שרשורפואי וטיפולייט לתחילת שבוע

פרוגסטרון ווסת

אני אומנם עוד לא שם אבל סתם תהייה שעלתה לי לראש.
אם לוקחים פרוגסטרון אחרי הביוץ ואין הריון, אז הוסת לא תבוא בגלל הפרוגסטרון, לא? אז איך יודעים מתי להפסיק? בהנחה שלא עושים בדיקה ביתית...

תמיכת פרוגסטרון

בדרך כלל המחזור יגיע עם הפסקת התמיכה, יום או יומיים אחרי, עדיף לעשות בדיקת דם 14 יום לאחר הביוץ כדי לוודא שאין הריון ולהפסיק את התמיכה במידה והבטא שלילית.
יש נשים שאצלן המחזור יגיע גם עם התמיכה. בכל מקרה אם לוקחים תמיכה, כדאי לבדוק את יעילותה בבדיקת דם כ 5-7 ימים אחרי הביוץ.
אבל עזבי, את לא תגיעי לשם...(;

חחח לצערי אני כבר שם

פשוט התכוונתי שאנחנו עוד לא מנסים אחרי ההפלה.
אני תוהה אם יציעו לי פרוגסטרון מכיוון שאף פעם לא היו לי בעיות ואפילו בתחילת ההריון שעכשיו נפל הפרוגסטרון היה מצוין בכמה בדיקות חוזרות. הוא התחיל לרדת כמה ימים לפני ההפלה ואפילו עם תמיכה שהתחלתי מיד ההריון נפל, אז כנראה זה לא היה פרוגסטרון.

כשלוקחים תוספת פרוגסטרון

עושים בדיקת בטא 14 יום אלרי הביוץ.
אם שלילי מפסיקים אם חיובי ממשיכים.
לא מומלץ לבדוק בבדיקה ביתית מאחר ובמידה והביתית לא תזהה הריון ותפסיקי תמיכה אף על פי שיש הריון.

אני הכי רוצה לשכוח מזה

ופשוט לגלות שנקלטתי בהפתעה והכל בסדר. אבל כנראה שזה לא יקרה כי אם אקבל תמיכה של פרוגסטרון יצטרכו לעקוב ולדעת אם יש הריון.....
(חוץ מזה שבמצב הלחץ שלי עכשיו אין סיכוי שאני לא אדע מזה כבר בהתחלה)
תודה!

MayaV23

New member
יכול להיות אולי שיש בעיה עם

הפרוגרסטרון באופן כללי? ובגלל שהוא כבר התחיל לרדת לא היה ניתן לעצור את זה? או שזה מונפץ לחלוטין?

חבל שתקחי סתם תמיכה אם אין צורך...מאחלת לך שיעמיקו בבירור כמו שצריך ובע"ה במהרה תקבלי בשורות טובות

תודה יקירתי

עם הילדים שלי אין לי מושג מה היה. לא בדקתי בטא ולא פרוגסטרון והכל היה בסדר.
בשניים מתוך שלושת ההריונות שנפלו בדקו לי פרוגסטרון כמה פעמים והוא היה מצוין, אבל בהפלה הזו הפרוגסטרון התחיל לרדת, התחלתי תמיכה ואז גם גיליתי שהבטא לא עלתה (זוכרת את ההודעה על הבטא שהיתה רק 10000 בשבוע +6? אז ביומיים שאחרי היא עלתה טיפה ממש, מה שאומר שהגוף שלי הבין שמשהו לא בסדר).
הרופאה שלי לא חושבת שזה פרוגסטרון כי כאמור הכל היה בסדר עד שהתחלתי להפיל. מניחים שמשהו לא היה בסדר בעובר

דיברתי איתה אתמול והיא לא חושבת שאצטרך תמיכה. מעקב קבוע כן, אבל לא בהכרח תמיכה.

חוץ מזה מה איתך? איך את מרגישה? איך מתקדם ההריון?
כרגע לא מסוגלת להכנס לקומונה...

MayaV23

New member
מבינה אותך לגמרי,גם אני לא חושבת שהייתי

מסוגלת להכנס לקומונה אחרי מצב כזה...
האמת שמאז לפני שבועיים וחצי עם ההפלה המאיימת טפו טפו טפו אני מרגישה הרבה יותר טוב..
למרות שלמען האמת גם זה מלחיץ אותי,אחרי מה שקרה לך האמת שנלחצתי אפילו יותר....לא ראיתי את העוברון מה9.5 ואני ממש בחרדה נוראית שאולי לא התפתח בכלל חס וחלילה מלא חרדות אבל משתדלת לנטרל מהראש...

אני מקווה שלא תניחי לה אבל לרופאה-נורא קל להם להגיד הכל בסדר העובר היה כנראה לא בסדר. שיבדקו לעומק ויכסו את הכל ורק אז יגידו שהעובר לא בסדר..סומכת עלייך שתזיזי אותה קצת...
מחכה לעדכונים שמחים ממך!!

לימ13

New member
בוקר טוב קצת יאוש

שוב תחושה שאולי החודש כן הצליח בחילות עייפות ואז אתמול הפרשה חומה ונעלמה אבל הבוקר בניגוב כבר מתחילים לראות דימום אמרו שאחרי כימי הסיכוי יותר גדול אבל לא אצלי כנראה מנסים הריון שלישי ניסיון רביעי היה החודש

אנדומטרין ובחילות- מישהי נתקלה?

לוקחת אנדומטרין (בעקבות דימומים לפני מחזור) כבר 4 ימים וסובלת ממש מבחילות. מישהי נתקלה?
אמורה לעשות בדיקת הריון בשבת הקרובה כדי להחליט אם להמשיך בתמיכה או לא..

cookiii

New member
העליה באסטרוגן ופרוגסטרון יכולים לגרום לבחילה

מחזיקה לך אצבעות שזה הריון :)

למעלה