתי את הבדיקות האלה, היו זולות מאוד ממש כמו להזמין מהאיביי..

אני כן צריכה בדיקה רגישה כי אני לא תמיד מרגישה כאבי ביוץ וגם

לגבי הפרשות פוריות, אני לא תמיד מצליחה להבדיל בינן לבין שאריות זרע שיוצאות.

למעלה