בהיריון כן
/לא
לאמצע שבוע

אזזזזזזזז

בטא 27 ופרוגסטרון 110.
מאוווד נמוך אבל בהתחשב שאני ביוא'ב 10 סה''כ אז אני מרוצה מהתוצאה..
אבל משום מה הבדיקות שהזמנתי מאיביי עדיין לא מראות פס ברור אלה ממש צריך להתאמץ בשביל לראות..כנראה שזה חרא של בדיקות כי הפעם הזמנתי אחרות ולא מה שהיתי מזמינה בדרך כלל.
אני בלחץ לא נורמאלי,נכנסות לי לראש המון מחשבות על כימי או על חוץ רחמי,כי אני מרגישה כאב בצד ההוא אבל לא משו רציני...אני מתנחמת בזה שפעם שעברה היה לי דימום וגם ידעתי על ההריון כבר באיזה יוא'ב 7 ועכשיו הכול התחיל דיי רגיל,מקווה שזה כאב השרשה.
אמורה לעשות א.ס כבר בעוד שבוע וחצי בשביל לשלול חוץ רחמי (אני נרשמת כ הריון בסיכון משום מה).
מנחם אותי זה שחברה שלי מגיעה אלי מחר לחווודש!!! אז אני יהיה ממש עסוקה ואת השבועות הכי קשים של ה לחכות לדופק אני יעביר די מהר.
&nbsp
תודה רבה רבה לכולן על התמיכה!! לא יזוז מהפורום הזה גם אחרי הלידה :)

tinky86

New member
מזל טוב!!!

כל כך שמחה לשמוע .. שימשיך תקין ומשעמם!

מזל טוב!! אחרי מה שעברת

בהחלט מגיע לך הריון תקין ובריא עד הסוף הטוב..

וכמעט כל בדיקות ההריון לא ממש מראות קו ברור (אם בכלל..) ביוא"ב 10 אז אל תאשימי את איביי
זה מוקדם..

נשמח לעדכון!

toxic babe

New member
היי

קודם כל אני רוצה להגיד שאני ממש מקווה שזה אכן הריון ושהכל יעבור בשלום וכמו שצריך.
מנסיון שלי, היה לי בטא יחסית נמוך ועדיין מאוד שמחתי. בסוף זה היה כימי וכמובן גם האכזבה הייתה מאוד גדולה. מייעצת לקחת את זה בפרופורציה המתאימה, כמובן הכי חשוב זה בדיקת הרופא שצריך לאשר.
מקווה שלא תעלבי מדבריי, זה באמת בא ממקום אמיתי ואכפתי. מחזיקה לך אצבעות.

אני ממש לא נעלבת

כי גם האופטימיות שלי לא בשמיים ואני מנסה לא לשמוח יותר מידי לפחות עד הדופק..אחרי שבפעם הראשונה שמחתי יותר מידי וקיבלתי ממש בום בפרצוף.
הפעם אני מרגישה שינויים כולשהם..אבל גם שוב כאבים בצד, שבאים והולכים ואני ממש דואגת,יש לי א.ס בעוד כ 10 ימים לא שיראו שם משו אבל לפחות נדע איפה הוא ממוקם.

Mila111

New member
בהריון!!

בטא 117!! לא מעכלת בכלל..לא האמנתי שבחודש הראשון שננסה זה באמת יצליח!

מתרגשת וחוששת בו זמנית!

מאחלת לכולן לראות שני פסים בקרוב!!!

למעלה