עדכון

נטלי816

New member
עדכון

היי,שיתפתי אתכן לפני יומיים וממשיכה לעדכן.אז..בבדיקת דם יצא לי תוצאה 152.התקשרתי לרופא נשים שאמר לי שזה אומר...היריון.שלב מאוד מאוד מאוד התחלתי ומוקדם.צריכה לחזור על הבדיקה ביום ראשון ולראות שהבטא עולה.תחושה כל כך מוזרה שאני אפילו לא יודעת כיצד לתאר אותה.הכל התחיל עם בדיקה ביתית,ואז מרוב שהופתענו באו בעקבותיה עוד 3 בדיקות ביתיות...אמנם מרגיש לנו כאילו זה הכי לא בזמן הנכון,אבל אחרי הבדיקה אני ובעלי קלטנו שיצרנו חיים..והתחלתי להתרגל לרעיון.מקווה מאוד שהכל יהיה בסדר.הרופא קצת הלחיץ ואמר שעוד מוקדם לשמוח והרבה הריונות בשלב זה נופלים.שזה קצת הלחיץ אותי פתאום.כי ממש בא לי על השומשום הקטן שלי....

Kasey

New member
152 זה אכן חיובי לגמרי

ומהסיפור שלך אני מניחה שבאיזשהו מקום כן רציתם, כי סיפרת שהיית על גלולות והפסקת, אז אני משערת שהייתה לזה סיבה ובוודאי ידעת שיש סיכויי משמעותי להרות אם לא משתמשים באמצעי מניעה.
הרופא לטעמי לא צריך להפחיד כל כך. נכון שלצערנו כ-15 אחוז מההריונות מסתיימים בהפלה בשלב מוקדם, אבל זה לא אומר שאי אפשר לשמוח על הריון צעיר... צריך לעשות מה שצריך ולקוות לטוב ולא להתעסק יותר מדי במה שעלול להשתבש... מאחלת לך הריון תקין ועגול שיסתיים בידיים מלאות

נטלי816

New member
תשובה

היי.
אנחנו כמובן דיברנו על ילדים והיריון,אבל חשבנו להתחיל בקיץ.בעלי עכשיו לומד לקראת מבחן לשכת עורכי דין,ותכננו אחרי המבחן הגדול לטוס בפסח לאיזה שבועיים-לפני שנתחיל לעבוד על ילד.העניין עם הגלולות-שכחתי לקחת,ואז כבר אמרתי לעצמי שאני אמשיך בחודש הבא את החפיסה.זו הייתה תקופה ממש עמוסה לי בעבודה ולו בלימודים-שלא נעים לי להגיד,כמעט ולא שכבנו.ואז יום אחד אחרי שיא של 3 שבועות שלא שכבנו-עשינו את זה.ועוד צחקנו בינינו שילדים לא באים מחסידה ושצריך סקס כדי לעשות אותם.וכשיגיע הרגע שנרצה להביא ילד נצטרך להתאמץ יותר:) זה פשוט הזוי...בהתחלה הייתי בהלם מוחלט.אבל אז אני מסתכלת מסביבי וקולטת כמה מתאמצים בשביל לעשות ילד ולנו זה בא ככה מלמעלה בלי לתכנן.והבנו שזה ברכה.אין לי מילה אחרת לתאר את זה...

Kasey

New member

אין ספק שכל הפורום הזה מלא נשים שמייחלות להרות ואני חושבת שאת בהחלט עושה נכונה כשאת רואה את הברכה שבזה, כי לפעמים מנסים ומנסים וזה לא הולך או שלוקח הרבה זמן.
באמת לא כל כך סביר להרות מפעם אחת, אבל הסיכוי קיים... כשלפני החתונה החלטי להפסיק עם הגלולות כדי שייצאו לי מהגוף אבל לא רציתי להיכנס להריון עד החתונה השתמשנו בקונדום... אחר כך היו לי חודשים לחשוב על כמה זה מגוחך בעודי בודקת ביוצים, שוכבת עם הרגליים למעלה אחרי יחסים ומקיימת אותם במצבים שלולא הרצון להרות לא היו באים בחשבון... אז קשה לדעת מה שחשוב הוא שאתם מרגישים בסדר לגבי העניין, ומאחלת לך שהכול ימשיך תקין וקל
וגם בהריון אפשר לטוס, אם כי פסח עשוי לצאת מאוחר מדי...

Kasey

New member
זה

תאריך לידה משוער
אני מניחה ששלך יהיה ביוני. אפשר לחשב לםי מחזור אחרון אבל אם את לא זוכרת יגידו לך באולטרסאונד.
אין ספק זו ממש התחלה. מה שחשוב זה לקחת חומצה פולית, ובאמת תנצלי את הזמן הזה לאכול טוב לפני שיצוצו בחילות שדי מקלקלות את זה, אם כי בהחלט מקווה שלא תסבלי יותר מדי.
כמו שהרופאה שלי אמרה - מה שחשוב זה לא לשתות אלכוהול, לא לעשן ולא לקחת תרופות
יש כמה דברים שאסור (ג׳קוזי, סושי וכו׳) אבל בגדול למען האמת חלק ניכר מהעניין הוא פשוט לא בידיים שלנו.

נטלי816

New member
תגובה

תודה רבה.מקווה שהכל יעבור בסדר ותקין.בכל מקרה זו ממש ההתחלה...משתדלת לאכול בריא ונכון,שותה המון מים ובעיקר מרגישה עכשיו אחריות מאוד גדולה על הגוף שלי.

למעלה