לא מבינה מה קורה :(

tinky86

New member
לא מבינה מה קורה :(

יו"מ 18 וכל הסטייקים שליליים. . יש ימים שהפס ברור יותר ויש שנעלם לחלוטין , ועדיין הביוץ לא קרוב אפילו !! מה קורה לי? אני פוחדת שלא אבייץ החודש.. מה אפשר לעשות במצב כזה ?? :(((

Mila111

New member
מחזור סדיר בדרך כלל?

אישית לא בודקת עם סטיקים אני לא הכי מבינה בזה..
אולי פשוט לקמפר יום כן יום לא..? שלפחות תדעי שאתם מכסים ..

tinky86

New member
לא מאוד סדיר

מאז שהפסקתי גלולות המחזור הכי ארוך היה 35 והכי קצר 27.. לטענת הרופאה זה "די סדיר" כי תמיד בייצתי וזיהיתי בוודאות ביוץ אז לא היה כביכול מקום לדאגה. אבל דווקא חודש קודם זיהיתי סטיק חיובי ביו"מ 15 וחשבתי שאולי זה מתחיל להיות סדיר כמו לפני הגלולות ( אז היו לי מחזורים סדירים של 30-31 יום ). אני פשוט לא מבינה מה קורה לגוף שלי... ואנחנו משתדלים לקמפר, אבל כל עוד הסטיקים לא חיוביים אני לא באמת מבייצת.. וזה מדאיג :(((

קבוקית9

New member
מסכימה שזה מבאס ומלחיץ

אבל מכיוון שכבר היו לך מחזורים של 35 יום, זה עדיין לא מופרך.. מה השלב הלוטאלי שלך בד״כ? אצלי המחזור סדיר, 28-31 יום תמיד וחודש שעבר פתאום 34 יום. והנה החודש סטיק חיובי ביום ה-19!! זה אומר שאני מבייצת עכשיו או מחר שזה היום ה-20. מעולם לא קרה לי, לפני ההריון הקודם. תמיד בייצתי ביום 13-15. בקיצור, תמשיכי לבדוק ואל ייאוש! אם את תמיד מבייצת אין סיבה שדווקא החודש לא. ואולי דווקא כי החודש הוא שונה זה מרמז על ה-חודש??

tinky86

New member
מקווה מאוד!

השלב הלוטאלי שלי הוא כ 13 יום , למרות שחודש קודם היה 14... אני מקווה שאת צודקת ויגיע בקרוב.. היום כבר יו"מ 19 ותכף אעשה בדיקה.. פשוט לא מרגישה שהביוץ קרב וזה מה שמלחיץ גם - אין הפרשות ואין כאבים... בפעמים בהם היה לי מחזור ארוך יותר אז הסטיק היה חיובי כבר ביו"מ 21 , ועכשיו אני כבר קרובה ל יו"מ 21.. מקווה שיהיה חיובי כבר !! :(

tinky86

New member
מעדכנת - סופסוף סטיק חיובי!

אם קמפרנו היום בבוקר, מתי לדעתכן כדאי לקמפר שוב? מחר?

קבוקית9

New member
ישששששש!!

כן, הייתי מקמפרת שוב מחר וגם בודקת לראות אם הסטיק עדיין חיובי או כבר נעשה שלילי. תהנו!!

כמה חיכינו לרגע הזה )))))

אם קימפרתם היום,תנסו לקמפר גם מחר ואם יהיה כוח אז גם מחרותיים :)
&nbsp
בהצלחה!!

tinky86

New member
זה לא פוגע באיכות הזרע?

אם מקמפרים כל יום? בעיקרון התחלנו כבר לקמפר לפני שראיתי סטיק חיובי כי חשבתי שזה יהיה חיובי מוקדם יותר, אז יוצא מצב שקמפרנו חמישה ימים ברצף, כל יום. מקווה שזה לא יפגע בזרע ...

thekt

New member
מומלץ יום כן יום לא. אני לא הייתי מקמפרת אתמול אלא היום

בהנחה שהיום הוא יהיה שלילי - ואז הביוץ בעצם
כי הרי יום לפני זה גם קימפרתם

thekt

New member
איזה כיף!

בעקרון אחרי שהסטיק הופך שלילי אז הביוץ.
בדקת גם היום?

Mila111

New member
הבנתי שאם אין בעיית זרע

אז גם אין מניעה לקמפר כל יום..אנחנו קימפרנו 8 ימים ברצף רק כדאי להיות רגועה שכיסתי את כל התקופה

tinky86

New member
בדקתי היום ; )

והיום הוא יותר חיובי מאתמול ! כלומר קו הבדיקה הרבה הרבה יותר חזק מהביקורת .. זה אומר שביוץ יהיה תוך 12 שעות ?

למעלה