סקר סקר
מי בעניין???

מאיה8510

New member
סקר סקר
מי בעניין???

היי,
אני חדשה כאן ומקריאת הודעות אני רואה שהפורום הזה מאוד משפחתי ואתן מכירות אחת את השנייה והייתי רוצה גם להצטרף

אז מה דעתכן על הסקר כדי שנכיר אחת את השניה?
לא חייבים לענות על כל השאלות ואם בא לכן להוסיף משהו אחר, תזרמו!

בת כמה את?
כמה ילדים את רוצה?
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....?
כמה זמן אתם כבר מנסים?
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות?
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב?
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג?

טוב, נראה לי מספיק להתחלה,
יאללה מחכה לתגובתכן
יום מקסים!

cookiii

New member
אני אתחיל

בת כמה את? 30 עוד חודשיים
כמה ילדים את רוצה? לפחות 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים? ניסינו שנתיים עד ההריון הנוכחי
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור: כן בדקתי בעזרת חום השחר, מקלוני ביוץ, הפרשות פוריות (רק חסר מגדת עתידות), מעקב זקיקים.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי שיש זוגות שלוקח להם זמן אבל לא ידעתי עד כמה הבעיה נפוצה.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? אני תופרת, עובדת על אפליקציה לפלאפון, משפצת חלקים מהבית, עושה עבודות גינון, הולכת מלא ברגל.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? הפינוק האולטימטיבי הוא ליטוף החתולים מול הטלויזיה ואם אפשר גלידה ביד השניה. אני גם אוהבת לטייל בחנויות (לא אוהבת לקנות) ולמצוא מציאות ולשפץ אותם.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? מטיילים בפארק או ליד הים, הולכים למסעדות וסרטים.

גם חדשה.....

בת כמה את? 38(
)
כמה ילדים את רוצה? 3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? מדברים על הריון 3...

האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק -בערך 14 יום מיום המחזור

לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כן- אני רופאת נשים המתמחה בתחום כבר כמה שנים טובות

שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה... עוד קצת עבודה ומשפחה כמובן (כבר יש 2 מלאכיות)

איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? פילאטיס, הרבה יוגה ודייט שבועי עם הבעל- בעיקר מסעדות וקולנוע כשאפשר...

NewJourney

New member
מצטרפת

בת כמה את? עוד מעט 34
כמה ילדים את רוצה? לפני ההריון הקודם שהניב תאומות מהממות רציתי 4, עדיין מתלבטת בין 3 ל4
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני
כמה זמן אתם כבר מנסים? 3 חודשים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור- הביוץ שלי הלך לאיבוד.... המחזור מפתיע כל פעם מחדש והתקצר מ28 יום ל23 יום. בודקת עם חום השחר שלצערי לא כל כך מדויק כי כל בוקר אני קמה בשעה אחרת (תלוי בקימה של הבנות)
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? להיקלט בהריון הראשון לקח לי כמעט שנה. לא היתה על פניו שום סיבה כל כל המדדים של שנינו היו תקינים. לא היה לי מושג שלהכנס להריון זה חתיכת תיק
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה/בית-בית/עבודה. זה לא באמת עוזר ;)
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לשבת על הרצפה עם הכלב מצד אחד ובעלי מצד שני ולקרוא
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? תזכירו לי מה זה ;)

ביוטי2

New member
נעים להכיר

בת כמה את? 32
כמה ילדים את רוצה? 3/4
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שלישי
כמה זמן אתם כבר מנסים? 3 חודשים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור בערך..
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?ברור..
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? ממשיכים בחיי המציאות... ילדים, בית, עבודה...
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? שוקולד ושופינג...
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? מועדונים, מסעדות, מפגשים עם חברים..

stimp228

New member
ברוכה הבאה

בת כמה את? 28 בקרוב 29 כמה ילדים את רוצה? 3 האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני כמה זמן אתם כבר מנסים? 10 חודשים עם הפלה טבעית באמצע האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - בדקתי עם מקלוני ביוץ ואז עזבתי הכל... על מנת להוריד לחץ. לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ברור. שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה, בעל, סדרות, וכמובן הילד מהמם שלי שבן שנה וחצי דורש המון תשומת לב. איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? מנוחה ושעות שינה.... והכי חשוב ים ביום שבת. איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? אנחנו משתדלים לצאת פעם בשבוע רק שנינו, כל פעם משהו אחר

