אשמח לעזרה-ביוץ

hadarh111

New member
אשמח לעזרה-ביוץ

אז אנחנו החלטנו להתחיל לנסות..
אני סיימתי ב11/10 את החפיסה של הגלולות, שבוע לאחר מכן, ביום שבת 18/10קיבלתי(זה תמיד שבוע אחרי)
ועכשיו אני בעצם לקראת סופו של במחזור.

קניתי ערכת ביוץ, וכתוב בהוראות שיש 5 ערכות בדיקה, ושאם המחזור שלי הוא 28 יום(הגלולות הן 21+ 7 ימים עד שאני מקבלת)
אני צריכה מהיום הראשון של המחזור לספור 11 ימים ואז להתחיל לבדוק ביוץ.

זה אומר בעצם שאני צריכה להתחיל לבדוק ביום רביעי ה29/10 שבוע הבא..
אבל במקום אחר שראיתי שכותבים על ביוץ היה כתוב לבדוק ישר אחרי שנגמר המחזור..
אז מה בעצם הדבר הנכון?
מתי בערך אמור להתחיל הביוץ שלי?

תודה מראש,הדר:)

נוש789

New member
אני הבנתי שצריך להתחיל לבדוק אחרי 11 ימים

אבל בלי קשר הבנתי שצריך להפסיק גלולות לכמה זמן ורק אז להתחיל לנסות ולא ישר במחזור הראשון...
אני יודעת שיש סיכויים לעוברים מרובים ופרט לזה לא יודעת איזה השפעות אחרות יש

hadarh111

New member
תודה על התשובה, בנוגע להפסקה..

הלכתי לשוחח עם הגניקולוג שלי
מכיוון שגם אני שמעתי את הטענה על הפסקה, והוא אומר שזה לא נכון, זה סתם סיפורים שרצים בין אנשים ואין כל מניעה להיכנס להריון מיד אחרי.

נוש789

New member
וואלה..מעניין... מה הוא אמר בנוגע לריבוי עוברים?

כי אני הבנתי שבגלל שהגוף לא ייצר הרבה זמן ביציות אז בחודש (חודשים?) הראשון הוא יכול לייצר נגיד פתאום 2 ביציות ביחד במקום אחת...

hadarh111

New member
לא שאלתי על כך,והוא לא ציין שום דבר על ריבוי עוברים

ממה שאני הבנתי, ברגע שמפסיקם לבלוע את הגלולות החומר כבר לא בגוף ולכן לא משפיע על העובר שאולי יווצר שלושה שבועות לאחר ההפסקה.
לא שאני מבינה יותר מידי בנושא ואולי אני טועה,
אבל לדעתי הגוף מייצר את אותן כמו הביציות גם עם גלולות, כל ההבדל זה שהגלולות משחררות חומר ש"עובד על הגוף" ובעצם קובעות לו מתי לקבל את המחזור.
לא ידוע לי שהן משפיעות על הייצור או השחרור של הביצית.. אבל שוב אולי אני טועה.
מעולם לא בדקתי את הנושא.

נוש789

New member
אולי מישהו כאן תדע
אני בכלל הבנתי שהדימום עם גלולות

מדומה..לא נוצרות ביציות בכלל (אין ביוץ)

Kasey

New member
אין ביוץ עם גלולות והדימום שיש הוא לא באמת מחזור

יש רופאים שממליצים לחכות קצת אחרי הפסקת גלולות ויש שלא. בודקים מסביבות היום ה-11, תלוי באורך המחזורים. אין טעם לבדוק מיד בתום הווסת. בהצלחה!

בעיקרון

קצת קשה לדעת מה אורך המחזורים שלך בגלל שעדיין לא היה לך מחזור ללא גלולות.
גם לי היה מחזורים של 28 ימים כשהייתי על גלולות אבל בלי גלולות המחזורים שלי קצת ארוכים יותר, והבדיקות ביוץ החיוביות שלי מופיעות רק לקראת יו"מ 20.
&nbsp
במקומך הייתי מתחילה לבדוק ביוץ מיו"מ 10 אבל קחי בחשבון שיכולים להיות הרבה ימים עם בדיקות שליליות.
&nbsp
&nbsp
בקשר לאם אפשר להתחיל לנסות ישר אחרי הפסקת גלולות - גם הגניקולוג שלי אמר שאין עם זה שום בעיה.
באופן אישי בחודש הראשון לא בדקתי ביוץ ורק כשקיבלתי קצת מושג לגבי אורך המחזור התחלתי לבדוק.

rain7

New member
ממליצה לך להזמין בדיקות ביוץ מאיביי

הערכה של חמש בדיקות שקונים בסופר פארם גם יקרה וגם לא תספיק לך כי את לא באמת יודעת עדיין מה אורך המחזור ומתי הביוץ יגיע...

למעלה