קשקשת ברשת לתחילת שבוע

Kasey

New member
לא

אומרים רק שלא מומלץ האישה למעלה, פרט לזה לא משנה

Mis Anna

New member
אממ

כאמור נכנסתי להריון עם תאומים והייתי מלמעלה בכל הפעמים סביב הביוץ. לא יודעת מומלץ או לא, לנו זה הצליח.
שלב הכניסה להריון לפחות
כי ההריון נפל.

Kasey

New member
זה משהו שקראתי בהרבה מקומות, אבל לכל כלל יש את היוצאים מן

הכלל, ואולי זה גם לא מידע כזה מוסמך.

Mis Anna

New member
תגידי

בהזרעה התנזרתם? כמה ימים לפני? או שתגברתם גם בבית? בהשבחה הרגיש לי שהזרע קצת מועט אבל אני מניחה שזה בגלל שערב לפני בערך 13 שעות לפני קיימנו יחסים. אז ברור לי שלא יהיה המון כמו בבדיקת זרע שבה התנזרות של 3 ימים. כמה יצא לכם בכמות בהזרעה? את זוכרת?

Kasey

New member
ההזרעה הייתה ביום שני בבוקר

ופעם לפני כן קמפרנו בשבת, נדמה לי אחר הצהריים, כי חששתי לפספס את הביוץ. ביום ההזרעה הייתה כמות לא גדולה והאישה במעבדה ציינה את זה, ואני הייתי מבואסת לחלוטין, ואז היא כמובן ניסתה להרגיע אותי וכבר היה מאוחר מדי... אחרי ההשבחה היא אמרה שזה נראה בסדר מבחינת כמות, ואכן כך היה. אז בקיצור, ממש לא נורא אם אין כזו כמות גדולה של זרע. בתיאוריה זה מגדיל את הסיכויים ככל שיש יותר זרע, אבל יש מיליוני זרעונים וצריך רק אחד.

stimp228

New member
כן. מנסיון....

3 הריונות כולם נקלטו בתנוחת דוגי סטייל.... אבל זה כי יש לי רחם אחורי. להריון שני ניסינו להיכנס כמעט שנה באמצע היה הריון שנפל, אבל רק בחודש בו נקלטתי להריון תקין הרופא נידב לי מידע שיש לי רחם אחורי, באותו חודש לא וויתרתי על תנוחת הדוגי ובאמת באותו חודש נקלטתי... התחלתי לשחזר אחורה והבנתי שבעצם רק בתנוחת הדוגי הצלחתי להיכנס לכל ההריונות..... אבל אם מבנה הרחם הוא רגיל, אז אין באמת שינוי מתנוחה לתנוחה, מסיונרית וגם כשאת למעלה הן תנוחות מעולות....
בהצלחה.

FayeV

New member
זה חדש לי

רופא הפוריות שלי אמר לי בבדיקה האחרונה שיש לי רחם אחורי, אזכור את מה שאמרת כשיגי שלב הקימפורים.

גם לי יש רחם אחורי

אנחנו בהחלט ננסה את זה החודש, תודה. לא חשבתי על זה בכלל.

Sunnylee

New member
הממממ

טכנאית האולטרסאונד אמרה לי שיש לי רחם קדמי.... :/

orange star

New member
לעומת זאת לי יש רחם אחורי ובשתי הפעמים שנקלטתי

קרוב לוודאי שזה היה במסיונריתהרופא שלו טוען שאין קשר..שנה טובה ממוש

cocolida1

New member
אוכל לייעץ לך מנסיוני האישי

הרופא המליץ לי מכיוון שיש לי צוואר רחם אחורי לקמפר בתנוחת דוגי- סטייל ואז סיכויי ההיקלטות יהיו גבוהים יותר, ואכן כך היה בשני ההריונות הקודמים, אני במקומך כן הייתי פונה לרופא ושואלת אותו לגבי הרחם שלך, יתכן ששינוי התנוחה באמת יוביל להריון המיוחל

בהצלחה

Mis Anna

New member
דברים מעצבנים שאנשים אומרים!

