חיבוקים וקיטורים לאמצע שבוע

לא יודעת מה לעשות

בוקר טוב לכולן...
אני ב 4 ימי איחור. לפני יומיים עשיתי בדיקת סטיק ויצא פס בהיר .
היום בבוקר עשיתי - ויצא גם פס בהיר. אמנם ברור מאוד - אך עדיין בהיר.
יקח לי זמן להשיג בדיקת בטא . האם לדעתכן רופא משפחה יכול לתת בדיקת בטא גם?
אוף אני משתגעת!

שטותי3

New member
בוודאות יכול לתת

את יכולה פשוט להתקשר למרפאה ולהשאיר הודעה דרך הטלפון שאת מבקשת הפניה לבטא.
בהצלחה

מקקה10

New member
רופא משפחה יכול לתת

אל תשכחי שחוזק הפס תלוי בריכוז השתן. גם אצלי היה ככה (בדקתי עם בדיקות ביוץ) שהפס אחרי פעמיים נחלש במקום להתחזק ואכלתי סרטים. הכל היה בסדר ועכשיו אני בשבוע 17 ב"ה, כן ירבו.
תבקשי מרופא משפחה או שתלכי למוקד, כל מה שירגיע אותך. בהצלחה!

nao14

New member
מה נדפק אצלי???

עברתי גרידה לפני 3 וחצי חודשים..
מאז המחזורים יותר ארוכים והביוץ ביומ 23
החודש זיהיתי בוודאות את הביוץ ביום שלישי לפני שבועיים ושכבנו בשבת שני שלישי וחמישי באותו שבוע כך שכיסינו את הביוץ טוב.

עכשיו התחילו לי הפרשות חומות מה שאומר שהמחזור הגיע..
המחשבה שמשהו נדפק אצלי מאז הגרידה לא עוזבת אותי!!! כדאי ללכת שוב להיבדק?
אני כל כך מבואסת!!!

היי נועה

אפילו לזוגות ללא בעיות פוריות לוקח זמן להיכנס להריון אפילו אם הם קיימו יחסים סביב הביוץ.
לא אמורה להיות סיבה שתדאיג אותך כרגע לדעתי
אם זה הצליח בעבר אז אין סיבה שלא ייצליח עכשיו..

אחרי גרידה

אחרי גרידה מומלץ להיבדק, לראות שאין שאריות ברחם מההריון הקודם...
ולפעמים... כשהכל תקין זה גם לוקח זמן.

nao14

New member
בדיקות

נבדקתי כבר פעמיים. פעם אחד שבועיים אחרי הגרידה ראו עדיין קרישי דם והרופא אמר לי שזה צריך להתנקות במחזור. בפעם השניה אחרי המחזור הראשון עדיין היו מעט אבל הרופאה אמרה שזה חסר חשיבות ואני יכולה להיכנס להריון.

מבחינת רירית הרחם - יכול להיות שהרירית דקה מידי אחרי גרידה וצריך כמה חודשים כדי שהכל יחזור לעצמו? כי אני זוכרת שהאחות אמרה לי לפני שביצעו את הגרידה לחכות למחזור הראשון כדי לתת לרירית להתעבות ולהחלים.

יכול להיות

אבל חשוב לוודא שמה שהיה ברחם יצא,...במידה ויש שאטרית, זה לא אופטימילי להיריון.. אז שווה לגשת שוב לבדיקה.
לגביי רירית רחם, במצב תקין על מנת לקלוט היריון צריכה להיות מעל 6 ממ... אז תבדקי מה אצלך...

hili4487

New member
עוד חודש ועוד בוקר של אכזבה לגלות שהמחזור הגיע....

באמת שניסיתי אחרי ההפלה לאמץ את האמירות של כולם :״ אל תהיי בלחץ, לפחות רואים שהכל עובד כי נקלטת, עכשיו יהיה קל יותר להיקלט אחרי ההפלה..״ אבל מאז ההפלה עברו כבר 4 חודשים וכלום לא משתנה, רק לפני שבוע מחקתי ביומן את הסימון של השבועות של ההריון שנפל... עוד מעט שנה של ניסיונות והאכזבה והלחץ רק מתחזקים.

לאנעים, ומתיש, כל כך מבינה, קשה לרצות כל כך היריון, לעשות הכל בשביל שיצליח ובסוף המכשפה דופקת כמו שעון.
מקווה שחודש הבא, יהיה מוצלח יותר ויביא את הבשורה הכל כך רצויה!

nao14

New member
באותו מצב בדיוק ומבינה אותך כל כך!!! :(

גם אני קיבלתי היום.. וגם אני 4 חודשים אחרי גרידה.. לא מצליחה להשתחרר מהלחץ שאולי משהו נדפק .. אמנם מדובר רק ב-2 ניסיונות מאז הגרידה אבל אני בהרגשה של שנה של ניסיונות

באותו מצב.. החודש הייתי אמורה ללדת

ואני בוכה החודש המון! במיוחד שיש לי מכרה שנכנסה להריון באותו זמן שאני נקלטתי ועכשיו היא עומדת ללדת.. ואני אפילו עוד לא בכיוון.
מאחלת לך שתקלטי להריון במהרה! להריון בריא

מהמי

New member
אני לאחר ההפלה עשיתי היסטרוסקופיה

לוודא שאין שאריות ואין הידבקויות ברחם
הבדיקה לא כואבת (אבל יקרה , עשיתי בפרטי, קיבלתי החזר מקופת חולים של 70% בערך)

למעלה