מבייצות יחד לסופש

הזוי קצת.. ביוץ הקדים בשבוע

אני אמורה לבייץ רק בעוד שבוע (כפי שהיה ב-7 החודשים האחרונים), אני גם תמיד מרגישה את הביוץ טוב-טוב עם כאבים חזקים ואין סיכוי לפספס אותו (כולל בדיקות חיוביות שעוד שניה הפס יוצא מהסטיק
).
בימים האחרונים היו לי הפרשות כמו לפני ביוץ ומקודם החלטתי לבדוק סתם מה קורה. אז המקל יצא חיובי ביותר. אין לי כאבים כמו בדרך כלל ולא כלום.
מה קורה פה??
בשבוע האחרון בכלל לא קימפרנו

orange star

New member
מה אורך המחזורים שלך? באיזה יו״מ את?

שללת הריון (כלומר אם המכשפה למשל לא הייתה אופיינית בפעם האחרונה)?

בהצלחה

תודה! אני ביומ 15

המחזורים שלי בדרך כלל 35 ימים. אני בדרך כלל מבייצת ביו״מ 21-22...
המחזור האחרון היה רגיל למיטב זכרוני. ..

stimp228

New member
זה בסדר גמור...

טוב שבדקת ביוץ ויאללה לקמפר עכשיו... הביוץ ממש קרוב ויש סיכוי שאם תקמפרו היום זה יתפוס.....

orange star

New member
נשמע סבבה

יכול להיות שהביוץ עצמו יהיה מחר-מחרתיים , אני יודעת שלפי הרפואה הסינית דווקא מעדיפים מחזורים קצרים יותר מאשר ארוכים. תהנו בקמפורים ובהצלחה!

תודה! הלוואי

זה קיצר לי את הציפייה בשבוע שזה כבר טוב

אין כמו ביוץ בהפתעה

kimkar

New member
הכי טוב! פחות להמתין...

מחזיקה אצבעות לחודש מנצח!

gordi3

New member
כאבי מחזור סביב הביוץ?

בדרך כלל אני מרגישה כאבי ביוץ, בצד המבייץ.. החודש הזה יש לי תחושה של כאבי מחזור.. מישהי נתקלה בזה?
הגיוני? אני עושה מעקב זקיקים אז יודעת שאני קרובה לביוץ...

Kasey

New member
לי הרבה פעמים יש

התכווצויות כמו של מחזור כמה ימים אחרי שהוא מסתיים, יו"מ 8 כזה... והיו לי גם קצת סביב הביוץ ובעיקר אחריו... אני מניחה שזה קשור לכל השינויים בהורמונים.

Shmuppi

New member
חדשה פה

היי בנות, אני חדשה פה.. בת 29 מהמרכז
עם ילדון קטן בבית בן שנה וחודשיים , מתחילים לנסות את סבב ב'
המחזורים שלי מאוד ארוכים מאז שהפסקתי גלולות, בערך כל 40-50 יום אז אחרי התייעצות עם רופא נשים עשינו מעקב זקיקים כי אני לא יודעת לזהות את הביוץ שלי
רציתי לדעת עד כמה מניסיונכם זה אכן מדוייק?
כי המועד של הביוץ שנתן לי מחשב מחזור של כ32 יום אז זה מוזר לי ככ קצר פתאום (מעקב ראשון שלי)
מה דעתכן?
תודה :)

Kasey

New member
למיטב הבנתי

מעקב זקיקים, אם הוא מלווה בבדיקות דם, הוא מאוד אמין. מחשבוני ביוץ עושים איזושהי הערכה ממוצעת, אף מחשבון לא יודע מה בדיוק קורה בגוף שלך.

וברוכה הבאה לשהות קצרה

kimkar

New member
לא יודעת לענות לך אבל...

ברוכה הבאה לשהות סופר קצרצרה;)

gordi3

New member
כאבי ביוץ - שאלה

מוזר - בד"כ יש לי כאבי ביוץ מאוד ברורים בצד המבייץ. הפעם אין לי כאבי ביוץ ברורים אלא כאבי מחזור אבל היום החלו כאבי ביוץ דווקא בצד שלא מבייץ... קרה למישהי?? מה זה אומר לדעתכן?

gordi3

New member
אוכל קדימה אוכל

יש לי חשק לאכול הכל בימים האחרונים... מתוק מתוק ומתוק.. בצקים ודברים אחרים משמינים... מי מזדהה?
עד עכשיו לא היה לי דבר כזה בביוצים... החודש ממש בא לי...

למעלה