בנסיון של שנה להרות... הרופא הפנה למרפאת פוריות/להמתין עוד?!

lilush441

New member
בנסיון של שנה להרות... הרופא הפנה למרפאת פוריות/להמתין עוד?!

הי, אני מהשקטות שצופה כבר מעל לשנה בפורום הזה.
שמחה בשמחת הבנות ומנחמת(בשקט) את השאר...
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה, שאנחנו מנסים כבר שנה באופן ספונטני. אחרי 3 הריונות ו 3 לידות, ו2 ילדים בפער גדול בינהם (האמצעית נפטרה ממחלה).
הביוץ זוהה במעקב זקיקים, ועכשיו הרופא הפנה למרפאת פוריות.
אנחנו שומרים טהרה ודיי דתיים,
השאלה , מה הלאה?!
מי שמבינה בהלכה: מה מותר ומה אסור ומה נהוג בבירור פוריות?!

את בטוחה שהביוץ הוא תמיד אחרי הטבילה? מזהה אותו מדי חודש?

אם לא - ממליצה על טיפות מסטיק תימני - זה משהו דוחה ששותים 3 פעמים בשבוע והוא מסייע לאיזון הורמונלי של הגוף, מחזק את הביוץ וגם דוחה אותו. בעיקרון מומלץ ייעוץ מקצועי לפני שלוקחים, אני לקחתי בלי (גם אני שומרת טהרה). כדאי גם ללמוד על הדרכים הטבעיות לזיהוי הביוץ.
באיזון הורמונלי מטפלים גם מטפלים טבעיים למיניהם (יש ביניהם כאלה שמתמחים בפריון), דווקא כיוון שבעבר הכל היה בסדר, הייתי בודקת את הכיוון הזה.
מצטערת לשמוע על בתכם האמצעית

בהצלחה!!

שירןג7

New member
שלום לך.

ברוכה הבאה. צר לי מאוד לשמוע על מה שעברת.. מאוד קשה.
כמה זמן לקח לך להרות את הילדים? כי עח פניו נשמע שאין לך בעצם שום דבר רציני ומאוד מאוד ייתכן שזו רק סטטיסטיקה. במקומות אחרים בעולם בהם לא נהוג לרוץ לרופא פוריות כל כך מהר נראה שעד שנתיים הסטטיסטיקה רק עולה. אז השאלה אם את יכולה להמתין עוד או לגשת להתחיל לבדוק. כי בדיקות כגון פרופיל הורמונלי וזרע ועוד לוקחים קצת זמן. וגם, דברים משתנים אז כן תיתכן בעיה קלה שרק צריך פוש.

lilush441

New member
בבדיקות מעקב זקיקים שנעשו פעמיים נראה שהביוץ

יוצא ביום ה 15 למחזור (כ 3 ימים לאחר הטבילה).
בהריון ה 1 נקלטתי מיד בתום הפסקת הגלולות, בהריון השני כ 5 חודשים אחרי, ובהריון השלישי כ 7,8 חודשים לקח עד שנקלטנו. הכל באופן טבעי.
תודה על הרגישות וההבנה!
האם כדאי לפנות לבנתיים למרפאת פוריות (עד שנתקבל) או שלהמשיך לבד?!
נראה לי כאילו רופא הנשים שלי לא עושה מספיק בעניין או שזה לא תחום ההתמחות שלו,,,
(כשמדובר במשך שנה של נסיונות עם מעקב זקיקים בלבד).
או שמא אני לחוצה מדיי....

Kasey

New member
בהחלט עדיף להיות מטופלת אצל מומחה פריון

ולא אצל רופא נשים, שזו אכן לא ההתמחות שלו. בדרך כלל ממליצים אחרי שנה של ניסיונות לפנות לבירור, המקרה שלכם שונה כי הרית וילדת בהצלחה בעבר. עם זאת, למה בעצם לא לפנות לרופא מומחה לייעוץ ולשמוע מה דעתו ומה הוא מציע?

Kasey

New member
אכן חשוב לוודא

שהביוץ לא נופל בימים הנקיים. אם כן, ניתן לקבל כדורים לדחיית הביוץ או אישור מהרב לטבילה מוקדמת.
צר לי מאוד לשמוע על בתכם האמצעית, שלא תדעו עוד צער.
מקווה שתתבשרו בבשורות טובות בקרוב.

למעלה