מאיה8510

New member
עונה גם

בת כמה את? 28
כמה ילדים את רוצה? 3 או 4. אני בת יחידה אז כנראה הרצון בא לפצות על החוסרים שהיו לי
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני. יש לי עולל קטן בבית, בן 11 חודשים
כמה זמן אתם כבר מנסים? נתחיל החודש. בהריון הראשון לקח לנו 10 חודשים ארוכיםםםםםםם, הייתי בטוחה שנצליח בחודש הראשון לכן הציפייה והלחץ היו גדולים בהתחלה ואז שיחררתי קצת, נסענו לחופשה ארוכה, וחודש לאחר מכן, נכנסתי להריון.
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור. לא השתמשתי לא במקלונים ולא בחום השחר
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כנראה חייתי קצת בבועה. לא הייתי מודעת לבעיה הזאת. בגלל שלא עניין אותנו נושא הילדים ודחינו את זה הרבה, לא היינו מודעים שלוקח כל כך הרבה זמן להיכנס להריון אצל הרבה זוגות
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? שגרה, עבודה וילד
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? אני אוהבת לטייל עם בעלי ועם בן שלי פעם בשבוע, הטיול המשפחתי עושה לי ממש טוב, אוהבת קניות, מתה על שוקולד, רוצה לקחת קורס תפירה וכל הזמן זוחה בגלל חוסר זמן. בעבר הרחוק הייתי תופרת, סורגת
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? להתלבש ולצאת למסעדה, סרט או סתם לטייל.

נריש3

New member
אהבתי את הרעיון

בת כמה את? 26 בעוד שבוע בדיוק...

כמה ילדים את רוצה? ארבעה ומעלה, גם אני בת יחידה ומאוד רוצה את המשפחה הגדולה ולא היתה לי

האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שני!
כמה זמן אתם כבר מנסים? ארבעה חודשים בערך.. אבל רוצים הריון עוד הרבה לפני..

האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדויק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - החודש בדקתי עם מקלונים פעם ראשונה, עד עכשיו ניסינו ככה סתם אבל זה לא יעיל אצלי כי אין לי מחזורים סדירים.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ברור! להריון הראשון לקח לנו זמן להיקלט וידעתי מה קורה מסביבי
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? האמת? קשה.. אני כל הזמן חושבת על זה ואולי כאן הבעיה. בקרוב נוסעים לחופשה בארץ, אז כל פעם שעולות בי המחשבות אם החודש הצליח לנו או לא אני מנסה לחשוב על החופשה.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? התינוק המקסים שיש לי, אני מתנחמת בזה שיש לי אותו והוא מדהים. בן שנה וחמישה חודשים והוא האושר הענק שבחיי

איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? הופעות, אני מאוד אוהבת את עידן רייכל, שלמה ארצי, ריטה, מוש בן ארי ועוד רבים וטובים ובקיץ אנחנו תמיד מפרגנים לנו בהופעות.

שירןג7

New member
אז גם אני

בת כמה את?
24 וחצי

כמה ילדים את רוצה?
4 אבל אל תספרו לבעלי
לי יש רק אח אחד לא בריא ולכן הייתי די לבד והוא לעומת זאת גדל עם 7 אחים ואחיות... מבחינתו זה 2 וסגרנו את הבסטה אבל עוד נראה לגבי זה.
ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים?
חצי שנה
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור
פוליציסטית ככה שזאת בעיה לבדוק בכל דרך שהיא. לפעמים בדיקות הביוץ לא מזהות, חום השחר מזהה בדיעבד וכו'... למרות שחום השחר תורם לי בלדעת מתי תגיע הווסת שזה אחלה.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות?
ידעתי לא ברמה הזאת. לא ידעתי שזה עשוי להיות מסובך. מקווה שלמרות התקלות הקלות זה לא ייקח לי הרבה זמן וטיפול מתאים יסדר את העניין.
כשאני רוצה משהו אני חייבת אותו עכשיו. ככה שמאוד קשה לי וזה לוקח ממני הרבה... אבל השגרה מאלצת אותי. משתדלת לעשות דברים שאני אוהבת.
לטייל, לבלות עם בעלי, לבשל, לעשות ספורט.
טיולים, סרטים אם זה בבית או בחוץ, בתי קפה...

kimkar

New member
יאללה גם אני!!

