שאלות והתייעצויות לסוף שבוע

toxic babe

New member
לחוצה

צריכה להיות כרגע שבוע 5 פלוס 3.
מחר אמורה לעשות בדיקת בטא.
בינתיים בשירותים שאני עושה פיפי אני רואה מעין שאריות כאלו, אולי דמיות כאלה, בניגוב זה לא דם טרי. מעין צבע חום בהיר כזה. מצטערת על התיאורים פשוט לא יודעת איך להגיד את זה אחרת. הגיוני שזה השרשה? לא מאוחר בשביל זה? או יכול להיות סתם ככה באופן טבעי? פעם שעברה לפני חודש שהיה לי הריון כימי היו לי התכווצויות קשות וכאבי בטן שלאחריהם התחיל דימום שממש נגלה לעין שהתגבר ולא היה מקום לספק. פעם שעברה גם הפס של הבדיקה היה הרבה יותר חלש, הפעם הוא ממש מובהק ולא משאיר מקום לספק.
הזמנתי תור לרופא נשים לעוד שבועיים, זה יהיה כבר שבוע 7 פלוס 4 אז אני מניחה שאם יש משהו יהיה אפשר לראות דופק. מישהי גם חוותה משהו דומה? אין לי כאבים בבטן כמו פעם קודמת. זה לפחות מרגיע...
מבחינת סימפטומים אני בעיקר רוצה לאכול יותר וגם החזה שוב גדל.... קצת רגיש למגע. אין בחילות הקאות...

אני יודעת שברוב ההריונות יש דימום קל בהתחלה

כול עוד זה לא דימום כבד,לדעתי אין מה לדאוג..אבל יכול להיות שהפרוגסטרון טיפה נמוך וזה מה שגורם לדימום הקל.
ממליצה מחר לבקש גם לעשות בדיקת דם לפרוגסטרון.
&nbsp
&nbsp

Infinity 8

New member
מועד ביוץ

אני לא מבינה משהו... מחר אני אמורה להגיע לרופא עם מנת זרע מהבנק לצורך הזרעה.
אבל לפי חישוב שלי, לפי בדיקת ביוץ ביתית ולפי התחושה - אני מבייצת היום.
אז בעצם יכול להיות שיהיה מאוחר מידי כשכבר אגיע אליו מחר בצהריים, ואז המנה כבר מופשרת...
לא?
הרי ביוץ נמשך 24 שעות?
אוף, אני בלחץ מזה...

tinky86

New member
היום בדיקת ביוץ חיובית?

אם כן ( ובהנחה שאתמול הייתה שלילית ) אז בד"כ זה אומר שביוץ יגיע תוך 24-48 שעות . אבל זה לא "מדע מדויק" ויכול להיות גם תוך 12 שעות ( בכל מקום כתוב אחרת ) .. אין לך אפשרות לנסות להקדים את ההזרעה אולי לבוקר? בהצלחה !!

Infinity 8

New member
היי טינקי

כן, לפני שעתיים היא הייתה חיובית, ואתמול ושלשום היא הייתה שלילית. ואני ממש מרגישה את הביוץ. אבל קראתי שלא ידוע אם התחושה מצביעה על שעומד להתחיל ביוץ, שבאותו זמן הביוץ או שהתחושה מסמלת את סיומו. התשובה שלך מעודדת כי יש בעצם אפשרות שרק מתחיל הביוץ. לצערי, הרופא מתחיל מחר לעבוד רק ב13:30. ואני כמובן מתכננת לנסוע לפני כן לבנק הזרע לאסוף את המנה ולהיות אצלו אפילו לפני הזמן.. נקווה שזה לא יהיה ביזבוז...

tinky86

New member
לדעתי זה בסדר

כי בד"כ כשהLH עולה לשיא זה לפני הביוץ, והוא בעצם גורם לשחרור הביצית מהזקיק תוך כ 24 שעות אחרי ( יכול להיות לפני או אחרי ). וגם אחרי שהביצית משתחררת היא חיה בין 12 ל 24 שעות ולכן עדיין ניתן להפרות אותה. אז אל תדאגי לדעתי זה בסדר :) וכן הרבה פעמים כאבים שמרגישים הם דווקא לפני הביוץ בגלל שהזקיק גדל .. וזה לא בהכרח אומר שהביוץ התרחש כבר. בהצלחה !!

