קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

stimp228

New member
מפחדת לפתוח פה....

עשיתי בדיקה הבוקר.... וזה לא נראה טוב.... אומנם זאת הייתה בדיקה שונה מהבדיקה של יום חמישי... חברות שונות.... אבל עברו 3 ימים ועדיין יצא פס כמעט בלתי נראה.... כאבי מחזור ממשיכים, הציצי עדיין לא רגיש ואני כל שניה נוגעת בו לוודא שעדיין הוא שומר על נפח. יש לי הרגשה שעוד שניה מגיעה המכשפה, הרגשת רטיבות כזאת כאילו הכל פתוח שם.... סורי שאין לי חדשות טובות לתחילת שבוע.... הכי באסה שבסוף ספרתי לבעלי... רציתי למנוע ממנו אכזבה אבל כנראה שלא הצלחתי

לילוש 85

New member
מחזיקה לך אצבעות...

הרי לא חוזק הפס ולא הכאבים בחזה יעידו על תקינות ההריון, חכי עוד כמה ימים לאיחור משמעותי ולכי לבטא מהממת מעל 1000.... התחושות שלך יכולות להעיד גם על הריון וגם על מכשפה
מתפללת בשבילך... נשיקות ושבוע של בשורות טובות!

merlion

New member
אל תמהרי להספיד

רטיבות בהחלט יכול להיות סימן טוב...
אולי תנסי ללכת ולעשות בטא כדי שתהיה לך תמונה טובה יותר של המצב...
חברות שונות = רגישויות שונות... יכול להיות שהבדיקה הראשונה הייתה רגישה יותר...

מחזיקה לך אצבעות

לימ13

New member
לפעמים יש שוני בבדיקות יש בדיקות

שיותר רגישות ויש כאלו שפחות כל עוד אין דימום זה עוד יכול להיות חיובי

stimp228

New member
אני מודעת לזה....

אבל סתם אוכלת את עצמי.... חבל שבדקתי.... אין סיכוי שאני אלך לעשות בטא. די... נגמר לי הסוס

אולי בכל זאת תעשי בטא?

שגם אם חלילה חלילה לא תצא טוב ואולי זה "רק" כימי אז שיהיה לך תיעוד...
למרות שלדעתי פס זה פס! ומהניסיון שלי חוזק הפסים לא העידו על גובה הבטא...

stimp228

New member
זה סתם יתן לי סיבה ליפול לדיכאון

אני אתבאס מהבטא ואז אני אתבאס כשיבוא הדימום.... מעדיפה להתבאס פעם אחת.... והאמת מעדיםה לא להתבאס בכלל.... אם כבר יש סיכוי (גם אם זה רק הראש שלי) אז אני מעדיפה להמשיך עם החוסר ידיעה. התיעוד לא יעזור לי.... יש לי אחלה רופא שגם בלי הבטא הזאת יאמין לי.... הוא מקסים... בא לי לישון שבוע ולא להתעורר, כל העולם סביבי משתגע ואני יחד איתו

stimp228

New member
זרקתי את הבדיקה

אם לא הייתי זורקת אותה הייתי מוצאת את עצמי בערב בוהה בה לפחות שעתיים...

nolanola

New member
זה מטורף איך שאי אפשר לחשוב על שום דבר אחר...

לי לא יצא אפילו זכר לפס, ועדיין אני בסרטים. מרגישה הכי מפגרת בעולם.
מצד אחד רוצה לקבל כבר ולדעת שזה נגמר, מצד שני עדיין בלהלהלנד וחולמת שאולי זה היה מוקדם מדי לבדוק.
אבל על כל פנים מעדיפה כבר לא לבדוק שוב ולהתסאב ב-100%, מסתפקת ב 95% באסה...

אם כך אז עזבי...

אני בדיוק ההפך, האי ידיעה מחרפנת אותי הרבה יותר מהידיעה, גם אם היא קשה... התיעוד אגב לא בהכרח לרופא נשים שלך....
אבל כולי תקווה שבכל זאת תופתעי! ביואב הזה באמת לא מצפים לפס חזק... וכל עוד המכשפה לא מציצה אין שום מקום לדאגה!

לימ13

New member
כל עוד אין דימום את יכולה ללכת

לבדוק בטא ולראות באמת מה קורה

MayaV23

New member
יקירתי...מילת עידוד-אני בשבוע 9 ובשבוע וחצי

הראשונים להריון יצאו לי פסים שקופים!!
לקח זמן עד שהתחזקו...הרופא אמר לי שאין לזה קשר לבטא אלא לבדיקות עצמן

stimp228

New member
הלוואי!!!!

הבנתי שכימי יכול לגרום לאיחור של איזה שבוע.... אז אם ביום חמישי אני אתעןרר בלי דימומים, זה נראה לי יהיה היום הכי מאושר בחיי (בתוספת ליום בו גיליתי על ההריון הראשון ובתוספת ליום בו ילדתי את הבן הבכור המדהים שלי). לא משנה מה יקרה, הוא האור שלי.... היצור הקטן הזה שמעצבן ומעלה חיוך בו זמנית

למעלה