התייעצות די דחופה

התייעצות די דחופה

כתבתי הודעה גם בפורום פוריות, מעתיקה אותה לכאן.
אודה מאוד על עזרתכן למי שיודעת...

היום במעקב זקיקים- זקיק 19*23
פרוגסטרון 2.43
LH 9.80
אסטרדיול 699

הרופא אמר להזריק עכשיו אוביטרל, ומחר הזרעה.
נעזוב רגע את העובדה שאף פעם לא הזרקתי כלום והייתי די בשוק מהפתאומיות של העניין (מבייצת לבד תמיד).
האחות שדיברתי איתה אמרה שהרופא אמר לקחת אוביטרל בגלל הערך של הפרוגסטרון, אבל לא ידעה להסביר מעבר לכך.
מישהי יודעת למה הכוונה? מה קשור הערך של הפרוגסטרון לעניין?

והבנתי שעם האוביטרל- הביוץ מגיע תוך 36 בערך. ההזרעה נקבעה למחר בבוקר (אילוצי חג וכאלה). מבחינת הזמנים זה בסדר?
יוצא שההזרעה תקדים במעט את הביוץ... כמובן שנתגבר גם בבית אבל עדיין... מה דעתכן?

חייבת קצת הרגעה...
תודה על הכל!!!!

Kasey

New member
באופן לא מקצועי נשמע לי בהחלט בסדר

אני לא מומחית, אבל לפי ההורמונים רואים כמה הביוץ קרוב ומחליטים על מועד ההזרעה. נראה לי שאין בעיה עם זה שתהיה הזרעה ובסמוך לה ביוץ - באופן טבעי הרי אומרים שהזמן האידיאלי לנסות להרות הוא יום לפני הביוץ, כי אז הזרע מחכה לביצית כשהיא משתחררת, אז נראה לי בסדר גמור - אם תהיה הזרעה עם זרע מושבח ולמחרת ביוץ, הזרע זמין לפחות יומיים אז הוא יהיה שם חי ומחכה לביצית

הם ניתנים אוביטרל גם לנשים שמבייצות לבד, בשביל לתזמן את הביוץ.
המון בהצלחה!

תודה קייסי!

ההזרקה עברה בקלילות רבה, אפילו לא הרגשתי את המחט...
מה איתך? איך המרגש?

Kasey

New member
אני כזו מרחפת

אפילו לא שמתי לב בבוקר שלך אני עונה! חשבתי שזו עוד אורחת בפורום...
הזריקות באמת לא קשות, הגונאל אף הורגש עוד פחות מהאוביטרל (שלא תצטרכי
. כמו ששירן אמרה, אוביטרל עושה לפעמים קצת תופעות של הריון או מחזור, לי הייתה קצת בחילה ביום אחרי ואחר כך קצת רגישו בשדיים כמו לפני מחזור, לא זוכרת אם גם קצת כאבי מחזור, אולי קצת נפיחות בבטן, אבל בקטנה ועבר מהר (ואז הציצים התחילו להיות קשים ורגישים בגלל ההריון - מחזיקה לך מיליון אצבעות שזה מה שיקרה גם לך!). הם נותנים את האוביטרל גם למי שמבייצת כדי שהביוץ וההזרעה יהיו מתוזמנים.
&nbsp
אני בסדר, תודה
הבוקר היה לי קטע קצת מטורף כשהיה לי סוף סוף מעקב הריון ראשון אצל הרופאה, ואני מחכה ואז מתברר שחמותה על ערש דווי והיא לא תגיע לא ברור מתי יהיה תור! היא לא הייתה אשמה כמובן אבל זה הלחיץ אותי שעוד לא ראיתי רוםא, והמזכירה שלה גם הלחיצה אותי שאני לוקחת פחות מדי חומצה פולית... בסוף אחה״צ הרופאה הגיעה לקצת וזכיתי להגיע אליה, מזל שאני בחופש (שבכלל בא לי טוב כי האמת שההרגשה הכללית קצת פיכסית, אם כי אצלי לא נורא מדי ותלוי מתי). תודה לאל הכול עדיין בסדר אם כי עוברונצ׳יק קצת קטן לגילו (לפי הבדיקה הקודמת היה אמור להיות 0+9 היום, והרופאה אמרה שרק 3+8). זה כנראה לא באמת מדאיג, אבל ברור שאדאג עכשיו עד הבדיקה ההבאה...

נשמע טוב

איזה כיף לשמוע. שימשיך ככה

&nbsp
אני כבר מתה להגיע לשלב הזה, נראה לי רחוק עד בלתי אפשרי לפעמים, באמת...

