חיבוקים וקיטורים לראש השנה

miri292

New member
עוד חודש ללא הצלחה...

מחזור בראש השנה...הכי מדכא שיש :( החודש החלטנו לא לבדוק ביוץ עם המקלות..רק קימפרנו יום כן יום לא אחרי שזיהיתי הפרשות פוריות. לא עזר..סוגרים חצי שנה של נסיונות. נמאס כבר! לא מבינה מה לא עובד. מחזורים סדירים 27-28 יום כמו שעון. לא פיספסנו אף ביוץ. שבוע הבא נעשה בדיקת זרע ואז אם ייצא תקין צילום רחם. ממש רוצה להיות בהריון כבר!!
שנה טובה ופוריה לכולן

Kasey

New member
זו יכולה להיות פשוט סטטיסטיקה

אבל טוב שאתם נבדקים ותוכלו לקבל תמונה מלאה יותר של מה קורה. מקווה שיהיו לך חדשות טובות בקרוב

שירןג7

New member
לגמרי מדכא

זה לא שזה לא עובד, את פשוט בצד הלא נעים של הסטטיסטיקה כנראה.
והפרשות פוריות זה אומנם כן מדד אבל אולי לא הכי אמין שיש.. לא כדאי לסמוך על זה בלבד.
ואני מניחה שעשית פרופיל הורמונאלי והכל בסדר? בדיקת זרע באמת רצוי לעשות.
בכל מקרה, מקווה שזה יהיה המחזור האחרון לשנה! (כמעט)

miri292

New member
פרופיל עשיתי..

תודה רבה על העידוד. האמת שרק החודש לא בדקנו עם מקלות ביוץ כי בעלי התעקש שנעשה דברים באיזי ונמאס לא לקמפר לפי לו"ז . והכל בתקווה שנקלט. לא הצליח...

עדי305

New member
בדיוק כמוני

אנחנו גם סוגרים חצי שנה של ניסיונות וקיבלתי בדיוק בערב חג.. הכי מבאס שיש :(
כולם אומרים לי שזה עדיין מוקדם לעשות בדיקות ופשוט להמשיך לנסות... אוףף לא יודעת מה לעשות כבר!!

miri292

New member
הרופא נשים זרם איתי ונתן בדיקות

בגלל שהמחזור שלי סדיר מאוד וכל חודש זיהיתי ביוץ עם בדיקות ובבדיקה ראשונית באולטרה סאונד הכל היה תקין, הוא שלח אותי לבדיקות הורמונליות ביום 3-5 למחזור, בדיקת זרע לבעלי ובשלב הבא צילום רחם. אומנם אנחנו צעירים אבל ממש רוצים להיות בהריון כבר אז הוא לא התנגד לבדיקות.

עדי305

New member
הייי

אני פונה אלייך בגלל ששתינו קיבלנו באותו יום..
זיהית כבר ביוץ? אני כבר כמה ימים בודקת ולא היה כלום, זה קצת מעצבן. אנחנו כמובן ממשיכים לנסות אפילו שלא זיהיתי ביוץ.
אז סתם עניין אותי מה איתך אם היה לך כבר ביוץ?

miri292

New member
כן זיהיתי

הערכה הראתה 2 פסים ביום שישי..מאמינה שהביוץ היה אתמול. תמשיכי לבדוק, לי היה חודש אחד ביוץ ביו"מ 19. נשאר רק לחכות שבועיים.שיהיה המון בהצלחה! תשלחי מסר בפרטי אם יש לך שאלות.

חשטפית

New member
מקווה שנהנת מהחג בכל זאת

אני יודעת כמה זה קשה ומכירה את התחושה הזו.
גם אני עם כל ווסת מתייאשת ובא לי פשוט לצרוח.
אבל אז איכשהו מוצאים את הכוחות ומתחילים מחדש.
אני מסכימה איתך מאוד שהרצון לילד חזק מהכל וזה שצעירים זה לא אומר שיש לנו כוחות או סבלנות לחכות.
כשאנחנו מוכנים אנחנו פשוט מוכנים והעיכוב הזה פשוט כואב בלב ומייאש.
אני שמחה מאוד לשמוע שהרופא שלך מקשיב לך ולא גורם לך להתייאש עוד יותר. יפה מאוד שהפנה אותך לכל הבדיקות האלו.
לי הרופא אמר שרק אחרי שנה הוא יכול לעשות איתי משהו

אני מבינה מדברייך שהפרופיל יצא בסדר ועכשיו את לקראת צילום רחם.
אני מקווה שגם את זה תעברו במהרה ושהכל יהיה בסדר.
אולי כדאי גם לעשות מעקב זקיקים? ככה תוכלי לדעת באמת מתי הביוץ ביחס להפרשות ולמקלונים. אני למשל גליתי אחרי המעקב שהביוץ שלי הוא ביום של המקלון החיובי ולא אחריו כמו שתמיד חשבתי.
אני מאחלת לך שהשנה הזו במהרה תגיע עם בשורות טובות ומפתיעות ותעזבי את הפורום הזה במהרה

למעלה