שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

Kasey

New member
הביוץ הוא בטווח שמהופעת הפסים ועד 48 או 72 שעות אחרי

והבדיקה עשויה להישאר חיובית במשך הזמן הזה. אצלי בדרך כלל חיובית יומיים. המון בהצלחה ושנה טובה ומתוקה!

יוא"ב 14 בדיקת הריון שלילית

היי בנות בוקר טוב

היום אני יוא"ב 14 ועשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי לחלוטין, עדיין אני לא רואה את המחזור באופק ומצד שני אין לי שום סימנים להריון, היום בבוקר עשיתי גם בדיקת דם בטא כדי להיות בטוחה שאני אכן לא בהריון....זה מבאס לראות בדיקה שלילית אבל אם בדקתי ביוא"ב 14 זה כבר לא מוקדם כנראה שאני באמת לא בהריון אבל לא מבינה למה המחזור לא מגיע? איזה תוצאה נחשבת לבטא חיובית?

חשטפית

New member
תוצאה בטא

ביוא"ב 14 תוצאת בטא של מעל 50 תהיה טובה.
למרות שגם מעל 5 זה כבר חיובי אבל עלול להיות כימי אם נמוך מדי.
&nbsp
חכי לבטא ותעדכני אותנו

missmei

New member
בטא

יכולה להגיד לך ממה שלי אמר הרופא-
מחר אני עושה בטא ביוא"ב 12 והרופא אמר שאני צריכה לראות בטא מעל 25.
אז אני מניחה שיומיים אח"כ צריכים לראות הכפלה.
בהצלחה!

בטא שלילית קטן מ 2 אני לא בהריון

אוף כל כך קיוויתי למרות שידעתי שרוב הסיכויים שאני לא גם בגלל שהבדיקות הביתיות היו שלילי אבל זה ממש מאכזב ומעציב לראות תוצאה שלילית

למה המחזור לא מגיע....אווווףףף אני רוצה להתחיל מחדש שיבוא כבר

חשטפית

New member
עוד שניה יגיע...

ומתחילים לעבוד מחדש.
קחי לך יום יומיים להתאבל ותתאפסי על דרך חדשה.
גם לי מאוד קשה בכל פעם שמגיעה הווסת המזורגגת הזו אבל אז לקראת סיום אני כבר מתחילה לתכנן אסטרטגיות ולהסתכל קדימה איך אני תוקפת את הבעיה הפעם

בסוף זה יגיע. לא להתייאש!!!
אנחנו פה לחזק אותך כשתצטרכי ומקווה שזה לא יהיה לאורך זמן

missmei

New member
אני יכולה להגיד לך על עצמי- ואולי תסכימי (ותסכימו) עם החלטתי

שהייתי השבוע אצל הרופא, ובאתי מוכנה עם כל השאלות שיש לי (שלב לוטאלי קצר, פרוגרסטרון נמוך) מכל מה שקראתי באינטרנט, ועם התאריכים של מחזור וביוץ שרשמתי ועקבתי בקנאות החודש הזה.
ואת יודעת מה הוא אמר לי? הוא כעס עליי. ממש ככה.
ואמר לי בזו הלשון: "את השתגעת? את לא יודעת שלחץ מעכב ביוץ? ומעכב כניסה להריון? תפסיקי להתעסק בזה עכשיו!".
אני נשבעת לך שדמעות עמדו בעיניי. והוא רופא טוב, זה לא בא ממקום רע, אבל זה לחלוטין הכניס אותי לפרופורציות.
כל אותו היום הייתי ממש מצוברחת, ובסוף היום במקלחת, עשיתי חושבים עם עצמי, והחלטתי שאני מקשיבה לו.
אני מפסיקה לכתוב כל דבר, ואני אפילו מפסיקה החודש לעקוב אחרי הביוץ עם סטיקים. אני פשוט נרגעת.
אני מפסיקה לחפש בעיות שלא קיימות, אני מפסיקה לעשות בגוגל חיפוש (וכן, גם פה בפורום מפסיקה לעשות חיפושים). ואני פשוט יורדת מהלחץ.

