מבייצות יחד לאמצע השבוע

Kasey

New member
אז מתי הביוץ?

כמובן שאי אפשר בדיוק לדעת... המחזור היה 27 יום, ואז איזה חודש 28 וחודש שעבר פתאום 30, אבל אחרי שבהתחלה הייתי רואה תוצאה חיובית בבדיקת ביוץ ביו"מ 12, והנחתי שהביוץ ביו"מ 13 (מה שתאם את המחזור של ה-27 יום), חודש שעבר היה חיובי ביו"מ 13. בדרך כלל גם יש לי יום אחד של פס חלש יותר אבל בולט ואז פס כהה כמו הביקורת (או כמעט).

אתמול, יו"מ 12, היה פס שקוף בלתי נראה, אבל גם שתן סופר מדולל.
היום מצב השתן לא היה טוב יותר, אבל פס מאוד מורגש, שלא נראה לי כמו הפס של היום שלפני, אלא פס פס.

אז נותרתי עם התהייה מתי בדיוק הביוץ, מה שכמובן אי אפשר לדעת, אבל זה חשוב, כי כאמור קמפרנו לאחרונה ביו"מ 10 ואז בעלי חלה, זאת אומרת שעברו כבר שלושה ימים ולא יומיים, ולא בטוחה אם עוד נצליח לעשות משהו הערב, ואז נשאלת השאלה, עד כמה הערב בכלל עוד רלוונטי? עד כמה מחר יהיה? ומן הסתם אין תשובה חד משמעית...
אוף.

merlion

New member
היום ומחר עוד מאוד רלוונטיים

אם הבדיקה נהייתה חיובית רק היום זה אומר שהביוץ יתרחש עוד 24-36 שעות ובנוסף הביצית יכולה לחיות בגוף עוד 24 שעות כך שבהחלט הכל עוד פתוח

בהצלחה
|4U
מחזיקה לכם המון המון אצבעות

Kasey

New member
הרבה תודה

זה נהיה חיובי אתמול בערב וקמפרנו בלילה, אז אני מקווה שהזרע והביצית עוד ייפגשו. אני מניחה שאם לא נקמפר היום אז לפחות מחר (כי אמרנו שהפעם ננסה לסירוגין).

ואני מקווה שאם זה נניח היה מוקדם אתמול, לפני שראיתי את הפס, לקמפור משבת בערב עוד הייתה השפעה.

תודה רבה. אין ספק שסיכוי קצת נמוך מהרגיל זה הרבה יותר טוב מבלי סיכויים בכלל, שזה מה שייאש אותי. גם אם החודש יצא פחות טוב, לפחות לא הלך לפח ויש סיכוי

Kasey

New member
הממ...

להפתעתי עדיין היו פסים די דומיננטים בסטיק הביוצית הערב. בדרך כלל יש לי יום די חזק ויום חזק ממש, והפעם אתמול זה נראה לי חיובי והיום קצת פחות, אבל די חזק עדיין... בדרך כלל כשזה כבר לא זה נעלם לגמרי או ממש ממש חלש... אז אולי הביוץ בכלל יותר מאוחר הפעם?

בהתחלה היה לי פס די חזק ביום 11, ופס חזק ביום 12 (ככה חודש או חודשיים), ומחזורים 27 יום כמו שעון, אחר כך פעם 28... חודש שעבר פס די חזק ביום 12, ופס חזק ביום 13, והמחזור בכלל 30 ימים (וחצי). עכשיו הפסים הברורים הם בימים 13 ו-14, אז אולי מגמת ההתארכות נמשכת... בהנחה שזה באמת חיובי גם היום... פחות חזק מאתמול דווקא, אבל אולי זה כמויות השתייה הגדולות מדי שלי.

נניח שזה חיובי יומיים, מה זה אומר? אם זה בכלל אומר משהו?

בכל מקרה, למרות שזה מותח את המחזור והיוא"בים, דווקא מתאים לי הביוץ היותר מאוחר הפעם, אם זה זה - ככה גדל הסיכוי שנתפוס אותו למרות הווירוס. אמנם גם ככה אנחנו עושים הפעם יום כן יום לא, אבל ככה יש יותר סיכוי שהרווח של השלושה ימים לא הפריע...

