חדשה פה :)

Shiran1213

New member
חדשה פה :)

טוב יש לי שאלה והלוואי תיהיה פה מישהי שתוכל לעזור לי קצת....
אפשר?

Shiran1213

New member
תודה

טוב אז ככה אני ובעלי קיימנו יחסים בביוץ אחרי שלושה ימים היו לי כאבים ממש חזקים לא כאבים של ביוץ כי את זה אני מרגישה כל חודש וזה היה רק יום אחד עכשיו עברו 12 ימים מקיום היחסים יש לי דימומים כמה ימים חשוב לציין שהמחזור שלי מגיע כל חודש כמו שעון
אחרי כמה זמן אפשר לעשות בדיקת דם לבדיקה?
אני משתגעת מההמתנה הזו כבר

נושקית3

New member
גם אצלי דימומים

אם מדובר בצבע חום אז בסדר. כנראה מדובר בדימום השתרשות. ואז סיכוי גבוה שאת בהיריון. המלצה שלי לא לפתח ציפיות. אחרת מתאכזבים. מתי אמור להיות לך מחזור?
ההשתרשות מופיע בדכ טיפה לפני מחזור עצמו.
ההשתרשות זה קליטת הביצית המופרית לרחם. משהו כזה אם אני זוכרת נכוו. ובתהליך השתרשות נוצרים דימומים. יכול להימשך יומיים יכול כמה ימים. כל עוד הפרשות חומות . לפעמים מדלפעמים מופיע גם דם אדום או וורוד. כך שאל תיבהלי. זה רוב הזיכוניים לא מחזור אלא דימום השתרשות. כמוסן תלוי מתי נפסק הדימום. אם דימום ממשיך מעבר לכמה ימים כנראה זה השתרשות.
ואז בערך 3 ימים אחרע אפשר לבדוק בדיקה ביתית.

בהצלחה... גם אני כנוך בהמתנה מורטת עצביפ!!!!!!!!

Shiran1213

New member
כן בדיוק

כמו שאמרת אני רוצה ללכת לעשות בדיקת דם ניראה מה יהיה ברמת העקרון זה לא ממש היה מתוכנן כרגע יש לי פיצית בת שבעה חודשים אז אם יהיה זה ברכה אבל עדיין החוסר וודאות הזו יכול לשגע

Shiran1213

New member
כן בדיוק

כמו שאמרת אני רוצה ללכת לעשות בדיקת דם ניראה מה יהיה ברמת העקרון זה לא ממש היה מתוכנן כרגע יש לי פיצית בת שבעה חודשים אז אם יהיה זה ברכה אבל עדיין החוסר וודאות הזו יכול לשגע

Shiran1213

New member
כן בדיוק

למעלה