מבייצות ביחד לאמצע השבוע

מה דעתכן? יש מצב שזה ביוץ?

כבר לא יודעת להבחין בין מציאות לדמיון.... מה אומרות?

הפסים נראים שווים בחוזקם

אבל די חלשים שניהם.... באיזה יו"מ? האם מחזור סדיר וכל כמה ימים?
עשית את הבדיקה לפני ההנחיות? לא שתית לפני?

מחזור סדיר

כל 24-25 יום. עכשיו אני ביומ 17 אבל החודש היה לי דימום ארוך במיוחד (עשרה ימים במקום חמישה). הועלתה השערה שאולי זה היה כימי ואז אולי הביוץ יהיה מאוחר יותר. כרגע אני בעיקר לא יודעת איפה אני עומדת ומה עובר על הגוף שלי.

מאיזה יום התחלת לבדוק עם הסטיקים

עם מחזורים כאלה שווה לבדוק החל מיומ 7-8....
אם את רוצה קצת להרגיע את עצמך מהבחינה של איפה הגוף נמצא את יכולה לעשות בדיקות דם לאסטרדיול פרוגסטרון וLH וזה ייתן לנו תמונה אם את אחריי ביוץ, או בדרך אליו...

בדקתי מיום 7.

האמת שעשיתי כזאת בדיקה ביומ 8. את מבינה בזה? אולי אכתוב לך מה היו התוצאות ותדעי להגיד לי מה היה המצב אז. אני לא הצלחתי להבין.
תודה על התשובות!

בדקתי מיום 7.

האמת שעשיתי כזאת בדיקה ביומ 8. את מבינה בזה? אולי אכתוב לך מה היו התוצאות ותדעי להגיד לי מה היה המצב אז. אני לא הצלחתי להבין.
תודה על התשובות!

חשטפית

New member
נראה לי שלא

הפס "בדיקה" שכביכול מופיע לך שם נמצא בכלל מתחת לפלסטיק נכון?
זה לא הפס בדיקה בעצם. זה הצטברות הצבע שקיימת במקלון ולאחר שהוא נרטב זה מתפזר לאורך המקלון.
יכול להיות שהמקלון לא נרטב מספיק ולכן לא השתחרר מספיק צבע או שלא חיכית מספיק זמן. מה שמסביר גם את הצבע המאוד חלש של הפס ביקורת.
ומהכרותי את סוג המקלונים הזה, הקו בדיקה והקו ביקורת הרבה יותר קרובים מאשר מה שמופיע בתמונה.
ואם מסתכלים ממש טוב אפילו אפשר לראות קו בדיקה חלש במקום שהייתי מצפה שיהיה.
בכל מקרה לפי דעתי זה לא חיובי. הייתי עושה בדיקה חוזרת.
סורי אם ביאסתי

rain7

New member
מסכימה עם חשטפית, זה הפס הלא נכון

תמשיכי לבדוק, ותתנחמי בעובדה שכשאני ראיתי את הפס הזה בפעם הראשונה על בדיקת הריון מאותו סוג, חשבתי שזה חיובי
זה לקח כמה דקות של השוואה עם תמונות בגוגל בשביל להבין שזה לא הפס שאני רוצה לראות...

ככה חשבתי...

אבל לא הייתי בטוחה. זה אומר ששוב לא היה שום דבר. המקלון היה מספיק זמן בתוכו וגם חיכיתי מספיק זמן. חושדת שאולי אני בכלל לא מבייצת. ממש מקווה שאני טועה.
תודה על התשובה שלך, לפחות עכשיו אני יודעת למה לצפות.

חשטפית

New member
את בד"כ כן מזהה?

