צילום רחם- אל חשש!

• פותח הנושא myt3
  • פורסם בתאריך

myt3

New member
צילום רחם- אל חשש!

שלום לבנות העתידות לעשות צילום רחם,
היה חשוב לי לכתוב לכן מאחר ורוב התיעודים על הבדיקה המדוברת מכניסים אותנו לפחדים מיותרים.
לאחר קריאה בפורומים שונים, הבנתי שלפניי ה-בדיקה, אחת הקשות והלא נעימות.
אז רציתי רק להסיר דאגה מליבכן, השד ממש ממש איננו נורא!
מדובר בבדיקה גניקולוגית לכל דבר ועניין.
החלק הפחות נעים זה שמחדירים את החומר האקטיבי, שמדמה כאבי מחזור.
בחיי שאין לכן ממה לחשוש.
הגעתי כולי מכווצת, בחרדות ובבכי....האחות שנכחה בבדיקה הרגיעה אותי כאילו היא אמא שלי.
רעדו לי הביציות מרוב פחד חחחח
ובסוף התברר...שהפחד היה לשווא. ממש!
וקחו בחשבון שאני פחדנית ממש! נמנעת מבדיקות גניקולוגיות/בדיקות דם וכל דבר שמכאיב ולו במקצת.
מוכרחה לציין לשבח את הרופא והאחות , עשיתי את הבדיקה בבאר שבע, במרפאת כללית.
שם הד"ר ולדימיר סקולבסקי (? נראה לי שכך כותבים את שמו). לצערי את שם האחות אינני זוכרת אבל היא אישה דתיה. שניהם היו מקסימים ועדינים ממש!
אז בהצלחה לכולן!
בשורות טובות :)

Kasey

New member
עברתי את זה השבוע

היה לא נעים וקצת כואב, אבל ממש ברגע שבו זה הגיע לסף כאב שהתחיל להיות בלתי נסבל, הכאב נחלש מעט. לי דווקא לא הייתה הרגשה של כאבי מחזור אלא גלים של לחץ... היו כמה דקות לא נעימות ומידה מסוימת של כאב וזהו, נגמר. ללא ספק הקלה גדולה ולא כזה נורא כמו שאומרים.
היה די סרט נע ולא דיברו איתי יותר מדי דווקא, לפניי היתה בחורה שאמרה שהרגישה כמו כאבי מחזור ואישה (יותר מבוגרת, כנראה באה מסיבות אחרות) שיללה מכאבים)... אומרים שזה אישי אבל הרוב כאן מעידות שזה לא נורא.
אין ספק שזה מחזה לראות חדר המתנה שלם מלא נשים מפוחדות...

Babywish

New member
תודה!!!

אני ממש ממש חוששת, יש לי תור לשבוע הבא ואני מקווה שיעבור ומהר...

Kasey

New member
גם אני פחדתי נורא

לא יכולתי להירדם בלילה לפני ונכנסתי לחדר הבדיקה רועדת כולי... ובאמת באמת לא היה כזה נורא... דקותיים של כאב בהחלט נסבל וזהו... היה לא נעם לכמה רגעים ואז נגמר והייתי מאושרת... מה שכן, לקחתי שני אופטלגין לפני - כדאי.

Kasey

New member
מקווה שיהיה לך קל

הרבה בנות פה עברו את זה בלי הרבה סבל... ותזכרי שגם אם כואב, זה קצר, להחזיק מעמד עוד רגע שניים וזהו, זה מאחורייך. ובאמת שבמקרה שלי הפחד היה גרוע מהבדיקה עצמה.

kimkar

New member
כל כך צודקת!

גם אני עברתי את זה לפני שבועיים.
והיה בסדר גמור +
ללא דימומים וללא כאבים.
ממליצה גם על הרופא שעשה לי ד"ר אלתרמן בלניאדו שהיה ממש מקסים והתעקש שאחזור ללדת אצלו...(למרות שלא נראה לי שזה יקרה
)

Kasey

New member
היה לי דימום אבל לא נורא

עד הערב הוא פסק. אחרי שקמפרנו התחדש ועד הערב למחרת פסק שוב ולא חזר.

למעלה