פסים/דופק/בטא לאמצע שבוע

Mila111

New member
הבדיקות של אייבי אמינות?????
אני ביוא"ב מוקדם!

אני אמורה היום להיות יוא"ב 8 (יכול להיות גם 9) דווקא החודש התחושות היו פחות ברורות לגבי הביוץ.

מתחילת הביוץ יש לי כאבים מעומעמים ודיקרות בבטן התחתונה צד שמאל בנוסף לתחושת מתיחה כזו שלפעמים מגיעה+רגישות בפטמות (אבל שמעתי שעם הכוונה להיכנס להריון גם הדמיון מתחיל להתפרע).

אחרי שהחצי והחברה הכי טובה אמרו שהציצי גדל (ממש בקטנה אולי קשור גם למחזור) החלטתי לעשות בדיקה ..(העליונה) והיא תוך שתיים שלוש דק' נהייתה חיובית!!

הבדיקה הזו הייתה שלשום..זאת אומרת יואב 6 או 7 בלבד! לא הגיוני בעליל שהיא תהיה כבר חיובית..אלא אם ממש טעיתי בביוץ או שהן מזויפות .(?)

מאז עשיתי עוד כמה בדיקות ובכולם הופיע הפס תוך שתי דק' ועד רבע שעה אחרי..הבדיקה ה"שמנה" יותר היא מקלון הזהב בלי מעטפת הפלסטיק..היא יצאה חיובית אבל אחרי 15 דק' משמע היא לא תקפה נכון??אם הייתי בהריון הפס כבר היה מתחזק בשאר הבדיקות נכון?

אמורה לקבל עוד 6 ימים..יש טעם לעשות בטא? מרגישה מפגרת לא הייתי צריכה לבדוק לפני! ממש מיותר ..איך נפלתי לפח הזה ועוד בחודש הראשון..

לדעתי כולן חיוביות )))))))))

תחכי עוד יומיים ואם זה עדיין יצא חיובי לכי לבטא)) או אפילו תזמיני תור ככבר מעכשיו ))))
&nbsp
מחזיקה אצבעות

Mila111

New member
הן חיוביות באמת! אבל לדעתי משקרות

אפשר לזהות הריון כל כך מוקדם ?? ואם הן זיהו אז הבטא בתוך תהיה יותר מחמש?

הבטא בטוח תהיה יותר מחמש

אני גם מאוד מפחדת שמחר הבטא תצא גג איזה 6-7 (((
ואז אני יהיה סתם לחוצה..

tinky86

New member
הכל חיובי!

יכול להיות שהביוץ היה יום יומיים קודם ממה שחשבת, ולכן היא זיהתה מוקדם.
המון מזל טוב!

כנראה שהן כן אמינות

בכל מקרה - לפי מה שאת מספרת ומה שהראית זה נראה כמו הריון צעיר. לאו דווקא מסמל מה שיהיה איתו אבל זה כבר דבר טוב
לגבי השינויים בצבע ובקווים זה בדר"כ קשור לריכוז השתן. היות ועשית כמה בדיקות כנראה שהשתן שלך בחלק מהבדיקות לא היה מרוכז ולכן יש שינוי בצבעים. שוב - זה התחלה והכל יכול להיות, עדיין זה נראה מבטיח
בהצלחה..

Mila111

New member
ממש מקווה שאת צודקת!

זה החודש הראשון שניסינו ואני מרגישה שהציפיות שלי גבוהות מדי..מקווה לא להתאכזב.

thekt

New member
הן לגמרי חיוביות!

זה הריון טבעי? כי במידה ולקחת כל מיני תוספות הן יכולות להשפיע על הבדיקה. אם לא,
שיהיה בשעה טובה!!!
אולי יש לך תאומים

טוב אז ככה....

היום יוא'ב 9 ואחרי כאבי חזה חזקיםםםםם ופטמות שורפות גם התחילו כאילו כאבי מחזור בבטן התחתונה.
עשיתי את הבדיקה בבוקר על השתן הראשון וכבר ממש לאחר ד'ק ספורות הופיע פס חלש ביותר!! אם לא מתאמצים לראות אז לא רואים.
מחר יש לי תור לבטא ופרוגסטרון על הבוקר, באותו היום אמורה לקבל תשובות.
תחזיקו לי אצבעות שזה זה !!

Mila111

New member
דיי !! בהצלחה!! איזה כיף

קבעתי גם תור לבטא מחר על הבוקר...מקווה שעוד 24 שעות כבר יהיו לנו בשורות טובות!!

tinky86

New member
איזה יופי!!

אמרתי לך שאת סתם מספידה לפני הזמן..!

המון בהצלחה!!

Mila111

New member
תאמיני

מחזיקה אצבעות שלא תתאכזבי ושהפס החמקן יהפוף לבטא מהממת!

Mila111

New member
ממש מקווה להצטרף!!

עוד כמה שעות תהיה תוצאה של הבטא ואז אדע בוודאות!!

למעלה