את מבייצת חמודה. לא ישר להכנס ללחץ.
המחזורים שלך סדירים ואין שום סיכוי שאת לא מבייצת.
לפעמים פשוט לא מזהים את זה במקלונים.
וד"א, אם את אומרת שבתמונה שהעלת המקלון נרטב היטב והמתנת מספיק זמן אז הייתי אומרת שהמקלונים שלך אולי מקולקלים.
במקלון תקין הפס ביקורת בד"כ הרבה יותר חזק והצבע משתחרר כולו.
אז אולי שם הבעיה?
&nbsp
במקרה גם לי קרה משהו דומה לפני חודש. בדקתי בדקתי ושום דבר לא קרה. פס ביקורת חזק ונראה היטב ופס הבדיקה אפילו לא נראה באופק. בסוף מה שיצא זה שפספסנו ולא קימפרנו בכלל. וכל כך כעסתי על עצמי. איזה טמטום שסמכתי על כל הטכנולוגיה ומקלוני הבדיקה המזורגגים. פשוט צריך לחזור צעד אחורה, לזכור איך עושים ילדים (מאהבה!) ולקמפר סביב הביוץ המשוער.
ממליצה לך בלי שום קשר בכלל למקלונים, בכל חודש סביב מועד הביוץ לקמפר כמו שממליצים בתאוריה:
אם הביוץ המשוער הוא ביום ה-14 אז לקמפר ביום 10,12,14,16. וזהו.
בדיקה חיובית במקלון אולי רק תשמח אותך ותגיד לך שעשית עבודה טובה אבל אל תשכחי שנכנסים להריון מקימפורים ולא ממקלונים.
&nbsp
בהצלחה חמודה!!!
&nbsp

תודה תודה תודה

מנסה להרגיע את עצמי שאם המחזור סדיר אז כנראה שאני מביצת. ומקמפרים בקצב מהרגע שהפסיק הדימום על כל מקרה.
זאת פעם ראשונה שאני בודקת עם מקלונים ובאמת הצבע של הפס ביקורת היה חלש תמיד. אז אולי בכלל הרצפה עקומה?☺️
המטוטלת הרגשית הזו יכולה להטריף. מקווה שיהיו בשורות טובות ומהר לכל מי שמחכה.

נראה לי שבמקרה הזה

הרצפה באמת עקומה!

הבדיקה לא הייתה נראית לי תקינה ועוד בנות הצטרפו וחיזקו...
ותמיד אומרים שאם יש מחזור סדיר אז יש ביוץ.. אז אל דאגה...
שיהיה בשורות טובות!!

חשטפית

New member
אז את עושה עבודה טובה!!!

המשיכי כך

לאחר כמה חודשים של בדיקה עם מקלונים אני יכולה להגיד לך שזה רק מכניס ללחץ, מתסכל ופשוט מוציא את החשק.
פשוט תמשיכי לקמפר יום כן יום לא. אין צורך ממש מיום סיום הווסת. אם הווסת שלך בת24 יום אז תתחילו מיום 7 פעם ביומיים וזה יהיה מצוין.

אוף!

לא מבינה את הגוף שלי יותר! בא לי לפרוש מכל ההתעסקות בזה!!!
אני בי"מ 20 היום. לפני 5 ימים היו קצת הפרשות שקופות (הנחתי שהביוץ בדרך), מאז בדיקות הביוץ שליליות כל הזמן ואם זה לא מספיק אז גם ההפרשות נעלמו. פספסתי את הביוץ??
חודש שעבר הביוץ הגיע בי"מ 17 והייתי בטוחה שהנה, הכל מתחיל להסתדר בגוף שלי.. "אשליות...."

הייי חמודה

אסור אסור אסור להסתמך רק על בדיקות ביוץ...
הדרך לכניסה להריון זה בקיום יחיסים... אז בלי קשר להשתדל לקיים יחסים בימים החשודים לפחות יום כן יום לא...
לפעמים הבדיקות ביוץ לא תקינות או רמת ההורמונים משתנה ואז את לא באמת יודעת אם להתחשב בתשובה או לא...
אם היה הפרשות והם נעלמו יכול להיות שאכן היה ביוץ רק שהסטיק לא תפס....
ממליצה לשלב את בדיקות הסטיק ביחד עם חום השחר שייתן לך תמונה נוספת לגבי מה שמתרחש בגוף...
ולגבי ההתעסקות... אם את רוצה לפרוש תפרשי... לא באמת חייב לעקוב אחרי זה... פשוט לקיים יחסים לעיתים קרובות...
בהצלחה!

תודה

הבוקר הרגשתי שאני חייבת לפרוק קיטור.
אני פשוט כל כך רוצה את זה

רואה אחרות שלא רוצות נכנסות בלי בעיה, מאחלת להן בהצלחה אבל עמוק בפנים אני רק רוצה לחוות את אותו הדבר.....

למעלה