בת כמה את? 27 (מלפני יומיים)
כמה ילדים את רוצה? 2-3
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים? החודש נסגור שנה:/
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור: עד החודש מדדתי עם מקלונים. החודש בגלל שמשום מה עוד לא הגיע המשלוח מאיביי מדדתי לפי חום השחר.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי. לא חשבתי שזה יקרה לי...
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? עבודה, לימודים, סדרות טלוויזיה, מבלה עם חברים.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לטייל...שופינג...
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? יוצאים לטיולים, חו"ל, מסעדות, פאבים...

Kasey

New member
ואני

בת 37
מקווה מאוד שעוד אספיק שלושה אם ארצה... ארבעה זה כבר כנראה רק לפנטזיות. שניים במינימום.
עובדים על הריון ראשון.
עכשיו בחודש רביעי של ניסיונות.
סופרת ימים ומשתמשת במקלונים ביוץ.
הכרתי או זוגות עם בעיות פוריות ממש או כאלה שנכנסו מיד, אז לא כ״כ הבנתי שסתם ככה זה יכול לקחת הרבה זמן.
מתקשה לא לחשוב על זה... אולי העומס בעבודה יעזור. פרט לזה מפגשים עם משפחה, חברים,טלוויזיה, ספרים, כתיבה... אלו גם דברים שעושים טוב.
עם בן הזוג -בבית או שיוצאים לקפה/מסעדה, עכשיו סוף סוף נלך למס אז׳ שתכננו, בלי ג׳קוזי בגלל שזה בעייתי כרגע...

גם אני

בעוד פחות משבוע 26
רוצה לכל הפחות שלושה ילדים ממינים שונים ואם ילך טוב אז אשמח ליותר.
עובדים על הריון ראשון ולצערי הרב החודש זה כבר חודש מספר 10!!! בחיים לא האמנתי שזה ייקח הרבה זמן וחגזול ממני את כל שמחת החיים והתעסקות יומיומית בזה!!
יש לי מחזור סדיר של 28 יום אז אני פחות או יןתר מחשבת וגם מרגישה את הכאב של הביוץ... חודש אחד ניסיתי עם המקלונים וזה עבד בידיוק לפי החישובים שלי אז החלטתי לא לבזבז כסף על הסטיקים... עובד המון משמרות אז לא יכולה למדוד חום השחר כי כל יום אני במשמרת אחרת... הלוואי והייתי יכולה... ממש מתלהבת כשהבנות פה מגלות הריון בימים האחרונים של היואבים עם החום שיחסית גבוהה..
אני אחות במקצועי אז בוודאי שידעתי שיש אנשים שזה לוקח להם זמן... וכמובן שלא תיארתי לעצמי שגם לי זה יקרה...
לא מצליחה בכלל להעביר את הימים בלי לחשוב על זה... יש לי זמינות מאוד גבוהה לביצוע בדיקות דם כך שאני יכולה בשקט לעשות 4 בדיקות דם במהלך החודש רק לראות ממצב עם ההורמונים( צילמתי את ההפניות של ההורמונים מספר פעמים)
בימים של לפני הביוץ משתדלת לעבוד כמה שיותר בשביל להיות עסוקה... ביום הביוץ בדרך כלל עובדת בוקר ואז מבלה עם בעלי בערב רומנטי ואז בשבועיים שאחרי הביוץ מטיילים.. נפגשים עם חברים ומתפללים הרבה...

לצערי הרב אתמול קיבלתי מחזור.. אז החלטתי שהחודש אני עושה צילום רחם... הבעיה שהעולם חשב אחרת ואין תורים לשבוע הבא בשום מקום באזור הצפון... במהלך הבןקר ארחיב את החיפוש לטזורים נוספים... הלוואי שאציל למצוא תור!!

