הריון חתולים וילדים. שת"פ עם פורום חתולים

cookiii

New member
הריון חתולים וילדים. שת"פ עם פורום חתולים

כולנו מתכננות הריון, לוקחות חומצה פולית, מתעמלות ונזהרות לא להידבק במחלות.
רובנו אם לא כולנו שמענו על חיידק הטוקסופלסמה, ההורים סיפרו לנו על חתולים ששורטים, כלבים שנושכים.
מי מאיתנו לא שמעה שעלינו למסור את החיות האהובות שלנו בגלל שאי אפשר לגדל תינוקות עם חיות.
אבל מהי האמת?

מכיוון שלכל אוהב חיות קשה לוותר על חיית המחמד שלו יצאנו בשיתוף פעולה נדיר עם פורום חתולים.
ביום חמישי הבא ה 3.7.2014 החל משעות הבוקר ועד שעות הערב ניתן לשרשר שאלות בנוגע להריון וגידול ילדים יחד עם חיות.
אפשר לשאול על מחלות נפוצות. כיצד להרגיל את החתול\כלב לבואו של התינוק החדש? איך להתמודד עם הפחד מפני הלא נודע, ניתן לשאול הורים שכבר מגדלים בעלי חיים יחד עם ילדים איך זה נראה אצלם בבית.
והכי חשוב אפשר וכדאי להשוויץ בחברים הפרוותים שלנו.

אני מזמינה את כולן גם כאלו שלא מגדלות חיות להציץ בפורום חתולים, להתרשם ולהחכים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=16

Kasey

New member
כחובבת חתולים

אשמח אם אנשים ילמדו את האמת על הטוקסופלזמה וישתחררו מהדעות הקדומות שגורמות לנשים בהריון לפחד מכל חתול ברדיוס שלהן בלי שום סיבה.

cookiii

New member
תוסיפי את השאלה הזאת לשרשור בשבוע הבא

הנושא חשוב להמון נשים.
אגב ניתן כמובן גם לענות על השאלות בשרשור מהניסיון שלנו. זה שרשור פתוח.

Kasey

New member
האמת מבחינתי זו לא שאלה

טוקסופלזמה אפשר לקבל אם בולעים צואת חתולים נגועה בטפיל. לכן ממליצים שאישה הרה לא תנקה את ארגז החול, ואם כן - לעשות זאת עם כפפות ולשמור על היגיינה, מה שהייתי עושה ממילא. מעבר לזה לא כל חתול נגוע בטפיל, וגם מי שכן, מפריש אותו לזמן מוגבל אחרי ההדבקה. אז למשל חתולת הבית שלי שלא יוצאת היא לא סיכון. אגב היו לי חתולים כל החיים ואין לי נוגדנים לטוקסופלזמה.
דרכים אחרות להידבק הטוקסופלזמה הן מירקות לא שטופים עם חול נגוע (כך הבנתי) ומבשר נא. נחשפתי לכל הנושא לפני שנים כשגיסתי הפילה בגלל קרישיות יתר ואיזו קרובת משפחה אמרה לה שכשבתה הפילה רופא אמר לה ״או שיהיו לך חתולים או שיהיו לך ילדים״ ובגלל דברי ההבל האלה היא נפטרה מהחתולים... הרי רוב ההפלות בכלל לא קשורות לטוקסופלזמה. פרופ׳ קופרמינץ אגב אמר לגיסתי שהוא ראה מעט מאוד מקרים של טוקסופלזמה והוא די בטח שהם מבשר נא.

אז בקיצור, לראות אישה בהריון נבהלת מחתול שנמצא מטר ממנה מעצבן אותי כי אלו שטויות. כל מה שרצוי הוא להיזהר בטיפול בחול חתולים, זה הכול.

עד כאן נאומי בנושא

זה מוזר. גם אני הייתי עם חתולים כל חיי.

ישבתי איתם בפחי הזבל! עם הגורים בתוך מחסנים. כל החתולים שלי היו חתולי רחוב וגם לי אין נוגדנים. הזוי...

