שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

cookiii

New member
לי נשמע שהדימום שהיה לך הוא דימום השתרשות

שהבדיקות ביוץ החיוביות שלך הן בגלל הורמון בטא גבוה בדם והיום הזה שהיה פס חלש הוא כנראה בגלל עודף פיפי שעשית באותו היום.
את נשמעת לי בהריון. לכי תעשי בדיקה ושיהיה במזל.

הייתי ניגשת לבצע בדיקת דם

לבטא, פרוגסטרון, אסטרדיול ו lh.
ככה את תדעי אולי זה הריון / שיבוש הורמונלי אחרי הכימי שהיה חודש שעבר...
חבל על האנרגיות בלנסות לנחש... הכי פשוט זה לעשות בדיקת דם.
או לפחות בדיקת הריון ביתית בינתיים.

ערכות לאיתור ביוץ לא תמיד מדויקות....

חשוב לזכור שגם לעיתים הפירוש שלהן בעייתי (גם מייצר לחץ מיותר). ביקור אצל רופא/ת פריון עשוי להבהיר את הנושא ללא צורך בשימוש בערכות.
באופן כללי הביוץ מתרחש 12-14 יום טרם הוסת

בהצלחה!

Kasey

New member
תוכלי להרחיב?

אני קיבלתי היום פס שני חזק בבדיקת ביוץ, אבל בעלי מאתמול עם וירוס בטן אז אין הרבה סיכוי לפעילות הערב... והפעם האחרונה הייתה לםני שלושה ימים שזה די רחוק. יש עוד סיכוי שנניח מחר בלילה עוד נתפוס את הביצית?

Kasey

New member
תודה רבה, ובסוף

הצלחנו ״לעבוד״ באותו לילה... וביום למחרת עוד היה פס די ברור בערכה, אולי זה מעודד. .. לא יודעת.

פינקית

New member
ביוץ או...?

היי לכן

יש לי שחלות פוליציסטיות, אני כבר ביו"מ 69, נשארו לי קצת מקלוני ביוץ, אז סתם ניסיתי היום את מזלי וזו התוצאה

קודם כל, אני רואה טוב? יש שם שני פסים?
אם כן, בשלב כזה, מה זה יכול להיות והאם יש סיכוי כלשהו להריון?

תודה רבה רבה

orange star

New member
הי קשה לדעת

קודם כל בדיקות ביוץ לא אמינות כבדיקות הריון וזו לא המטרה לשמם נועדו. וגם זה מאד תלוי מה אורך המחזורים שלך בדרכ... כמובן שתמיד יש סיכוי! אבל יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שאצל הרבה פוליציסטיות הLH באופן קבוע גבוה ולכן יתכן שהבדיקה יוצאת חיובית (או קרובה לחיובית,,)
הכי טוב לעשות בדיקת הריון , בהצלחה!

cookiii

New member
האם זיהית ביוץ?

אם בייצת הכל יכול להיות, אבל אם לא היה ביוץ לא יכול להיות הריון.
הלכת לרופא כדי לבדוק למה את לא מקבלת מחזור כל כך הרבה זמן?

פינקית

New member
הממ

אתמול או שלשום ראיתי (סליחה על התיאור הגרפי) הפרשה שעלולה לבשר על ביוץ.
פשוט די נדהמתי לראות פס, כי הייתה תקופה ארוכה שניסיתי לזהות עם המקלונים ותמיד היה רק את פס הבקרה.
הייתי גם במעקב זקיקים ונאמר לי שאני כנראה לא מבייצת...

עשו לי פרופיל הורמונלי והוא תקין. לא נעשה בירור למה הוא מגיע רק אחת ל-70 ימים בערך.
בעיקרון המחזור אמור להגיע כל יום...

אני צריכה לדאוג?

שירןג7

New member
שאלה

אז המחזור שלי עדיין לא מגיע כבר בערך 42 יום.... אני יודעת שעדיין לא היה ביוץ רק בעקבות חום השחר. התחילו לי כתמים מאתמול ועדיין יש ממה זה יכול להיות?

למעלה