אני מחליטה, לכבוד השנה החדשה, להתמקד בדברים הטובים שיש בחיי (וגם לך- נשמע שיש לך שני ילדים בבית!), לקחת הרבה אוויר, ובחודש הראשון של השנה החדשה אני משחררת.
מהלחץ, מהציפיות, מהאכזבות, מהחישובים.
קבעתי לי תור לדיקור, וכשהיא שאלה- למה את רוצה לבוא לדיקור, ממש עמד לי בקצה הלשון להגיד- אנחנו מנסים להיכנס להריון כבר כך וכך...
ובמקום פשוט אמרתי- מתח נפשי. אני באה בשביל הנפש.

המחזור יגיע, וגם הניסיונות, ובסוף גם תגיע בשורה טובה. אין דרך אחרת.
מחזקת ושולחת המון מחשבות חיוביות, לך ולכל המקסימות שכאן.

וכמו שהרופא נשים אמר לי כשיצאתי ממנו-
שתהיה שנה טובה, ופורייה.
והיא תהיה כזאת.

Kasey

New member
לדעתי הרופא לא צריך היה להגיב ככה

גם אם לחץ לפעמים מעכב ביוץ, אם עוקבים אחרי הביוץ יודעים מתי הוא, אז מה הסיפור?
ברור שטוב להרגיע ולשחרר, אבל זה לא פשע לנסות להבין מה קורה בגוף שלך.
ולדעתי אם את הולכת לדיקור למטרות פוריות ואת לא מספרת על זה למטפלת, זה ממש חבל... אני לא יודעת אם דיקור עוזר או לא, אבל אני הלכתי למישהי שמתמחה בפריון והיא רצתה לדעת באיזה שלב אני במחזור , כיוון שהייתי בטיפול איך הזקיקים הגיבו, וכו׳.
&nbsp
מה שאני מנסה לומר הוא זה שלהירגע זה מצוין, אבל אם הולכת למישהו שיעזור לך- תני לו את מלוא האפשרות לעשות את זה בצורה המיטבית. ומצטרפת כמובן לכל האיחולים לכולן

Mis Anna

New member
אממ

דיקור בשביל הנפש זה מעולה, הרגיע אותי מאוד. אבל אם כבר הולכים אז מציינים שרוצים להכנס להריון כי יש כל מיני דברים שאולי יהיה יותר טוב בשבילך שיעשו וגם להפך אולי מקומות מסויימים אסור בכלל לגעת כשמנסים, אז חשוב.
בנוסף הרופא אולי ניסה לשחרר אותך מהלחץ וההתעסקות בנושא אבל בחר לעשות זאת קצת לא בנועם.
תראי, מעקבים קשים עבורינו ומייאשים אבל מספיקים כמה מעקבים בודדים בכדי להכיר את הגוף ואז יש לך את הבדר"כ, כלומר את תדעי שבדר"כ הגוף מגיב למצב זה או אחר כך או כך. נשמע שכבר יש לך את זה. אז כן אפשר לשחרר קצת אבל בפועל את כבר מכירה את הגוף שלך ויודעת שכאב כזה או תחושה כזאת מהי אומרת לגביך. ואת זה עדיין אפשר לעשות.
יש המון זוגות שעושים מה שעושים אבל לא בזמן בגלל חוסר המעקב ואם בא לך לקמפר יום כן יום לא כל החודש את מוזמנת אני אישית חושבת שלהכיר את הגוף ולדעת מתי הביוץ משפר את הסיכויים בהרבה.

מה אומרות? נראה כמו איחור?

מצרפת תמונה מתוך אקסל שאני מנהלת.
זה בעצם כל התקופה שאני מנסה להיכנס להריון מאז שהפסקתי גלולות.
היום אני ביו"מ 46 אבל לא בדקתי כלום החודש כי רופא שהייתי אצלו אמר לי בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, שרק בעזרת הרפואה אני אכנס להריון.
אבל פתאום אמרתי שרגע, יש מצב שיחסית הגעתי ליו"מ מתקדם? יחסית לפעמים האחרונות... כמובן שבעמודה האחרונה זה לא סופי כי עוד לא קיבלתי מחזור...
מה אומרות?

למעלה