תסכול

דאנה6

New member
תסכול

היי בנות ..
מתנצלת מראש על החפירות שיהיו , אבל אני מדברת על זה רק פה , אז סורייי !!
הייתי רוצה לשמוע ממכן ..
כמו שרשמתי פה בעבר אני מטופלת חודשיים בכלומיד כי אנחנו כבר חצי שנה מנסים להיקלט וזה לא מצליח ! אני מודה זה גם אובר לחץ מצידי, אני בת 27 ובעלי 34 ואני כבר בלחץ שזה הזמן המתאים (אנחנו נישואים כבר 4 שנים וחצי, ולא רצינו ילדים 4 שנים מרצון) ...
מה שמתסכל אותי בכל הסיפור הזה, שכל חודש בדיעבד אני מבינה שפספסנו כנראה את הביוץ !!
אבל איך זה יכול להיות ?? הייתי במעקב זקיקים , הרופא אמר לי שזה הולך להתרחש ב 21,22,23,24 בחודש שעבר, אמר לי שכלומיד מסדר את הביוץ ואת המחזור שיגיע בדיוק כל 30 יום וכל 15 יום ביוץ פקל !! אבל אני הרגשתי כאבי ביוץ ב 20,21 ולא קימפרנו כי בעלי היה חולה, נסינו רק שישי ושבת וזה לא הצליח ! מה שכן הייתי אמורה לקבל מחזור יום ראשון ב 7 , וקיבלתי יום שישי ב 5 ! זאת אומרת שהכלומיד לא עשה עבודה, המחזור היה תוך 28 יום והביוץ היה ביום ה 13, 14 !!
(1.אני לא הולכת לקחת החודש כלומיד, אין לי בעיית ביוץ ואני חושבת שנסחפתי עם הלחץ)
(2. אני יודעת שיש מקלוני בדיקת ביוץ, גם לא רוצה להיכנס לזה, גם ככה הלחץ וההתעסקות רק בזה לא מוסיפים לתהליך).

הייתם ממליצים על בדיקת זרע ??
מצד אחד אני רוצה שבעלי יעשה בדיקת זרע ראשונית, כי שני דודים שלו לא הצליחו להרות (אין לי מושג מה הייתה הבעיה שם אם מהגבר או מהאישה) מצד שני כל חודש בדיעבד אני מבינה שהייתה איזה פשלה שלנו, אז לא רוצה להטריח אותו סתם !! אוווףףףףףף התקופה הזאת - שתיגמר !!!!

טיפול הורמונלי

מבינה את התסכול והלחץ שגובר עם כל חודש וחודש...
אבל... לפני שמכניסים לגוף חומרים כימיים חשוב לבדוק בדיקות בסיסיות...
לא הבנתי כמה דברים...
האם מחזורים סדירים (ללא כלומיד?) האם מזהה ביוץ?
כאשר מחליטים לקחת טיפול כלשהו חשוב לעשות בדיקות בסיסיות-לך פרופיל הורמונלי ולבחור בדיקת זרע-וזה על מנת להימנע מלקחת טיפול כלשהו שיכול להיות שהוא בכלל לא מתאים לכם.
לגבי טיפול בכלומיד ופספסוס ביוץ, במהלך טיפול חובה לעשות מעקב זקיקים, שלא ללכת על עיוור ולהגיע למצב של "נראה לי פיספסתי ביוץ).
אז..
להבא...
בדיקת זרע-בהחלט!
אם שוב תיקחי טיפול כלשהו-רק תחת מעקב זקיקים הכולל בדיקת אולטרסאונד כל מספר ימים ובדיקות דם לאיתור הביוץ.
בהצלחה

דאנה6

New member
תשובה

אז ככה,
תמיד היו לי מחזורים סדירים סביב 28 או 30 יום !! וכל חודש אני מזהה את הביוץ לפי כאבי הביוץ וההפרשות !
כשראיתי שזה לא הולך אחרי 4 חודשים, פניתי לרופא, שבלי שום בדיקה מקדימה אמר לי שכלומיד יכול לזרז - אך אין לי שום בעיית ביוץ שנראת לעין, הפוך לפי האולטרסאונד שהוא עשה לי הכל תקין!

בחודש שעבר שבו לקחתי כלומיד, עשיתי מעקב זקיקם אצל הרופא, אך כאבי הביוץ שאני הרגשתי היו יומיים לפני התאריך שהוא נתן לי (עשיתי מעקב זקיקים יום שני, והרופא אמר לי שהביוץ הולך להיות בשישי שבת, אני הרגשתי ביוץ ברביעי)

זה בגדול !! והמסקנה שלי ... אני לא הולכת לקחת יותר כלומיד, חבל לי על התופעות לוואי ועל הביציות :) , להקשיב לגוף ולעשות אהבה כל החודש יום כן יום לא !! נראה אם זה יצליח לי החודש ..

ובקשר לבדיקת זרע .. איך מתחילים עם זה ?? איפה יש מעבדה בצפון / חיפה! כמה זה עולה ??
וכמה זמן לוקח כדי לקבל תוצאה ??

מסקנה טובה!

אחרי 4 חודשים מוקדם מידי לרוץ לטיפול... לפעמים זה פשוט לוקח זמן.
לגבי תחושת ביוץ, במידה ועשית מעקב זקיקים מסודר, אז פשוט להתעלם מהתחושות, כי מעקב מסודר קובע במדויק מועד ביוץ.
והמסקנה... נכונה מאוד, לעשות אהבה יום כן יום לא...
&nbsp
בדיקות זרע באזור חיפה, קודם כל רופא משפחה יכול להוציא הפנייה לבדיקת זרע, ואפשר לשאול את הפקידות בקופה איפה עושים.
אני עשיתי בקריית חיים אצל יהודית סטולר עם התחייבות מהקופה.. אם זה בלי התחייבות זה עולה בסביבות 300 שח...

tinky86

New member
אם פספסת את הביוץ

למה לא להשתמש בבדיקות ביוץ ? לדעתי זה ממש לא מלחיץ אלא מרגיע כי לפחות ככה את יודעת מתי את מבייצת ואת יודעת שלא פספסת. .

תקשיבי

אני לא מבייצת בלי כלומיד,וכאשר התחלתי לקחת אותו המחזור שלי הפך ל 28-30 ימים כמובן תלוי ביום שאני מבייצת שזה יו'מ 15\16, אז זה כן יכול להשתנות מחודש לחודש.
החודש התחלתי לבדוק ביוץ וכמובן תפסתי אותו בזמן..לפני שאת מתחילה עם הלחץ פשוט תנסו לקמפר יום לא יום כן כמה ימים לפני הביוץ ותמשיכו באותו הקצב וכמובן לעשות את בדיקות הביוץ.
ניסינו 3 חודשים ולא הצליח לנו למראת שתפסתי את הביוץ והכול קרה בזמן,לא חשבנו לעשות בדיקת זרע כי אני נקלטתי להריון לפני כן מפעם הראשונה..אבל הסתבר אכן יש מיעוט זרע והוא לא הכי טוב.
לכן מומלץ לעשות בדיקת זרע כי אחרת סתם מושכים זמן ומבזבזים עצבים וחבל...
&nbsp

למעלה