שאלות והתייעצויות לאמצע השבוע

gordi3

New member
אז מאיזה יוא"ב

כדאי לעשות בטא?
ברוטר שמיוא"ב 14, השאלה היא האם אפשר לפני וכמה לפני?
כנ"ל לגבי בדיקה בייתית, ממתי אפשר לראות?

stimp228

New member
שאלה קשה...

טכנית אפשר מיואב 10.... בפועל להרבה בנות ביואב כזה הבדיקות יוצאות עדיין שליליות והבטא נראת נמוכה..... אנימאומרת שיואב 12 יותר בטוח לבדוק.

miri292

New member
שאלה לגבי התרופה זילרג'י

אני בי"מ 25 ויוא"ב 10 מחכה לסופ"ש לבדוק. .מישהי יודעת אם אפשר לקחת זילרג'י-תרופה לאלרגיה.?

Kasey

New member
הדור החדש של התכופות לאלרגיה אסור בשימוש

מכיוון שלא בוצעו עליו מחקרים. במקרים קשים ניתן לקחת אנטי היסטמינים מהדור הישן. תרסיסי אף מסוימים אפשר.
חקרתי את הנושא לפני שהתחלתי לנסות כי אני מאוד סובלת באביב בד״כ ותהיתי איך אשרוד ללא תרופות נגד אלרגיה. לצערי לא נכנסתי להריון אבל למזלי האלרגיה הייתה מינורית הפעם.
לא כדאי בהריון לקחת תרופות ללא אישור רופא, אבל לא יודעת אם ביוא"ב שלך זה משנה. הבנתי גם שיש מכון טרטולוגי שניתן להתייעץ איתו.

MAC999

New member
תופעה מוזרה

היי בנות,ב-19/8 קיבלתי מחזור.עד ה-21/8 היה מחזור עם זרימה ממש ממש קטנה (רק בניגוב, התחבושות נשארו נקיות).ב-22-23/8 זרימה קצת יותר מוגברת.ב- 25 כבר נראו סימני סיום.היום בבוקר עוד טיפות קטנות שנראו בניגוב.עכשיו, בשעת הצהריים תפס אותי כאב בטן תחתונה, ניגשתי לשירותים להתפנות, השתן היה אדוםבניגוב נראו קרישי דם...זה קרה לי בעבר לפני כשלושה חודשים, לאחר מכן חזר להיות שוב מחזור רגיל.מישהי נתקלה במקרה כזה בעבר?דרך אגב, המחזור הקדים לי בשבוע....

keren or7

New member
לי כמעט כל מחזור הוא כזה

אחרי יומיים בערך יש יומיים נקיים בלי שום דימום ולאחר מכן כאבי בטן מטורפים עם חתיכות ומלא דם (סליחה על התיאור).

נושקית3

New member
macc גם אצלי

מחזור התחיל ב 19/8 והתחיל בדיוק כמו שךך. רק ללא הקרישי דם. בעזרת השם נבייץ וניקלט יחד

MAC999

New member
תודה בנות, אני יותר רגועה עכשיו. לנישוקית3-אמן.

שיהיה לנו בהצלחה, אעדכן בהמשךוכמובן בהצלחה לכל הבנות ;)

loca26

New member
תגידו...

תכיפות בשתן מעיד על הריון ?
חוץ מזה מרגישה קצת כאבים בבטן התחתונה
הלוואי

Kasey

New member
זה סימפטום, כן

אבל כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות. מחזיקה לך אצבעות!

keren or7

New member
לא מצליחה להבין מה קורה לי לגוף..

קיבלתי לפני 12 ימים מחזור ראשון אחר כימי,עשיתי דיקור ביום ה10,והתחילו לי כאבי ביוץ קלים.. אתמול ביום ה11 אחרי המחזור התחילו לי הפרשות צהובות.. הייתכן שהיה ביוץ???בי"מ 10??תמיד זה אצלי בין י"מ 12-14... אוף מבולבלת.. להמשיך לנסות בכל זאת אולי זה לא היה ביוץ או שאין טעם?

Kasey

New member
יכול להיו. שהיה ביוץ מוקדם

וגם שמעתי שזה קורה עם דיקור, אבל לא יכולה לומר בוודאות...

stimp228

New member
יש סיכוי לביוץ מוקדם

אבל בכל זאת הייתי ממשיכה לקמפר יום כן יום לא.... רק למקרה שהביוץ עוד בפתח... רק הימים הבאים יגידו אם היה כבר ביוץ או לא....

המון בהצלחה...

למעלה