אני מרגישה לאחרונה שלא עובר יום או לפחות שבוע שבו מישהו שואל אותי אם אני בהריון או מנסה או מתכננת או לא יודעת מה.
הסיטואציה: שיחה עם אח של חברה על החתולים שלי.
האח: יש לך חתולים?
אני: כן
האח: את בהריון? (השאלה הראשונה שעלתה לו בהקשר הזה, לא יאמן)
אני: לא, למה?
האח: אהה בגלל החתולים כשתהיי בהריון תצטרכי להעיף אותם (דבר לא נכון בעליל ולא יקרה)
אני: ממש לא.
מסקנות: לא יכל להגיד מראש כשתהיי בהריון תעיפי אותם? כלומר ישר להגיד תפואנטה שלו שלא כוללת בתוכה שאלה האם אני בהריון?
&nbsp
הרמת כוסית בעבודה: אני ממלאה כוס שתיה קלה במקום היין.
האדם שלידי: את בהריון? ( בפורום לא פרטי בכלל, מזלו שהיה בשקט).
&nbsp
למה למה למה למה למה למה למה למה למה למה זה לגיטימי השאלה הזאת מישהי יכולה להסביר לי? למה נראה להם שהם יכולים להכנס לי לרחם?!?!?!?!?!!??!?!
&nbsp
דיייייייייייייייייייייייייי בסוף אני אתפוצץ על מישהו
מכירים את זה שמישהו שואל אותו דבר שוב ושוב ואז האדם שהכי לא מתכוון לפגוע בכם מקבל את הפיצוץ לפנים?!
אני בסוף אתפוצץ על האדם הלא נכון אני בטוחה בזה!!!
&nbsp

Kasey

New member
פשוט לא להאמין לחוצפה של אנשים

מכעיס בטירוף! בחיי שאני הייתי אומרת להם את האמת ושותלת אותם, שילמדו לקח, אבל ברור לי שאת לא רוצה לספר לכל העולם וזה מובן.
ממש מצטערת שבנוסף לכל מה שעברת את צריכה עוד לסבול את הטיפשות וחוסר הרגישות האלה. ובתור חובבת חתולים, גם הקטע החתולי ממש מעצבן אותי. זו כזו בורות.

Mis Anna

New member
שכחתי לציין

זה רק אתמול והיום, עוד לא התחלתי לדבר על שבוע שעבר

Sunnylee

New member
אז השמנתי

חזרתי מארה"ב ב 6 קג יותר. קורה לא?? עזבו את זה שמסתכלים לי על הבטן בבוקר טוב... אם אני שמה חולצה קצת יותר רחבה ישר מסתכלים לראות.... אבל השיא היה לפני כמה ימים שהמנהלת שלי החליטה להגיד לי ליד המזכירה שלנו : היא צריכה לחכות. אין לה מספיק שעות טיסה עם ע' (בעלי)..... כאילו מה?!?!?!!! מי את???? (נכון שאני סגנית שלה ואם אצא לחופשת לידה אז אוי אוי אוי תעבוד קצת יותר סופסוף) אבל בחייייאת, מי את שתגידי כזה דבר????אז מה אם התחתנו רק בינואר.... מה זה?

זהו.הוצאתי

Mis Anna

New member
אם הבנתי נכון

היא אמרה שאת צריכה לחכות עם ילדים בגלל שהתחתנם רק בינואר? זו הכוונה שלה?
נחמד, לא ידעתי שיש לו"ז מסודר שאת צריכה לעבוד לפיו. תבקשי ממנה שתעדכן אותך בלו"ז ושלא תשכח לכתב את בעלך.
ממש יופי.

Sunnylee

New member
בדיוק!

אין לי שעות טיסה ככה היא מתארת את זה. ולא ששאלתי אותה משהו , אני הרי לא פותחת את הנושא כדי לא להיכנס למצבים לא נעימים. חוצפה של אנשים תמיד מפתיעה מחדש... ממש עצוב.

למעלה