מבייצות ביחד לסוף שבוע

lililiel

New member
מבייצות ביחד לסוף שבוע

סורי שאני פותחת את השרשור הזה, פשוט לא היה את של אמצע השבוע אז הרשיתי לעצמי, מקווה שזה בסדר.

lililiel

New member
טוב אני סתומה על אמת.

אז קבעתי תור לרופא, מסתבר שקבעתי לעוד שבועיים ובכלל לא שמתי לב. !
הוא בחופש. שירןג7 , אני איתך עכשיו בבאסות של רופא בחופש

קיצור, לאחר שהייתי בטוחה שהביוץ היה אתמול, חום השחר עדין נמוך! הבדיקה החיובית הייתה ביום שלישי, למה חום השחר לא עולה??? קרה למישהי?
אולי הבדיקה החיובית מטעה והיא לא באמת הייתה חיובית?
ד"א - אתמול היה שלילי אבל לא מובהק, היה פס מסוים , אולי בכלל לא היה ביוץ??? אוף אני מתחרפנת, אני כבר לא יודעת מה לחשוב.

סופי 1985

New member
אני איתך

גם אצלי חום השחר משתגע
עשיתי כבר 3 ימים בדיקות ביוץ והן מראות קו חלש מאוד שלפי מה שהבנתי זה נקרא שלילי
וחום השחר אצלי הפוך משלך, פתאום לא כל כך נמוך (36.5) כשחודש שעבר לפני ביוץ היה נמוך יותר (36.3)
אבל זה גם לא חום של אחרי ביוץ (36.8 בדר"כ)
תזכירי לי איזה יומ את?
אני ביומ 12 (כבר הייתי אמורה לראות ביוץ במקלונים)
לא יודעת מה נסגר עם החודש הזה, מוזר... אולי זה באמת המצב במדינה והלחצים הכלליים שלנו...

lililiel

New member
אני י"מ 16

ועד כה החום עומד על באיזור 36.1
וחודש שעבר גם לא הגיע לי לחום של 36.8 שכמו שאת מתארת זה החום של אחרי ביוץ, וככה גם היה לי בחודש שבו נקלטתי לפני שנתיים. ועכשיו כלום, הכי גבוה שהוצאתי זה 36.5 וגם זה כנראה עקב מחלה
מה קורה פה??
הלחץ?? אולי באמת... אבל מה שבטוח אי אפשר להחזיק ככה הריון !
יש לי טעם בכלל להמשיך לבדוק במקלות ביוץ עוד החודש?

קצת תובנות נוספות

שמתי לב שאני לדוגמא מבייצת לפעמים מספר שעות לאחר שהבדיקה חיובית ולפעמים אף יומיים לאחר שהבדיקה חיובית (כן כן הזוי) ורק אחרי שהפנמתי את העניין הזה הצלחתי לייעל את כל תכנון היחסי מין סביב הביוץ. (כן זה נשמע נורא לתכנן אבל זו המציאות) עכשיו אני לא עוקבת הדוקה אבל ישנן סיטואציות בהן המקלוני ביוץ עלולים להיות חיוביים ולא מתרחש ביוץ כמו למשל בחודשים הראשונים לאחר הפסקת גלולות.

עניין נוסף, האם זיהית בוודאות ביוצים עד היום (בסבב הניסיונות הנוכחי כמובן לא במהלך כל החיים)? כשהתחלנו לנסות בגלל שהייתי חסרת מושג לחלוטין בתחום הלכתי לרופאת נשים שלי וביקשתי בדיקת דם לבדוק האם אני מבייצת בכלל (הריון ראשון ספונטי ולכן בעצם לא ידעתי כלום על פוריות אחריו, כולל לא ביוץ מתי ולמה) אז היא נענתה בשמחה ובעקבות הבדיקה ידעתי שמתקיים ביוץ.
המון המון בהצלחה

lililiel

New member
תודה

אני חושבת שזה מה שקורה לי, בדיקה חיובית למרות שאין ביוץ !
אני ללא גלולות כ4 חודשים...
התשובה לשאלתך היא לא- לא זיהיתי ביוצים בסבב הנוכחי כי חום השחר בחודש הקודם לא עבד, חודש לפני כן לא חיפשתי ביוץ כלל, והחודש זו פעם ראשונה עם המקלונים.

אז נראה לי

שבמקרה והחודש לא תצליחי לזהות ביוץ שוב וכמובן במקרה ולא תראי שני פסים (כי בכל זאת נשים בכל העולם נכנסות להריון בלי לזהות את הביוץ ובלי לתכנן מערכת שעות חודשית ליחסי מין
) יכול להיות שהרעיון לבדוק את רמות ההורמונים ולוודא את קיומו של הביוץ על ידי בדיקת דם לא יהיה רעיון כזה גרוע בחודש הבא או אולי אפילו החודש אם יתחשק לך.

היי, לגבי הבדיקת דם אחרי הביוץ...

