שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע

noale99

New member
צילום רחם

היי לכולן,
אז אנחנו מתחילים להיכנס לעובי הקורה ולבדוק למה אנחנו לא מצליחים להיכנס להריון כבר שנה.
הרופא שלי מהכללית שלח אותי לעשות צילום רחם אבל אף אחד לא יודע לתת לי תשובה איפה ואיך קובעים תור כזה.
אשמח לקבל עזרה, למי להתקשר? איפה מומלץ לעשות? אני יודעת שבבלינסון עושים אבל זה קצת רחוק לי, אני מחולון.

תודה לעוזרות

Kasey

New member
אני במכבי וקבעתי דרך זימון תורים

נפלתי במקרה על ד״ר דניאל טונגנדרייך, שנחשב מומלץ מאוד.

noale99

New member
תודה

בכללית אי אפשר לקבוע ככה. זה באמת היה כל כך כואב?

אורי1702

New member
אני בכללית

ולי את התור קבעה האחות פוריות במחלקת פוריות.
תבדקי מול מחלקת פוריות ויסבירו לך הכל.
לי זה כאב בהתחלה אבל זה נמשך כדקה הכאב החזק ואחר כך בקטנה, אורך הבדיקה הוא גג 5 דקות, אני לקחתי אדויל לפני הבדיקה.
שיהיה בהצלחה

noale99

New member
תודה!

מחלקת פוריות של קופת חולים או של בית החולים? ובאיזה בית חולים עשית את הצילום?

אורי1702

New member
מאיפה את?

אני מאזור הצפון ועשיתי בזבולון ליד הקריון, יש שם מעבדת רנטגן ולשם הגיע הרופא נשים ואחות פוריות.
קיבלת הנחיות לביצוע הבדיקה?
את צריכה לקבל מהרופא משפחה אישור רגישות ליוד, אסור לקיים יחסי מין יומיים לפני ויומיים אחרי הבדיקה.
לי היה קצת דימום בניגוב אחרי הבדיקה והוא נמשך יומיים.
תנסי לתאם לך את הבדיקה לפני הביוץ אם אפשרי כדי שלא תפספסי את החודש.

noale99

New member
אני מחולון

אף אחד לא אמר לי על הרגישות ליוד ועל קיום יחסי מין לפני. אז תודה.

אורי1702

New member
אה וכמובן שיהיה בהצלחה

ובע"ה שהכל יהיה תקין והאגדה האורבנית תתגשם אצלך ותוך 3 חודשים מהצילום תיכנסי להריון.

דלעת555

New member
הי

אני הייתי בעברי מטופלת של טוגנדרייך לצערי עזבתי כי עברתי עיר והוא ממש רחוק לי... הוא ה- מומחה בצילום רחם ובכלל אני מאוהבת בו! רופא מקצועי ובעל ניסיון
שיהיה בהצלחה
לגבי איך קובעים הייתי מתקשרת למזכירות שלו ומנסה לשאול אותם הם בקיאות בכל הפרטים (אני חושבת ששמה ורד תנסי בימים הוא עובד למרפאה שלו)

adodi7

New member
את צריכה להתקשר

לבתי חולים שונים ולראות איפה יש תור הכי קרוב
תנסי אסף הרופש אני יודעת שעושים שם צילום רחם

Kasey

New member
כמה דברים

אני לא התבקשתי להביא אישור על רגישות ליוד, רק הרופא המפנה שאל אותי, אבל אני במכבי.
כאב לי לזמן קצר אבל ממש לא נורא כמו שמספרים. בהחלט נסבל ונגמר מהר.
לי אמרו במפורש לעשות את הצילום אחרי מחזור ולפני קיום יחסים פעם ראשונה בחודש כדי שלא תהיה שום אפשרות שיש הריון בזמן הצילום (הזרקת היוד עלולה לסחוף את העובר לחלל הרחם וחוץ מזה יש קרינה בצילום).
ולי היה דימום אחרי שפסק עד הערב, אבל הייתי קרובה לביוץ וקמפרנו אז דיממתי עוד למחרת.

למעלה