השתרשות??

קוקיקול

New member
השתרשות??

היי
(סליחה לא ראיתי שירשור לשבוע חדש אז לא ידעתי לאן לשרשר).

שאלה קטנה,

אנחנו מנסים להכנס להריון כבר יותר משבועיים.. לפני קצת פחות משבוע באמצע היום דימום חום כהה שנמשך שעה- שעתיים (לא משהו חזק אלא בהחלט היה מורגש בניגוב).
כל הזמן הזה בדיקות ביוץ שליליות (מקלונים).
ביום שישי (יו"מ 23 ואתמול יו"מ 24) פתאום המקלונים מראים 2 פסים חזקים..
השאלה שלי היא כמה זמן המקלונים אמורים להראות ביוץ במידה וזה ביוץ?
שאלה שנייה, אם זה לא היה דימום השתרשות אז מה לעזאזל קרה לי באמצע החודש? זה לא היה דם טרי אלא ממש הפרשות חומות מוזרות.. וכל שבוע שעבר כאבי ביוץ, בעיקר בצד ימין (אבל הבדיקות ביוץ מצביעות שרק שלשום ואתמול בייצתי...
יש למישהי תובנות מעניינות?

stimp228

New member
מנסה לענות

האמת שרשמתי לך גם פעם שעברה אבל יש סיכוי שהדימום היה נרתיקי, אולי כתוצאה מקיום יחסים. בנוגע לבדיקת ביוץ, גם לי הן חיוביים יומיים ברציפות אז הכל אפשרי. במידה וגם ביום השלישי בדיקת הביוץ תהיה חיובית הייתי שוקלת לבדוק בטא. נכון שערכות ביוץ לא לכולן מזהוץ הריון ונכון שזה לא בטוח שהיה ביוץ מוקדם אבל שווה לבדוק ובמקביל לעבוד (למקרה שהביוץ הוא בימים אלה). בהצלחב.

לפעמים הורמון ה lh עולה בהדרגה

ולכן הבדיקות חיוביות מספר ימים.
גם אצלי הבדיקות יכולות להיות חיוביות 3-4 ימים, כיוון שה lh עולה בהדרגה עד 100 ואז מתרחש הביוץ, ומקלוני הביוץ מזהים עליה כבר מ 20. בכל מקרה להתחיל לעבוד כשהמקלונים יוצאים חיוביים עד יום אחרי שהם הופכים לשלילי.
לגבי הדימום שהיה, פעמים רבות יש שאריות מחזור שיוצאות כדמם חום מספר ימים אחרי סיום הוסת, כל עוד מדובר בדמם חלש יחסית ליום אחד אין לכך שום משמעות.
ואל דאגה, גם מביוץ ביום 23-24 ניתן להיכנס להריון - אומרת מניסיון... אז בהצלחה!

קוקיקול

New member
תודה על המענה!

הדימום החום היה למעשה כשבוע וחצי אחרי שהמחזור הסתיים לחלוטין! כלומר ביו"מ 13..
ככה שזה לא יכול להיות שאריות מחזור..

lililiel

New member
אם את מנסה שבועיים

זה אומר שעכשיו הפסקת אמצעי מניעה?
אם כן סיכוי סביר למחזור ראשון קצת משוגע בגלל ההפסקה עד שהגוף מתאזן. קרה לי גם

למעלה