לא ממש הבנתי איך אפשר לדעת *בדיוק* מתי התרחש הביוץ אחרי שהבדיקה נעשית חיובית? אני גם רואה כל חודש פסים חזקים בבדיקה ואנחנו מקמפרים כמובן, אבל כתבת שגילית שלפעמים הביוץ אצלך מתרחש כמה שעות אחרי שהבדיקה חיובית ולםעמים אפילו יומיים אחרי.
איך גילית את זה? חשבתי שבבדיקת דם אפשר לדעת רק אם כבר היה הביוץ אבל לא *בדיוק* מתי הוא היה.

ממקדת

בקשר לבדיקת דם- בתחילת הנסיונות להביא צאצא מספר שתיים (אשר החלו לפני שנה וחצי) רופאת הנשים שלי נתנה לי בדיקות דם ליום ה 23 למחזור על מנת לקבל מושג כללי לגבי האם אני בכלל מבייצת.

לגבי הידע של מתי אני מבייצת בדיוק- לא קשור כלל לבדיקות דם (לא יצא לי עד היום לעשות בדיקות דם תוך כדי מעקב זקיקים ולכן אני לא מומחית בתחום) אבל לאחר כשנה וחצי של מעקב אחרי התנהגות הגוף שלי במהלך החודש (ומדי פעם גם מעקב זקיקים ב US בלבד), זיהיתי מספר מאפיינים חשובים סביב הביוץ. הדבר הראשון הוא כאב חד וממוקד בצד המבייץ והשני הוא התייבשות של הפרשות פוריות מספר שעות בודד(אף פעם לא טרחתי לעמוד את מספר השעות המדוייק) לאחר הביוץ. ז"א שאם אני חושדת שבייצתי בעיקבות זיהוי של כאבי אופייני (כמובן אופייני אליי בלבד) ולאחר מספר שעות אני מפסיקה לזהות את ההפרשה הפוריה אני מניחה בסבירות גבוהה מאוד שבייצתי. עד היום זה עבד בצורה דיי מדוייקת כיוון שהוסת הגיע בדיוק 12 יום לאחר היום בו שיערתי שאני מבייצת.

אני מקווה שזה מסביר יותר טוב את מה שרשמתי קודם, אם זה עדיין לא הכי מובן אשמח לפרט יותר

lililiel

New member
לא כדאי אולטראסאונד?

כי זה מה שחשבתי לעשות בחודש הבא במידה ולא אקלט / אוודא ביוץ החודש.
די מעצבן לחפש ביוץ כמה חודשים ולא למצוא בהנחה שפעם קודמת היה ביוץ ונלקט מהר והכל היה בסדר...
אני בנאדם שמאוד אוהב וודאות. בגלל זה כל הסאגה של חיפוש ביוץ חשובה לי. למרות שברור שלא מהזיהוי אכנס להריון אבל זה ירגיע אותי - ומהרוגע אולי אסייע לתהליך !

בטח שזה מאוד ירגיע

ואכן האופציה לפנות ישירות לבדיקת US כתשובה למה שמטריד אותך תהיה טובה באותה מידה.

בכל מקרה מקווה שלא תצטרכי לחשוב על זה כיוון שתמצאי את הביוץ שלך ותחשבי על US דופק במקום בחודש הבא.

Kasey

New member
זה באמת אחד הדברים שקשים נורא

בכל התהליך הזה - אי הוודאות.
מתי זה יקרה, איך זה יהיה וכו׳...

Kasey

New member
זה לא הזוי שהביוץ יומיים אחרי

הביוץ מתרחש בתוך 48 שעות מקבלת תשובה חיובית בערכה.
וכולנו מתכננות, מה לעשות...

כמובן!!!

הנקודה היא שזה משתנה אפילו אצל אותה האישה שפעם זה ככה ופעם זה ככה,

ובקשר לתכנון- קשה להעביר טון בהודעה אינטרנטית אבל אני כותבת בהרבה הומור וטיפונת ציניות אז חס וחלילה לא היה פה בפלגוע באף אחת או אף אחד

Kasey

New member
זה בסדר, לא נפגעתי, הזדהיתי

התכוונתי שכולנו פה באותה סירה ולכן לפעמים ״עובדים״ גם כזה לא מתאים, שמה לעשות, ככה זה וזה לא קל.
ונכון, מועד הביוץ יכול לזוז... התכוונתי רק שמבחינת הערכות מה שקרה הוא הגיוני.

Kasey

New member
מלא רופאים עכשיו בחופש, כמו כולם, באוגוסט

הבדיקה ההיא נראתה די חיובית... אבל לא יודעת לגבי חום השחר.
בדקתי עכשיו שוב ביוץ, אני בדרך כלל לא בודקת בצהריים אבל הייתי אחרי יחסית לא הרבה שתייה אז ניצלתי את ההזדמנות.
שלילי וכבר יו״מ 16... אוף. מקווה שהפס יתחזק בימים הקרובים. הדבר היחיד שמעודד בביוץ מאוחר זה שזה יסתדר לי יותר טוב עם התור הבא לרופא... רק שלא יהיה חודש בלי ביוץ בדיוק כשאני אחרי צילום רחם

lililiel

New member
מנסיון אפשר לבייץ גם בי"מ 20 בוסת של 28

אז תמשיכי לבדוק ואל תתייאשי, זה יכול להיות בכל יום עכשיו!

למעלה