היכרות:)

היכרות:)

היי בנות
קוראת סמויה של הפורום כבר חודש..הפעם החלטתי לכתוב
אני נשואה טרייה..מאובחנת ע"י אולטרסאונד בלבד בגיל 17 כבעלת תסמונת שחלות פוליציסטיות..
בחודש אפריל הפסקתי עם גלולות..בדרך נס (לא ניסינו יותר מדי..) נכנסתי להריון..אך לצערי הפלתי בשבוע 8 כאשר ההריון לא התפתח מעבר לשבוע 6..
עכשיו כבר חודשיים אחרי ההפלה..כאשר מחזור אחרון היה ב15.9..
הייתי אצל רופא פוריות..לא נתן טיפול תרופתי בגלל שהצלחתי פעם אחת להכנס טבעי..אמר לנסות חצי שנה ואם לא יצליח..לבוא אליו שוב..
מאז הביקור אנחנו שוכבים יום כן יום לא..(אין לי מושגגג מתי אני מבייצת..מחזור לא סדיר)...
הטיפול הראשון שאני אקבל אם אני לא אצליח טבעי (ומאוד קשה לי להאמין שאצליח) יהיה בעזרת כדורים..
האם יש הרבה סיפורי הצלחה אחרי טיפול באיקלוקמין?

Kasey

New member
היי

צר לי לשמוע על מה שעברת... הבנתי שאיקקלומין מאוד יעיל בטיפול בהפרעות בביוץ, כן. יש פה בנות שמבינות בזה הרבה יותר ממני. מקווה שתהרי שוב במהרה, הפעם הריון תקין ועגול!

שירןג7

New member
היי ברוכה הבאה

צר לי על מה שעברת
אבל זה בהחלט אומר משהו על הגוף שלך.
גם אני עם שחלות פוליציסטיות ואחרי שני סבבים של איקקלומין. איקקלומין עובד על 80% מהנשים שלוקחות אותו, מתוכן 50% נקלטות איתו. איקקלומין נותנים לכ-4 מחזורים בלבד. מניחה שאם היו משתמשים יותר גם כמובן סיכויי הקליטה היו גבוהים יותר.
ואת לא חייבת לחכות את כל הזמן זה, יש רופאים אחרים שמבינים שלהיכנס עם מחזור לא סדיר זו בעיה.
בהצלחה!

..

היי שירן:)
השאלה מה בדיוק זה אומר..
יש לי את הפחדים הנוראיים מכולם..
שיש לי בעיה להכנס להריון (פוליציסטית) וגם בעיה להחזיק הריון..
שהטיפול בזה זה פונדקאות..
ככ מקווה שבעוד שנה אני אסתכל אחורה ואני אצחק על עצמי...

Kasey

New member
אל תיכנסי לשם

יש אלף ואחת שלבים בטיפולי פוריות לפני פונדקאות, וממש אין שום סיבה שתגיעי לשם. פוליציסטיות היא בעיה קלה יחסית לטיםול, והפלה טבעית זה לצערנו הרב דבר שקורה ב-15 אחוז מההריונות, בדרך כלל כי העובר לא התפתח כמו שצריך - משהו כרומוזומלי שלא חוזר על עצמו בפעם הבאה. גם במי שחלילה יש לה הפלות חוזרות ניתן לטפל, ובקיצור - פונדקאות רחוקה ממך כמו הירח, אל תדאגי מזה

תודה על

החיזוק..
אני תמיד איכשהו אראה את האופציות החמורות ביותר
אני ככ מאחלת הריון תקין,עגול ומשעמם לכולנו

אעדכן:))
תודה בנות!!

שירןג7

New member
וואוו

הלכת רחוק מאוד. יש לך רחם ויש לך ביציות את תהיי בהריון במהרה. וכבר נכנסת להריון אז עניין הלהיכנס כבר הוכח. הדבר היחיד שזה אומר שיש מעט קושי לפעמים בהשגת ביוץ. ואת עוד מבייצת לבד לפעמים.
הכל בסדר :)

לגבי הרופא

הוא אמר לי במידה ואני לא מקבלת מחזור חודשיים (ולא בהריון)
להגיע אליו..בטח אז הוא יפנה אותי למעקב זקיקים..
אבל את האמת אני שמחה שהוא לא נתן לי מיד כדורים..
ככה יש לי מין שקט נפשי שנתתי לגוף שלי עוד צ'אנס

FayeV

New member
אני לגמרי איתך

אני גם אובחנתי כפוליציסטית ולקח לי שמונה חודשים להתחיל כדורים. גם בגלל בדיקות שהייתי צריכה לעשות, וגם כי רציתי לתת לגוף שלי צ'אנס. קחי את כל התהליך בקצב הנח לך. בנוסף, ממה שהבנתי, לוקח לגוף קצת זמן להסתנכרן מחדש לאחר הפלה, מקווה שתראי תוצאות בקרוב!
דבר אחד אחרון - עם כל הכאב שבדבר, הפלה (במיוחד בהריון ראשון) היא דבר לא מאוד נדיר, וזה לא אומר שום דבר על היכולת שלך להחזיק הריון. יש לי חברה שעברה שתי הפלות בהתחלה ועכשיו יש לה ילד מקסים + הריון מתקדם נוסף.

New Rainbow

New member
הנה סיפור מעודד עבורך...

יש לי שתי חברות פוליציסטיות, ולשתיהן היו בדיוק החששות שלך... שתיהן נכנסו להריונות ממש בקלות (שהדהימה גם אותן).
אחת מהן הפילה את ההריון הראשון בשבוע 8, כי זה קורה לפעמים לצערנו, אבל מיד אחר כך נכנסה להריון תקין ובריא.
השניה נדהמה מכמה מהר היא נכנסה להריון ראשון, ובהריון השני גילתה שהיא בהריון רק בשבוע 15 (!!!) מרוב שהיא לא האמינה.
פוליציסטיות היא תסמונת שיש לה הרבה רמות וסוגים. לא תמיד אפשר לצפות מה יקרה וכמה זמן יקח להיכנס להריון. למיטב ידיעתי גם אין שום קשר בין הפלה בהריון ראשון לבין הפלות עתידיות (חלילה)....
רוב הפוליציסטיות שאני מכירה (ויש די הרבה) נכנסו להריון בזמנים סבירים, בצורה טבעית, וההריונות והלידות היו תקינים.
קחי נשימה ארוכה ובהצלחה....

וואו

איזה יופי!
אני גם מקווה שרמת הפוליציסטיות שלי לא גבוהה..אני כבר מחכה בכיליון עיניים לבדיקת פרופיל הורמונלי..
בטח אחרי שלא יגיע לי המחזור הרופא ייתן לי אותה..
&nbsp
איך אני מקווה שהכל יסתדר %^$

למעלה