Kasey

New member
תודה רבה

אני מבינה את ההרגשה. ככה גם אני הרגשתי. מפתיע כמה מהר התחושה משתנה אחר כך, למרות שעליי לומר שהכול עדיין נראה מאוד מאוד וירטואלי. נכון שמרגישים לא טוב, אבל לא ממש מרגישים בהריון... הכול כל כך התחלתי והלידה רחוקה מאוד... זה בכלל לא נראה קשור עדיין. הדבר היחיד שאני חושבת עליו זה כל הבדיקות שצריך לעבור בדרך ורק שהכול יהיה בסדר, הרעיון שבאמת יהיה ילד עוד נראה לגמרי דמיוני.
&nbsp
אני יודעת שזה נראה לא אמיתי ולא אפשרי, אבל זה יקרה
ואני ממש מקווה שבקרוב

שירןג7

New member
לדעתי את יכולה להיות רגועה

הפרוגסטרון מראה שעדיין לא היה ביוץ (מעל 10 זה ערך של ביוץ) אז מתאים להזריק את האוביטרל. סה"כ זה טוב האוביטרל כי איתו יודעים בוודאות שיהיה ביוץ וכמעט 100% מתי כך שזה טוב להזרעה. זה בסדר גמור שההזרעה מחר כי הזרע צריך לחכות לביצית והוא שורד בערך שלושה ימים, ואני די בטוחה שאם יש הזרקת זרע אז הוא שורד יותר כי הוא לא צריך לעבור את המכשולים בדרך שהורגים את רוב תאי הזרע.
בקיצור תהיי רגועה
ובהצלחה.

תודה

מאחלת לך גם הצלחה רבה החודש

אגב, אני אמורה לצפות לתופעות כלשהן בעקבות האוביטרל?

שירןג7

New member
תודה.

אצלי כנראה הסבב לא צלח כי התחילו לי דימומים היום.
כן יש תופעות כלשהן, לא משהו מוגזם אבל כל מני תופעות שקשורות בהריון/מחזור כמו רגישות בשדיים, בחילות, כאבי ראש ועוד.. לא אומר שבהכרח יהיה לך משהו אבל יייתכן.

שירןג7

New member
כנראה יוא"ב 9

מבואסת כן, אבל לא נורא, מאמינה שאני מתקרבת להריון.
שאלתי את הרופא שלי לגבי תמיכה והוא אומר שאין שום צורך שזו "רק קוסמטיקה" הוא אומר שכשל של הגופיף הצהוב הוא נדיר, וכשהשלב הפוליקלורי תקין גם השלב הלוטאלי תקין. נוטה להאמין לו, גם בדקתי יומיים אחרי הביוץ את הערכים והערך היה מצוין 26 וזה רק יומיים אחרי, אז מניחה שזה עולה.
בקיצור, הכל בסדר, יאללה לסבב הבא.

Mis Anna

New member

הפרשות או ממש דימום אדום?
אם רק הפרשות אל תספידי עדיין!
אם לא הפעם אז פעם הבאה.

שירןג7

New member
תודה יקרה

בינתיים רק הפרשות, אבל לא מאמינה שכך מתחיל הריון. מאמינה שכשיהיה הריון יהיה תקין. כן, פעם הבאה
ואעביר את הימים בכיף עד הסבב הבא, מחר יוצאים לקמפינג!
אה וסוף סוף יהיה מחזור בלי פרימולוט, זה גם הישג, וזה שהיה ביוץ זה בכלל הישג. בקיצור הדברים רק משתפרים.

Mis Anna

New member
כן עצוב ממה אנחנו מרוצות חחח

גם אני הייתי מרוצה ממחזור טבעי לגמרי שיודעת בוודאות שהגיע לאחר ביוץ, לא היה לי את זה כבר המון זמן.
תהני בקמפינג. בכל מקרה לא הייתי מספיד עדיין. אלא אם יתגבר הדימום, וגם אז אנחנו שבטיפולים חייבות בטא בכל מקרה.

שירןג7

New member
חחח צריך להיות מרוצים

בכל מקרה ממה שיש בחיים... היה לי קשה מאוד לשנות גישה, והאמת כישלון גורם לרצות להתחבא מתחת לשמיכה שוב, אבל לא! אם אני לא מקבלת את זה כרגע לפחות איהנה מהשאר!
האמת שלא עשיתי בטא פעם שעברה, אבל לא היה צורך כי הייתי בבי"ח והus הראה שהרירית התפרקה לאיזה 2 מ"מ או משהו.. אם המחזור ידשדש אעשה.

שירןג7

New member
תודה

לא די הספדתי, זה מתגבר, וכנראה שזו הווסת. אבל כל סוף הוא התחלה חדשה. ואיתה בא הניסיון החדש.

Kasey

New member

כל הכבוד על הגישה... מקווה שלא תצטרכי לחכות עוד הרבה, אבל אני שמחה שאת מצליחה לעבור את זה פחות קשה.

למעלה