Kasey

New member
כי צריך לבוא

במגע אם צואת חתול נגוע, ואיכשהו גם לבלוע אותה.
לא כל כך פשוט

cookiii

New member
וגם אז לא תמיד נדבקים

צריך שהחיידק ינדוד בדם ויגיע למח ויתיישב שם עד שהגוף יזהה אותו ויצור נוגדנים.
בישראל אחוז ההדבקה מאד מאד נמוך משהו כמו 7-13 אחוזים תלוי בסוג האוכלוסיה בגלל שלא אוכלים כאן כמעט בשר נא ובנוסף בגלל כשרות כל הירקות מומלחים וזה הורג את החיידק.
בארצות מערביות כמו צרפת וגרמניה שם אוכלים יותר בשר ודגים נאים יש אחוזי הדבקה של 30 אחוז מהאוכלוסיה ובהודו 90 אחוזים.

Kasey

New member
מעניין...

וחבל שבגלל זה אנשים כל כך היסטריים מחתולים... הבורות מכה שוב.

אליסקה

New member
אני עדיין מקווה

לראות בא"ס ביום ראשון שני שקי הריון - אחד עם תינוק ואחד עם חתול!
לא מבינה אנשים שנפטרים מהחתלתול שלהם.

cookiii

New member
יש המון לחצים בנושא מטעם הסביבה.

אנשים שלא מגדלים חיה לא מבינים איך אפשר לסמוך עליה.
לאנשים יש גם זיכרון קצר, הרי עד לפני 150 שנה ואפילו פחות חיות היו גרות בתוך הבית כולל חיות משק.
סבא שלי תמיד מספר שבבית שלהם רומניה היו 5 חתולים כדי שלא יהיו עכברים.
מהצד השני הוא כל הזמן שואל אותי מתי אני זורקת את שלושת החתולים שלי כי לא מגדלים ילדים עם חיות בבית.
הוא סותר את עצמו כל הזמן ואין לו הסבר איך הוא גדל עם חתולים בבית אבל הנינים שלו לא צרכים לגדול עם חתולים.
עלי לחץ כזה לא עובד אבל יש אחרים שהיו נשברים ממזמן.

אליסקה

New member
אני יודעת

גם אותי אבא שלי שאל מה אני מתכוונת לעשות עם החתולה. מיד צחקתי בבוז והבהרתי שעל הנושא הזה אין מה לדבר בכלל.

שירןג7

New member
חחח שתיכן מצחיקות

גם אותי כבר שאלו מספר פעמים מתי אני נפטרת מהכלבה שלי. כאילו מה? זה איזה שעשוע חולף? היא משפחה. אני אוהבת אותה אהבת אמת בחיי. הילדים יגדלו בריאים עם חבר על 4 וזה הדבר הכי טוב שיש.

cookiii

New member
אין כמו אהבה של בעל חיים

כלבים וחתולים כאחד.
כשאני עצבנית אני הולכת לספה וקוראת לאחד החתולים לשעת ליטופים.
אחרי כמה דקות כל העצבים בורחים.

שירןג7

New member
לגמרי תרפיה

הייתה לי תקופה של דיכאון כזאת לפני שנתיים היא פשוט עזרה לי לצאת מזה. באמת אין כמוהם!

מה שכן, אני חוששת מהתגובה שלה כשיהיה תינוק. היא קנאית כבר עכשיו ורגילה שכל תשומת הלב היא אליה...

cookiii

New member
תרשמי הודעה בנושא ביום חמישי הבא

יש פיתרון לבעיות התנהגותיות של חתולים. דרך להרגיל אותם לתינוק ולמנוע קינאה.

cookiii

New member
כן, גם לרשום שם

סליחה שטעיתי. אגב אני חושבת שכלבים יותר קלים בנושא הזה.

Kasey

New member
אנשים לא מבינים

כשהחתולה הקודמת שלי מתה כל כך התאבלתי עליה... ממש עברתי את כל שלבי האבל לפי הספר. וכל כך היה לי חסר חתול אחר כך את שאימצתי את הפרינססה הנוכחית

למעלה