שבוע טוב לכולן!

hen2242

New member
שבוע טוב לכולן!

יוצאת מהארון :) מקווה שלא אצטרך להשאר פה הרבה זמן..בוקר טוב!!מישהי בבקשה יכולה לעשות לי סדר בראש עם הערכות ביוץ?מתכננת לקנות היום, 14 יום מתחילת המחזור האחרון שהגיע ב22.9 לקראת הערב.מתי לבדוק? מה אני אמורה לראות? והכי חשוב מתי לקמפר? :)תודה!!

Kasey

New member
זה מאוד תלוי באורך המחזורים שלך

אם המחזור שלך 28 יום אז הביוץ הרבה פעמים ביום ה-14, ולכן כדאי להתחיל לבדוק ולקמפר עוד קודם, כדי שיהיה זרע מוכן לביצית כשהיא משתחררת. אם הבדיקה חיובית תראי שני פסים באותה עוצמה. אם עוד לא התחלתם למקרם, קמפרו כבר הערב, אלא אם המחזורים שלך הרבה יותר ארוכים. בהצלחה!

hen2242

New member
תודה!

הפסקתי גלולות לפני 5 חודשים.מאז המחזורים נעים בין 27-30 יום.עוד לא קניתי את הבדיקות (קיוויתי לתשובה חיובית בבטא היום),.. אבל קימפרנו בשישי בצהריים (שזה היה יום 11)והיום אני גמורה.. איך אפשר לקמפר כל כך הרבה??? ;( מאיפה הכוחות??

לדעתי

במקומך הייתי מתחילה לבדוק ביוץ החל מיו"מ 9-10 בערך, ומאותו יום גם מתחילה לקמפר יום כן יום לא.
ברגע שהבדיקת ביוץ חיובית לדעתי כדאי לקמפר ברצף כמה ימים.
&nbsp
איך יש כוח? אין לי מושג גם אנחנו מותשים אבל אין ממש ברירה

Kasey

New member
זחלולית צודקת

לא הבנתי את בדיקת הבטא אם את ביו״מ 14... אם עברו 14 ימים מהמחזור אז את בסביבות הביוץ עכשיו... מצטערת אם התבלבלתי אבל... התבלבלתי.
וכן, זה לא קל לקמפר בלו״ז. נקודת השפל שלנו הייתה בחודש שבו בעלי היה ממש חולה...

hen2242

New member
הסבר לגבי הבדיקה..

המחזור שהיה לפני 14 יום, היה יום וחצי ונעלם. חשבתי שאולי היה לי מזל וזה היה דימום השרשה.בגלל זה ניגשתי לבטא.. ;)אבל יצא שלילי אז התחלנו לעבוד...

Kasey

New member
כן, הבנתי אחר כך

רובנו פה פשוט בקושי מחזיקות 14 שעות, שלא לדבר על 14 יום...

hen2242

New member
הסבר לגבי הבדיקה..

המחזור שהיה לפני 14 יום, היה יום וחצי ונעלם. חשבתי שאולי היה לי מזל וזה היה דימום השרשה.בגלל זה ניגשתי לבטא.. ;)אבל יצא שלילי אז התחלנו לעבוד...

למעלה