אני אישית מרגישה כאבי ביוץ מהרגע שהזקיק גדל

זה בערך 3 ימים לפני הבדיקה החיובית, אם גם לך הבדיקה הביתית היום היתה חיובית רוב הסיכויים שהביוץ יתחיל רק מחר וגם אז הביצית מחכה לזרע בין 18-24 שעות ))
&nbsp
אז אין מה לדאוג,בהצלחה מחר בהזרעה! :)

Infinity 8

New member
איזו מרגיעה את

תודה

אני כל היום מעסיקה את עצמי בכל מיני דברים, בסדר של מסמכים וכו', רק להיות עסוקה .....

vv56305

New member
בדרך כלל מתזמנים הרופא מתזמן את ההזרעה באופן מדוייק

לי תמיד התחילו כאבים קלים יום לפני הביוץ מגדילת הזקיק וכך ידעתי.
הזרקת אוביטרל?

Infinity 8

New member
לא. מה זה אוביטרול? כדי לתזמן ביוץ?

הוא לא אמר כלום לגבי זה...

בעקבות בדיקות מיום שישי, הוא הזמין אותי ליום ראשון להזרעה. בלי בדיקות נוספות.
משום מה קשה לי לשחרר ולסמוך עליו בלב שלם, בלי להטיל ספק שאכן יודע מה עושה... לא קשור אליו ספציפית...

אם כך

בתהליכי הפוריות מאוד חשוב שתהיי עם רופא שמסביר לך, ושאת סומכת על מה שאומר
בגלל שמנות זרע מאוד יקרות חשוב לתזמן ביוץ אם אוביטרל אלא אם כן הוא ראה לפי בדיקות דם שהביוץ כבר החל. (רואים עלייה של הורמון LH)

Infinity 8

New member
צודקת

ציפיתי שיסביר לי בעצמו, אני שואלת אותו המון שאלות, אחרת לא אומר כלום.
למשל כשהזמין אותי להזרעה, רק אמר "תגיעי אליי ביום ראשון" ואני שאלתי למה, אמר להזרעה, שאלתי להודיע משהו לבנק? ענה כן, שיכינו מנות. שאלתי "לבוא עם מנה איתי?" ענה שכן.
לבד לא אומר לי כלום!
וזה קשה לי!

אם ככה - תתארגני תמיד על שאלות

שתמיד יהיו לך שאלות כדי לא לפספס כלום..
&nbsp
שיהיה בהצלחה!!!

Infinity 8

New member
יש לך מושג מה אומרות התוצאות הנ"ל?

מצורפת תמונה של תוצאות הבדיקות - דם וUS מיו"מ 11.

vv56305

New member
בדיוק, אוביטרל מתזמן את הביוץ, אני הזרקתי כבר מהזרעה ראשונה

את אמורה לבייץ בין 24-36 שעות לאחר הזריקה כך שהסיכוי לפספס קטן יותר.
נקווה שבכל זאת ההזרעה הצליחה!
אבל אם לא, בנסיון הבא תשאלי את הרופא שלך לגבי זריקת השראת ביוץ.

vv56305

New member
גם אצלי כמו שעון כל 26 יום ועדיין הרופא המליץ להזריק אוביטרל

תלוי בהחלטה שלך נראה לי.
לא הרגשתי אף תופעת לואי והזריקה פשוטה וקלה (בטח לעומת הורמונים אחרים שהזרקתי לפוריות) כך שהעדפתי לקחת אותה :)

למעלה