נקווה.

merlion

New member
זה תקין שיהיה פס חיובי יומיים

הרי הבדיקה מזהה את העלייה בהורמון והמשמעות היא שאת עומדת לבייץ עוד 24-36 שעות...
הבדיקה החיובית היא סימן מעולה כי משמעותה שלא בייצת אתמול אלא תבייצי היום/מחר כך שיש לך עוד יומיים להמשיך בניסיונות בכיף..

דפקתם בסוף את מרפי - הוא לא הצליח להרוס לכם עם הוירוס הארור

Kasey

New member
אני מקווה שאכן זה כך

אם קראתי שהעובדה שזה חיובי יומיים אין לה בהכרח משמעות על מתי הביוץ, ורק הבדיקה הראשונה נחשבת...
בכל מקרה נמשיך בניסיונות ונקווה לטוב. נראה שבסך הכול יצא בסדר למרות מרפי והווירוס
בלאו הכי יש פה מידה לא מבוטלת של השערות לגבי מה ומתי בדיוק... נקמפר היום אני מאמינה (הוא עוד לא התאושש לגמרי אבל נראה לי שיהיה אפשרי) ובעוד יומיים, למקרה שזה יותר מאוחר. ונקווה שאולי החודש סוף סוף...
תודה רבה על כל העידוד

merlion

New member
מחזיקים לכם אצבעות

שהחודש נצטרף כבר שתינו לקומונת הריוניות

שירןג7

New member
קיסי די

לא רוצה לקרוא כבר את ההודעות שלך
תעברי לפורום השכן. מחכה להודעה משמחת ממך!

Kasey

New member
חחח...

תצטרכי לחכות לפחות שבועיים או שבועיים וחצי, וגם אז אני אבוא לפה לבדוק מה קורה איתך ועם הבנות האחרות!

אני ביו״מ 17, ובערך יוא״ב 2. אי אפשר לגמרי לדעת בדיוק גם עם ערכות הביוץ. מקמפרים ונתגבר עוד קצת, ובעיקר נחכה ונקווה לטוב, וננסה לא להתחרפן. השבוע הראשון קל יותר כי אני אופטימית, ואז מתחיל השבוע השני עם הסימפטומים של טרום מחזור ומתחילה להשתגע...

בכל מקרה אני לוקחת בחשבון שהמחזור האחרון נמשך 30 יום... ואשתדל להחזיק את עצמי ולא לבדוק מוקדם מדי... לא רוצה לראות שוב פס אחד!

שירןג7

New member
אף אחת לא רוצה

לראות פס אחד! :) ובאמת מתחרפנים בכל מקרה, שיעבור מהר.
אני מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא כבר. שהפרופסור הנכבד יתקתק עניינים כבר, רק שלא יגיד לי לחכות עוד וייתן כבר את האיקקלומין הארור הזה חח מקווה באמת שבקרוב נחלוק ביחד את התחושות בפורום הבא בתור.
ואל תבדקי. תרחיקי את הבדיקות ממך עד הזמן המתאים. תגידי לבעלך שיחביא אותן או משהו חחח

Kasey

New member

אין לי בדיקות בבית ממילא... אבל יש סופרפארם ממול

בכל מקרה עוד יש לי זמן, אשתדל להיות רגועה וסבלנית.

Kasey

New member
ובהצלחה עם הפרופסור

מקווה שיעשה את מלאכתו נאמנה!

שירןג7

New member
אני קניתי סטוק

כדי לא להרגיש רע אם אני בודקת. מאליאקספרס. איזה 10 מקלות כאלו נורמליים ולא סטריפים ב40 שקל בערך.

Kasey

New member
אז זהו

לא רציתי סטריפים אלא מקלות יפים, ולא מצאתי באיביי. ובכלל, עדיף כנראה שלא יהיו לי

שירןג7

New member
אם תרצי

אני יכולה לתת לך קישור. לקוח איזה חודש עד שזה מגיע... אחלה דבר. מקלות נורמליים שגם עובדים מצויין, בדקתי בשביל הקטע, לראות עד כמה מהר וטוב זה עובד. תאמיני לי, אני אפילו לא מתרגשת כבר חח אני לא מצפה לכלום.

למעלה