עדכון שחיכיתי שיגיע זמנו..

greyPilo

New member
עדכון שחיכיתי שיגיע זמנו..

היי בנות, לפני שנה + הסתובבתי וקראתי בפורום הזה מלא, הוא היה נקודת אור בתקופה לא פשוטה.
בחודש נובמבר גילינו שנקלטתי בסבב ראשון של טיפולי IVF אחרי שנתיים של נסיונות (טבעיים והזרעות).
ההריון היה לא פשוט מתחילתו. הוא התחיל כתאומים, הפך לשלישייה ובהמשך נאלצנו לדלל תאומים זהים ולהשאר עם עוברית אחת שגם לא ממש הקלה על תקופת ההריון

בשבוע 30 יצאתי לשמירת הריון של חודש וחצי אחרי שקיבלתי צלסטון להבשלת ריאות למקרה ש... (צוואר הרחם היה קצר מאוד). בהמשך גם היה חשש לירידת מים מה שהתברר כאזעקת שווא (למרות שמיטסט זיהה מי שפיר!).
אחרי חודש וחצי חזרתי לעבודה, בשבוע 36. יום למחרת לא הרגשתי תנועות עובר, בבית חולים בדקו שלוש פעמים עד שהיו מרוצים מהתוצאה.
למחרת שוב לא הרגשתי תנועות עובר אבל הייתי בטוחה שאני פשוט היסטרית כמו כל תקופת ההריון. בהמשך הבוקר, כשאני בעבודה התחלתי להרגיש כאבי בטן מאוד חזקים. לא צירים אלא כאבים חדים ללא הפוגה. אחרי שעתיים החלטתי לחתוך הביתה כי פחדתי שמשהו לא תקין, גם אין תנועות וגם כאבים..
נסענו לבית חולים, תוך 10 דקות הכניסו אותי לחדר לידה והתחילו בזירוז לידה.
כל הלידה היה לי חום ולה היה דופק מאוד גבוה ופשוט חיכינו שהזירוז ישפיע והיא תצא. אחרי 12 שעות בדיוק יצאה לאויר העולם ביתנו הבכורה במשקל של 2.800 קילו בשבוע 36.
ילדתי לפני שבועיים ואנחנו עדיין מתרגלים למצב החדש המעייף והמספק.
וכמובן, למרות העייפות אני כבר חושבת על הפעם הבאה שאחזור לשתף בניסיונות החדשים.
שיהיה בהצלחה לכולכן ושהייה קצרצרה בפורום הזה.
שבת שלום

gordi3

New member
ואוו מרגש!

מזל טוב!
סיפור מרגש, מעודד ומעניק תקווה!
תהנו מהמשפחה החדשה שיצרתם!
בריאות, אושר ואהבה!

שירןג7

New member
וואו

איזה סיפור! מרגש מאוד. לא הכרתי אותך כי אני פה רק מס' חודשים אבל כיף לשמוע על כל הצלחה. המון מזל טוב ואושר עם הקטנה.

kimkar

New member
אני זוכרת אותך. איזה כיף

שחזרת לעדכן אותנו!!! שיהיה המון מזל טוב;)

Kasey

New member
המון מזל טוב!

תיהני מהקטנה ושיהיה קל יותר בפעם הבאה

stimp228

New member
כל כך שמחה בשבילך!!!!

איזה כיף לשמוע בשורה משמחת למרות הדרך הקשה שעברתם....
אני זוכרת אותך ואת ההודעות שלך ובאמת שאני בשוק שעברו כבר 9 חודשים כמעט מהודעות הבטא שלך.... מאמי המון בהצלחה עם הקטנטנה, תגדלו אותה בנחת ותהנו מכל רגע.... ולחודשים הקרובים מאחלת לכם המון מון שעות שינה :)

וואוו מזל טוב

זוכרת....
בעיקר שבסופו של יום אתם מחזיקים בידיכם תינוקת בריאה והכל תקין.
המון אושר

orange star

New member
גם אני זוכרת אותך, מזל טוב!!

מרגש ומשמח לשמוע שהסתיים בידיים מלאות ובריאות - הכי חשוב

cookiii

New member
בשעה טובה :)

אני זוכרת את הודעת ההריון שלך. הזמן טס!
תהני מההורות והחיים החדשים.

למעלה