merlion

New member
גם אני עונה

בת כמה את? 29
כמה ילדים את רוצה? לפחות 2 ועד כמה שהבריאות שלי והמצב הכלכלי יאפשרו
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? הריון ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים? כבר מעל שנה (בערך שנה וחודשיים)
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור עד עכשיו מקלונים ועכשיו מוסיפה גם את חום השחר
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? ידעתי בגלל חברות שעברו שנים מפרכות של ניסיונות - אבל תמיד חשבתי שלי זה לא יקרה...
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? קוברת את עצמי בעבודה ומשתדלת לבלות עם חברים... וכשאני צריכה לפרוק קצת - יש לי כמה חברות שנמצאות שם לתמיכה....
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? מתפנקת עם בעלי בחופשות כל כמה שבועות (בעיקר בתאילנד) ובמסאז'ים מפנקים
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג הזמן איכות שלנו הוא בעיקר כשאנחנו יוצאים לחופשות... אבל ביומיום אנחנו יוצאים לפחות אחת לשבוע למסעדה שאנחנו אוהבים ליד הנהר וסתם רובצים שם

Angie88

New member
מאחלת לך שהות קצרה כאן

ו...לתשובות שלי:

בת כמה את? בת 26
כמה ילדים את רוצה? כמה שיבואו. מה שבא ברוך הבא ובינתיים אנחנו עוד מנסים...
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? עובדים על הריון ראשון, אמנם נצפתה בטא יפה, אבל יש לי מספר תופעות מאוד מדאיגות המשאירות אותי סקפטית.
כמה זמן אתם כבר מנסים? שנה וחצי (טוב, קצת יותר)
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור - חום שחר ומקלוני ביוץ.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? - בוודאי, מכירה רבות מהעבודה באותה הסירה או אחרי אותה הסירה.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? - לימודים , קריאת ספרים, זמן איכות עם בעלי ובעלי החיים שלנו וספורט (מה שלא יוצא לי יותר מדיי לאחרונה)
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? - ספר טוב
ופרוזן יוגורט
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? - בכל מקום אפשרי, החברה היא הנקודה החשובה. היכן שהוא וטוב לו - טוב לי

inbalri

New member
גם עונה

בת כמה את?
עוד חודש 28
כמה ילדים את רוצה?
אמרנו שנתחיל עם אחד ונראה איך זורם לנו
הריון ראשון
כמה זמן אתם כבר מנסים?
אנחנו עכשיו בניסיון הרביעי

עד כה מדדתי חום שחר והשתמשתי באפליקציה FF החודש החלטנו לעלות הילוך ובקרוב אני גם אתחיל לבדוק עם מקלונים. לא הייתי על גלולות והמחזור שלי הגיע כמו שעון שוויצרי ומאז שהתחלנו לנסות הוא החליט שהוא מתחיל לדפוק קטעים. שבוע הבא אני גם מתחילה דיקור סיני בתקווה שיעזור.
בעלי עבר לפני גיוס ניתוח וירקולציה אז זאת מחשבה שתמיד עברה לי בראש שלא יהיה לנו קל.
עוד לפני שהתחתנתי אמא שלי התחילה לשלוח לי כל מיני כתבות במייל על זה שהפוריות בעולם המערבי הולכת ומדרדרת משנה לשנה ככה שזה משהו שכן חלחל ובגלל זה יום אחרי החתונה התחלנו לנסות.
האמתי שזה ממש קשה. עד כד עכשיו לי רק קשה להעביר את היואבים. החודש הזה מהי"מ הראשון אני כבר רוצה לעשות פסט פורווד לכמה שבועות קדימה.
חודש שעבר הייתי בטוחה שאני בהריון ואז הבנתי שיש מלא מאכלים ומשקאות שאסור לגעת בהם. אז הפינוק שלי כרגע הוא לאכול מלא סושי, לשתות מלאאאא קפה וקולה זירו ולשתות קצת ביציאות כי מי יודע מתי אקלט ואצטרך לוותר על הכל לתקופה הקרובה.
אנחנו גרים במרכז ת"א ככה שלא חסרים לנו מקומות בילוי

