מבייצות יחד לסופש

lililiel

New member
בדיקות ביוץ...

מוזר, יצא לי בדיקת ביוץ חיובית אתמול והיום. יום ה קמפרנו ונקמפר גם היום, כמובן נמשיך השבוע, החלטתי ללכת על יום כן יום לא החודש...
מה אתן אומרות? לא מוזר 2 חיובי??
חודש שעבר גם היו 2 חיובי אבל בימים שונים ( 13 ו 16) והפעם ב15 ו- 16 שאולי זה יותר סביר אבל עדין נשמע מוזר... היום לא מדדתי חום השחר כי שבת אבל לפי המקלון אני מניחה שהחום לא עלה.
מוזר... החוסר עקביות הזו בגוף שלי מחרפן

Kasey

New member
לי ולהרבה אחרות יצא הרבה פעמים יומיים רצוף חיובי

זה אומר שרמת ה-LH עדיין גבוהה. אצלי כנראה באמת גם היה ביוץ רק כששוב נהיה שלילי, כך נראה לי אורך המחזור. בעיקרון אמורים למעשה לבדוק רק עד שיש תוצאה חיובית.

lililiel

New member
אבל אם ככה

אז היום הראשון של הבדיקה החיובית הוא לא נכון..
מי שלא בודקת חום השחר זה יכול להיות די רחוק מהביוץ באמת ...
אני מודדת אז אני מניחה שיהיה לי גיבוי לביוץ בעוד כמה ימים ובנתיים אנחנו עושים מה שצריך
עוד משהו מוזר ששמתי לב - ההפרשות הפוריות מגיעות לי עוד לפני הבדיקות החיוביות ואח"כ אין , כלומר שבזמן הביוץ עצמו בעצם אין הפרשות פוריות.... זה לא קצת מקטין את הסיכויים להקלט ?

Kasey

New member
זה לא אומר שהוא לא נכון

פשוט יש טווח - הביוץ קרוב אבל הוא עוד לא מיד. בעיקרון לפי הערכות הם בכלל אומרים שמהופעת הפס יש יומיים עד הביוץ ולא צריך לבדוק שוב. כלומר זה הגיוני שקיבלתי חיובי יומיים והביוץ היה ביום השלישי.
הבנתי שהפרשות פוריות מתחילות לפני העלייה בהורמון אז זה הגיוני... לא יודעת מה אמור להיות בזמן הביוץ.

מצפה 35

New member
יום כן, יום לא - מכסה את כל האפשרויות

לפחות כך אומרים. אצלנו, עם כל המלחמה, מילואים והחופש הגדול... לא מצליחים יום כן ויום לא. ואני מקווה שזה מספיק מה שעשינו...
עוד שבוע נגלה...

stimp228

New member
לי תמיד יצא יומיים חיובי...

זה מצב נורמאלי ועוד שזהניומיים ברציפות אז אין שום דבר מוזר בזה... :)

8דישה8

New member
עצובה, מתוסכלת ובא לי להרוג את בעלי

הינו בנופש באילת ובין יום שלם בבריכה, ילד בן שנתיים בסוף היום הינו מוטשים בערבים.
בדרך כלל אני מבייצת ביום 18,19 ולכן למרות שברביעי יומ 12 היה זקיק של 16 לא לחצתי על בעלי והיום יומ 17 היתי במעקב זקיקים והיה כבר ביוץ

אתמול שכבנו. יש סיכוי???
עשיתי היום בדיקת פרוגסטרון בהמשך העלה לניתוח

Kasey

New member
אני מניחה שתלוי מתי היה הביוץ בדיוק וגם כמה זמן לפני כן

קמפרתם לאחרונה.
בכל מקרה גם אחרי שהביצית משתחררת היא זמינה להפריה 12-24 שעות ואולי אפילו קצת יותר, אז נראה לי שסיכוי יש...

8דישה8

New member
טוב אכשיו אני מבולבלת ואשמח לפרוש בדיקות

כאמור ביום רביעי יומ 12 זקיק 16 מ"מ רירית 8.5
היום יומ 17 גופיפ צהוב 14 מ"מ רירית 12 ומעט נוזל בדוגלס
בדרכ כלל ביוץ ביומ 18/19 וחודש שעבר ביומ 22
ואלו הבדיקות דם מהיום....
מהבנתי לפי הדם לא היה ביוץ אבל לפי US היה???!!!

בדיקות הדם

מראות שאת בדיוק לאחר ביוץ... הפרוגסטרון מתחיל לעלות לאט לאט... ויש גם תמונה שמצדיקה את זה באולטרסאונד... תבדקי בעוד כחמישה ימים רמת פרוגסטרון בדם ותהיי שקטה יותר...
אני בכללית ובדיקות הדם שלי מבוצעות בבית חולים העמק ואלו הם ערכי הייחוס...
Mid Luteal Phase 5.2-23 ( שבוע לאחר ביוץ )
Follicular phase 0.15-4.0 (תקופה שלפני ביוץ)
Luteal Phase 1.6-21 ( כל התקופה שלאחר ביוץ)
&nbsp
תחכי עוד כמה ימים... ותראי...
שיהיה בהצלחה!!

תלוי באיזה יחידות הפרוגסטרון נמדד

ביחידות ה"רגילות" רק ערך מעל 10 מאשר שאכן היה ביוץ (בדרך כלל זה יום אחרי הביוץ) אבל יכול להיות שלי הערכי יחוס בבדיקה שאת עשית זה כבר כן אחרי ביוץ. את יכולה לשאול את הרופא?

8דישה8

New member
כנראה באמת הייתי לפני או על הגבול לפי ארכי יחוס.

:ערכי יחוס
Follicular <3 nmol/L
Luteal 8-68 nmol/L
Postmenopausal <1.3 nmol/L

מחר ניבדק שוב

gordi3

New member
ערכי בדיקות לאחר ביוץ

היי,
ביואב 5 היה לי פרוגסטרון 42 ואסטרדיול 572. היום, יואב 8 +- יצא לי פרוגסטרון 110 ואסטרדיול 753 - האם זה תקין? אני יודעת שהאסטרדיול אמור לרדת אחרי הביוץ... האם אלו ערכים הגיוניים ליואב 8 עם זקיק אחד שבייץ?

זה מעולה

האסטרדיול יורד לאחר הביוץ אז עולה (במיוחד אם יש הריון) זה אומנם לא ואמר אם יש או אין הריון אבל הערכים טובים מאוד.
בהצלחה!

למה בדקת את הערכים האלה?

סתם שואלת מסקרנות כי גם לי יש הפניות לבדיקות דם שנשארו לי מלפני הביוץ (והרופא לא אמר לי לעשות אחרי הביוץ..) אבל מצד שני אני סקרנית לדעת מה מצב הפרוגסטרון וכו'... אני חושבת לעשות בכל זאת, אפילו שהוא לא אמר לי...

למעלה