בהריון
כן/לא
לאמצע שבוע

Kasey

New member
זה גם שיקול כלכלי אבל גם סטטסיטיקה

שידוע שהרבה פעמים זה פשוט לוקח זמן אז אין טעם סתם להתחיל לסבול בדיקות וטיפולים מיותרים לפני הזמן. אני חושבת שגם אם הייתי צעירה לא הייתי מחכה שנה שלמה כי זה נורא קשה, אבל לא הייתי ממהרת לברר עכשיו.
אנחנו חמישה חודשים, עוד לא חצי שנה... אבל אולי בשביל השקט הנפשי אנסה להתחיל בירורים. פרופיל הורמונלי כבר עשיתי והוא תקין

Kasey

New member
התכוונתי שגם בדיקות כאלה

הן לפעמים טרדה וקצת מכאיבות (המון בדיקות דם במעקב זקיקים, צילום רחם) אז אני מניחה שלא צריך את זה כסטנדרט. ובעיקר תהיתי ביני לבין עצמי, אם לא מוצאים סיבה מתי בגילי מתחילים לעשות משהו.

Kasey

New member
אני מנסה להתנחם בדברים הבאים:

א. לא נפל לי טיל על הראש.
ב. עוד עשרה ימים אפשר להתחיל לנסות שוב. שבת הבאה מתחילים חודש חדש. אולי אפילו בחמישי, למה לא.
ג. לא נחת עלינו טיל... אה, כבר אמרתי את זה.
ד. זה יקרה. בסוף זה יקרה, אנחנו לא יודעות מתי אבל זה לא שזה לא יקרה. הרי מה שקשה הוא שחושבים שזה לא יקרה, וזה כן.

האמת שכנראה אני כבר כלאחר ייאוש אז לא כל כך מיואשת...
אני תוהה אם להתחיל בירורים או לא...

suzi29

New member
זה יקרה, השאלה מתי???

למרות שרופא בנשים שלי התנגד נחרצות להתחיל בירור כלשהו ( אנחנו מנסים 10 חודשים שבמאמצע הריון חוץ רחמי) מבחינתו לחכות עוד שנה מההריון החא תקין.כי היה הריון וזה מה שחשוב. אז לא! מה שחשוב זה תינוק בריא בסוף ההריון. אז קבעתי תור למומחה פרטי. בשביל השקט הנפשי שלי. כי נמאס כל חודש לחדש את מלאי התחבושות/טמפונים ושאר ירקות .

שירןג7

New member
טוב מאוד

עשית בשכל. אני לא סובלת את זה שהם מתעקשים כל כך... וזה לא שאחרי יומיים באת וביקשת בירורים. היה משהו לא תקין+ עשרה חודשים. די הגיע הזמן. השקט הנפשי הכי חשוב, כי כשרגועים ומרגישים בידיים טובות, אני חושבת שהדברים מסתדרים מהר יותר .

שירןג7

New member
חח באמת

הביטחון והבריאות הכי חשובים...
ואולי כדאי לעשות בדיקת זרע. סתם כדי לוודא. כי עשית פרופיל הורמונלי שיצא תקין אז למה לא בדיקת זרע זה ממש פשוט. ואחר כך תמשיכו בניסיונות.. כי הרי אין שום דבר מחשיד ואפשר לקחת עוד קצת זמן.

Kasey

New member
מאוד יכול להיות שזה מה שכדאי לעשות

בדיקת זרע, ואם היא תקינה, ללכת לבירור בעוד חודש אם לא יהיה הריון. נדבר ונתייעץ ונראה.

שירןג7

New member
גם אני אתכן בנות

מקווה מאוד בשביל כולנו שפעם הבאה זאת הפעם שלנו...

kimkar

New member
מחבקת את שתיכן.

ומחזיקה לכן אצבעות חזק לחודש חדש ומנצח!

Kasey

New member
הרבה תודות, ובחודש שעבר

קניתי שתי חבילות פדים גדולות וזרקתי בתחתית הארון, שלא אצטרך לקנות שוב כי זכרתי כמה כאב לי לקנות את זה יומיים אחרי שקניתי שם בדיקת הריון.
לסוזי, אני מניחה שאם יש היקלטות אחרי כמה חודשים זה טוב, ויש מצב שהחוץ רחמי היה סתם מזל רע ופעם הבאה הכול יהיה בסדר. אני בטוחה שנורא קשה לעבור את זה... ואין ספק שתחושה שמתייחסים אלייך וידיים טובות זה מאוד חשוב. הרבה בהצלחה

Babywish

New member
כבר לא יודעת מה לחשוב

היום זה 14 ימים לאחר הזרעה (ראשונה), בדיקת הריון בבוקר שלילית, אין סימן למחזור (חוץ מקצת בטן נפוחה) ואין שום סימן להריון...
הימים האלה כ״כ קשים... :(
נקווה לבשורות טובות וסופש ללא מחזור :)

stimp228

New member
את מקבלת תמיכה של פרוגסטרון?

לפעמים התמיכה מעכבת מחזור. אם את בלי תמיכה אז תנסי לבדוק עוד יומיים, למרות שהסיכוי קטן ביואב 14 אבל בואי נקווה שהבדיקה שבדקת איתה הייתה לא טובה/לא רגישה....
בהצלחה....

Babywish

New member
היי

לא לוקחת שום דבר.. לקחתי רק איקקלומין ואסטרופם בתחילת המחזור...
ממש מקווה שיהיה בסדר..
תודה!! :)

Shirka9

New member
התחלתי להזות פסים...

לפני כמה ימים התייעצתי כאן לגבי בדיקת הריון של סנסו טסט שאמורה להיות מאוד רגישה ולזהות הריון ביואב 10. הייתי משוכנעת שזיהיתי ביוץ ב25/6. עשיתי בדיקת הריון ביום ראשון (יואב 12) וביום רביעי (יואב 15), שתיהן יצאו שליליות. כיוון שעדיין לא קיבלתי מחזור ואני קצת משתגעת (...), קניתי בדיקה פשוטה של לייף ועשיתי עכשיו בדיקה.
יש מצב שאני מדמיינת, אבל אני רואה פס שני (חלש חלש), מה אתן אומרות?
(התמונה צולמה אחרי 15 דקות וכתוב שלא להתייחס לתוצאה אחרי 10 דקות, אבל הפס היה שם לפני, או שלא :) )

למעלה