אאמאלה

New member
עונה

בת כמה את?
31.5
כמה ילדים את רוצה?
2-3
שני
כמה זמן אתם כבר מנסים?
שנה וחמישה חודשים
עד עכשיו בדקתי עם מקלוני ביוץ. מחודש הבא מתחילה סבב הזרעות, אז לא אצטרך יותר בדיקות ביוץ
בהריון הראשון לקח לנו 4 חודשים שאז זה נראה לי המון זמן (הייתי תמימה) ונחשפתי פה ושם לסיפורים על זוגות עם בעיות. בסבב הזה כמובן שנתקלתי בהרבה יותר זוגות וגם הגעתי לפורום הזה והבנתי שהמצב הרבה יותר מסובך.
בשנה ראשונה לניסיונות זה העסיק אותי, אבל ממש לא כל הזמן. עכשיו לא משנה מה אני עושה וכמה אני עמוסה בעבודה, אני כל הזמן חושבת רק על זה. כאילו יש לי שני מוחות - אחד אחראי על הדברים השוטפים שאני עושה (עבודה, בית וכד') והשני חושב כל הזמן אך ורק על הנושא של הריון. ושניהם עובדים במקביל.
מתה על סדרות, משתדלים כל שבת לעשות פעילות כייפית כמשפחה, לצאת לסרט/ מסעדה. שבוע הבא חופשה לצפון (אני מדרום). וגם לקיץ מתכננים טיול לחו"ל.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? התייחסתי בתשובה קודמת

אאמאלה

New member
עונה

בת כמה את?
31.5
כמה ילדים את רוצה?
2-3
שני
כמה זמן אתם כבר מנסים?
שנה וחמישה חודשים
עד עכשיו בדקתי עם מקלוני ביוץ. מחודש הבא מתחילה סבב הזרעות, אז לא אצטרך יותר בדיקות ביוץ
בהריון הראשון לקח לנו 4 חודשים שאז זה נראה לי המון זמן (הייתי תמימה) ונחשפתי פה ושם לסיפורים על זוגות עם בעיות. בסבב הזה כמובן שנתקלתי בהרבה יותר זוגות וגם הגעתי לפורום הזה והבנתי שהמצב הרבה יותר מסובך.
בשנה ראשונה לניסיונות זה העסיק אותי, אבל ממש לא כל הזמן. עכשיו לא משנה מה אני עושה וכמה אני עמוסה בעבודה, אני כל הזמן חושבת רק על זה. כאילו יש לי שני מוחות - אחד אחראי על הדברים השוטפים שאני עושה (עבודה, בית וכד') והשני חושב כל הזמן אך ורק על הנושא של הריון. ושניהם עובדים במקביל.
מתה על סדרות, משתדלים כל שבת לעשות פעילות כייפית כמשפחה, לצאת לסרט/ מסעדה. שבוע הבא חופשה לצפון (אני מדרום). וגם לקיץ מתכננים טיול לחו"ל.
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? התייחסתי בתשובה קודמת

adodi7

New member
עונה :)

בת כמה את? 27
כמה ילדים את רוצה? 3-4
האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? ראשון :)
כמה זמן אתם כבר מנסים? מנסים כבר 7 חודשיים
האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור- מידי פעם בודקת עם מקלנוי ביוץ אבל לא באובססיה וחום השחר גם.
לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? כן ידעתי מחברות שהיה קשה להם להיקלט.
שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? קשה שלא לחשוב על זה.. אבל משתדלת להתעסק בדברים אחרים בשביל להסיח את הדעת.
איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? אמבטיה מרגיעה, שופיניג, סתם לשפוך את הלב עם חברה טובה או משפחה, ובישול כמובן !
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? ערב רגוע בבית, מסעדה, בית קפה וים/בריכה.

מצטרפת!

בת כמה את? 26

כמה ילדים את רוצה? 6/7/8

האם אתם עובדים על הריון ראשון, שני שלישי.....? שלישי

כמה זמן אתם כבר מנסים? חצי שנה

האם אתן בודקות את תאריך הביוץ המדוייק באמצעות מקלונים, חום השחר או פשוט מחשבים בערך 14 יום מיום המחזור מקלונים

לפני שהתחלתם לנסות להרות האם ידעתם בכלל שקיימים הרבה זוגות שלוקח לא מעט זמן להרות? לא חשבתי שלזוגות בריאים לוקח הרבה זמן, ההריון הראשון שלי היה מיד בחודש הראשון, והשני אחרי חודשיים..

שתפו איך אתן מעבירות את הזמן כדי לא לחשוב כל הזמן על להרות? אני עסוקה כל היום, יש לי עסק עצמאי תובעני, יש ילדים, יש בעל, יש בית.. אף פעם לא משעמם, ברוך השם

איך אתן מפנקות את עצמכן? מה עושה לכן טוב? לצאת עם בעלי לצימר, ולבית קפה
איך ואיפה אתן מבלות את זמן איכות עם בן זוג? כנ"ל

למעלה