בטא נמוכה ולא מכפילה- האם להתייאש?

בטא נמוכה ולא מכפילה- האם להתייאש?

הי
צריכה עזרה בנושא הבטא.. לא יודעת כבר מה לחשוב ):
בעיקרון אני בטיפולי הזרעה, אבל בחודשיים האחרונים עשיתי הפסקה מכל הטיפולים והחלטתי לנוח קצת..
בכל זאת המשכתי במעקב כדי לראות מתי יוצא הביוץ שלי ולתזמן יחסים לפי זה.

הביוץ האחרון יצא מתישהו בין שישי לשבת לפני שבועיים (12/9).
ביום חמישי האחרון עשיתי בדיקת דם ויצאו תוצאות שמאד הפתיעו אותי:
בטא: 21.8
אסטרדיול: 1244
פרוגסטרון: 78

כמובן שכל הסופשבוע הייתי במתח נוראי והבוקר (יוא"ב 15-16) עשיתי שוב בדיקה ולצערי התוצאות לא מזהירות:
בטא: 37.9
אסטרוגן: 1044
פרוגסטרון: 53

ממה שאני מבינה הבטא לא הוכפלה (היה הפרש של 3 ימים בין הבדיקות)
והאסטרוגן והפרוגסטרון בצניחה...

מה זה אומר?
החוסר וודאות הזה מחרפן אותי!! אני לא יודעת מה לחשוב כבר אם להתבאס או להמשיך לקוות שיתפתח משהו תקין
אשמח לשמוע ממי שיודעת האם יש סיכוי או שפשוט להשלים עם העובדה שהריון תקין כבר לא יהיה

תודה מראש

הייי יקירה!

לצערי הרב מכירה את הנושא מקרוב...
כואב לכתוב ממקום כזה אם לתת לך תקווה או לא...
אצלי היה פעמיים הריון כימי וזה בדיוק הערכים פחות או יותר שהיו לי... יצא בערך שהיה לי איחור של 7ו 10 ימים.
קודם כל שולחת לך חיבוק... ומקווה שתוכלי לספר לנו על סיפור הצלחה.. תמשיכי לעקוב ותבדקי שוב בשלישי... אם עדיין יהיה ערך מזגזג אז קרוב לוודאי שזה כימי...
מאחלת לך שנה טובה ושהשנה הקרובה תבוא לך המתנה הנפלאה שכולנו פה מצפות לה כל כך!

תודה על החיזוקים והאיחולים

מעבר לקטע של האי וודאות מה קורה איתי אני רוצה להכין את עצמי גם הלאה.. מה הולך לקרות עם הגוף שלי? אני אקבל מחזור? מתי בערך?
אוווף זה גם בא בטיימינג כזה מבאס.. אנחנו מתארחים אצל חברים בחג וממש לא מתאים לי לעבור ״מיני הפלה״ כשאני לא בבית שלי ): במיוחד לא כשאני צריכה לחייך לכולם (כולל לחברה שלי שבהריון מתקדם) ולשדר עסקים כרגיל...
אשמח לשמוע מנסיונך מה בערך אני הולכת לחוות מבחינה פיזית

שוב תודה
ומאחלת לכולנו רק טוב ושפע

מניסיוני...

הרגשתי כל הזמן התכווציוית בבטן כמו שיש לפני מחזור... ועדיין קיוותי שאני מרגישה את אותם ההתכווצות שבנות מתארות -"התמתחויות של הרחם לכבוד גדילת העובר" וקיוויתי שאולי בסוף כן תיהיה לי בטא שווה...
בכל מקרה.. בכימי אחד הדימום הגיע אחרי שבוע וכימי אחר אחרי 10 ימים..... סך הכל הדימום די דומה לדימום של וסת כמו בשאר החודשים אבל טיפה יותר כאבים ויותר קרישים... אם לא הייתי יודעת שאלו היו כימיים לא הייתי מבדילה עם ווסת רגילה....לגבי חודשים הבאים... גם הרופאת נשים שלי וגם בפורום פוריות ענה לי פרופ' גקי אשכנזי... שניתן להמשיך רגיל בניסיונות להיכנס להריון..
מה שאת אבל יכולה לדעת עכשיו זה שהביצית שלך היא סבבה... והזרע סבבה... אז מאחלת לך שאם זה כימי שזה יהיה הפרומו למה שמצפה לך בקרוב... תינוק בריא ושלם בעוד לא הרבה זמן!

שוב תודה

בהחלט הצלחת לעודד אותי ולהכניס לי קצת אופטימיות לעתיד :)
אכן מקווה שההריון הזה (כימי או תקין הלוואי!) מעיד על כך שבעצם דברים יכולים "לעבוד" אצלנו באופן טבעי ולחסוך ממני את כל סאגת הטיפולים וההזרעות שמשפיעים עליי לרעה (פיזית ונפשית)
והלוואי שכולנו נזכה בקרוב לגדל בטן עגולה וגדולה למשך תשעה חודשים רגועים ללא דאגות שבסופם יהיה אושר גדול שיישאר איתנו לתמיד

Kasey

New member
אומרים שהרבה פעמים אחרי כימי

יש הריון, ולמעשה, יש לנו הוכחה לזה גם בפורום -קרן אור שעכשיו בהריון חודש אחרי כימי - מקווה שזה אכן ייתן לך עוד קרן אור, גם אם דקה

keren or7

New member
קייסי צודקת

הרבה אנשים אמרו לי שאחרי הכימי יש סיכוי גדול להקלט מהר. והם צדקו. נקלטתי שוב אחרי חודשיים ועד עכשיו אני לא מאמינה שאני בהריון. אני מאחלת לך קליטה מהירה והריון תקין.

שירןג7

New member
מרגישה כמוך

גם אני בטיפולים, רק בתחילתם ומותשת לגמרי.. לי אישית זה קשה מאוד.
לצערי לא מבינה בבטאות, אז לא עניתי לך להודעה המקורית, אבל מאוד מקווה בשבילך שיסתבר שזה תקין. ואם לא, פעם הבאה.

למעלה