מבייצות ביחד לאמצע שבוע

lililiel

New member
אין חום = אין ביוץ ... (?)

טוב, מי שזוכרת אבד לי הביוץ החודש.
גם היום (י"מ 26) לאחר לילה של שינה רצופה נצפה חום של 36.4 ... (כל החודש הזה נע בין 36-36.4 בחוסר עקביות טוטאלי) אז אני שואלת אתכן, באמת נראה לכן שלא בייצתי ?
יתכן שבחום כזה לפי הטווח שציינתי יתכן בכלל שהיה ביוץ ויש לי למה לצפות בסופ"ש, אני ממש משלה את עצמי שיש לי למה לחכות לדעתי...
לי זה ברור כשמש שהמכשפה תגיע.

את לוקחת פרנטל?

בחודשיים הראשונים שמדדתי, היום לפני ואחרי הביוץ היה יחסית נמוך
מישהי פה רשמה על הפרנטל, החודש התמדתי וישר ראיתי שינוי בחום
וכמובן החודש גם נקלט. לא יודעת עם יש קשר
אבל זה בטוח עזר כי החום היה גבוה יותר לאורך כל החודש

כדור שהוא חומצה פולית, ומכיל הרבה ויטמינים

שצריכים לפני, המהלך ואחרי ההריון.
לא צריך מרשם, זה של אלטמן

מישהי במקרה רשמה על זה שהרופא אמר לה שזה טוב וזה עזר לה לחום השחר שיהיה גבוה יותר
וגם אצלי :)

שירןג7

New member
אני מתלבטת ממש

חום השחר שלי היה נמוך בגלל בלוטת התריס. התחלתי טיפול לפני כחודש וחום השחר עלה, אבל נראה לי שזה לא מספיק. הוא כרגע על 36.0 במקום 35.8. כמובן שהתרופה עוד משפיעה... אבל יש דעות לכאן ולכאן, מה הרופא אמר לה? את יודעת?
בעיקרון אני יודעת שזה לא נורא כי אלו וויטמינים מקבוצת B והעודפים יוצאים בשתן, אבל אני באמת לא יודעת...

את לוקחת פרנטל?

בחודשיים הראשונים שמדדתי, היום לפני ואחרי הביוץ היה יחסית נמוך
מישהי פה רשמה על הפרנטל, החודש התמדתי וישר ראיתי שינוי בחום
וכמובן החודש גם נקלט. לא יודעת עם יש קשר
אבל זה בטוח עזר כי החום היה גבוה יותר לאורך כל החודש

בהריון הקודם לקחתי את זה כל ההריון

הפעם מעט זלזלתי בזה
וחזרתי להתמיד החודש,

gordi3

New member
יומ 15

אני עם איקקלומין ואתמול באולטרסאונד נראו 3 זקיקים מובילים - אחד בגודל 22ממ, ןועוד שניים סביב גודל 18.. בדרך כלל ביומ 14 יש לי זקיקים בגודל 9-10 ממ... אז אני קרובה לביוץ.. ויש לי מין כאבי מחזור לסירוגין... זה נראה לכם הגיוני? אני מה"
מרגישות" את הביוץ, ביום הביוץ אני מתעוררת מכאבים אם זה במהלך הלילה כמו בחודש שעבר, וממש זה מקשה עליי ללכת אפילו.. השאלה היא האם זה הגיוני שיש לי כבר עכשיו כאבי מחזור? שהם שונים מהכאבי ביוץ...

שירןג7

New member
זה לא אומר

שפשוט הביוץ הקדים? וכמו שאמרת הכאבים אופייניים לביוץ? ואולי הם שונים כי זה פשוט כל פעם אחרת?
סתם מעלה השערות.. נשמע לא נעים אבל

זה מה שמחכה לי? חח אני עוד שבוע וחצי מתחילה.

gordi3

New member
הביוץ

בוודאי יקדים מבדרך כלל..אבל הכאבי מחזור הם לא כמו כאבי הביוץ... לא כל אחת מרגישה כאבי ביוץ..יכול להיות שלא תרגישי

סופי 1985

New member
חום השחר עדיין גבוה ביוא"ב 11

אבל בדיקה ביתית יצאה שלילית

יש עוד סיכוי?

סופי 1985

New member
עוד לא איחור

המחשפה אמורה להגיע בסופ"ש

תודה lililiel

את מקסימה, את תמיד מרגיעה אותי

lililiel

New member
בכיף! באיזה יום את (לא) מצפה לה?

אני אמורה לקבל בשישי ונראה לפי כל הסימנים שזה מגיע

חבל שבדקת לפני איחור זה מבאס את החיים !! רוצה לחכות לראשון יחד איתי ? (אם בדרך נס על טבעית לא אקבל)

סופי 1985

New member
היא אמורה להגיע בסביבות שישי עד ראשון

המחזור שלי לא קבוע, בין 28 ל 31 ימים
כן, נראה לי שאני אחכה ליום ראשון, אם לא אקבל עד אז,
אז אבדוק שוב
אוף, בבדיקת הריון היה רשום שניתן לזהות החל מ 10 ימים לאחר הביוץ

ומתי החום אמור לרדת לפני הדימום? כמה ימים לפני?

ולמה שבדרך נס לא תקבלי? עבדתם על זה החודש? אם כן אז תמיד יש סיכוי שלא זיהית ביוץ...

lililiel

New member
בדיקות הריון מחרטטות

ממה שהבנתי עד כה לרוב קשה לזהות לפני האיחור, כי זה מעט מדי הורמון בשתן. אפילו שכתוב כך על הבדיקה.
לגבי השאלה של החום - גם אני הייתי שמחה לדעת את התשובה !! אולי יש מישהי שיודעת... לדעתי החום יכול להיות גבוה ממש עד הדימום אבל אני לא סגורה על זה.

ולגבי - החודש כנראה שלא בייציתי. אני חיפשתי את הביוץ אבל החום נמוך כ-ל החודש, לא הייתה עליה בכלל. לכן כנראה שלא היה ביוץ והסיכוי הוא 100% לקבל מחזור. אז עדיף שלא אשלה את עצמי.

למעלה