קיטורים וחיבוקים

pegasus2

New member
וואו. דומה למה שהיה לי

עובר קטן בשבוע כמעט דופק שפסק בסוף שבוע 10. אני הלכתי באותו רגע לבית החולים וסיימתי את זה לא רציתי לחשוב על זה. אבל גם לא יכולתי להתמודד עם עשרות בדיקות בגלל וסטיבוליטיס

בנות שעברו הפלה טבעית

תכננתי לחזור לספר לכן שראינו דופק לפני כמה ימים, אבל היום כל האופטימיות ירדה לטמיון.
התחילו דימומים שמתחזקים, התכצויות שמתחילות לכאוב יותר ולב אחד שבור לחתיכות.
אם לא אכפת לכן לספר, אפילו בהודעה פרטית איך זה הולך להיות ומה מצפה לי. מחר אני אלך לרופאה, לא עובדים פה בראשון ולא רוצה ללכת למיון, ומקווה שהכל יצא לבד בלי התערבות.
עברתי שני הריונות כימיים שהיו כמו וסת ארוכה עם כאבים וגושים ואני תוהה אם בשבוע 6-7 זה יהיה הרבה יותר נורא

Mis Anna

New member
היי

מאוד מקווה שלא מדובר בהפלה, אך כן הייתי הולכת למיון.
בכל מקרה אם את מחכה למחר תנוחי ותשתי הרבה מים.
מחזיקה לך המון אצבעות

pegasus2

New member
הי

בשבוע כמו שלך יכול להיות שיתנו לך לחכות לראות אם זה יקרה לבד. אם לא יתנו לך כנראה כדורים כי אמרת שהעובר קטן מהשבוע שלך. לעיתים הכדורים לא מספיקים ויש אפשרות לגרידה אבל זה תלוי. כשאת מגיעה למיון יבדקו מה המצב אבל לדעתי אם יש דופק לא פועלים כל כך מהר ויבדקו כמה פעמים לפני שיחליטו. אצלי הפסיק הדופק ובדקו אותי לפחות 3 אנשים שונים לוודא מצטערת לשמוע מאחלת לך שזה יעבור במהירה.

אוי בובה

אני כל כך כל כך מצטערת לשמוע את זה.
אני פה אם את צריכה ((חיבוק))

cookiii

New member
אני עברתי הפלה טבעית בשבוע 9

אם את רוצה אני יכולה לספר לך בדיוק מה קרה.
אני משתתפת בצערך, זה מאד לא קל. עידוד קטן מחזור שני אחרי ההפלה נכנסתי להריון הנוכחי שבנתיים מתפתח יפה.

sandy 86

New member
מצטערת לשמוע על מה שאת עוברת

אצלי ראו שהדופק פסק וזה היה בשבוע יותר מאוחר אז אני לא כל כך בטוחה מה יהיה במקרה שלך.
בכל מקרה מחזיקה לך אצבעות חזק שיעבור בקלות ככל הניתן (לפחות מבחינה הפיזית).

לימ13

New member
היי

מצטערת לשמוע אני עברתי בשבוע 7יש התכוצויות ודימומים יותר חזקים אבל שבוע והכל מאחורייך. מאחלת לך שתיקלטי מהר להריון תקין.

הי מותק

איזה באסה...
זה נורא עצוב...
לגבי התערבות אני לא יודעת איך זה הולך בשבוע הזה, אבל אני דווקא בעד התערבות. ככה אין לך הרבה זמן דימום לפעמים.
ממש מאחלת לך הריון תקין מהר!

pegasus2

New member
יש עדכון?

מקווה שאת מרגישה טוב ואל תתני לעצב להשתלט עליך. לאט לאט דברי רק עם אנשים שתומכים.

לולי283

New member
הפלה טבעית בשבוע 7

אני עברתי בינואר הפלה טבעית בשבוע 7. אצלי לא היה עובר ודופק, פשוט שק ריק, ובשבוע 7 החלו דימומים, ביום השני נפל השק (צר לי על התיאורים הלא נעימים), ודימומים שליוו את הסיפור היו ממש כמו מחזור מעט חזק מהרגיל. עבורי זה היה במפתיע די נטול כאבים ומהיר והייתי בסך הכל די שמחה שנפל ללא התערבות ונגמר בלי סיבוכים ( אני בעד להימנע במידה ואפשר מגרידה ומשאר התערבויות במנגנונים העדינים של הגוף). בכל אופן תהיי ערה ורגישה למתרחש בגופך ובכל מקרה של כאבים חריגים, או דימומים בכמות שאינה סבירה לטוס למיון. ועוד נקודה שכדאי לדבר עליה עם הרופאה במידה ואכן מדובר בהפלה-שלוש הפלות (כימי נחשב גם למיטב ידיעתי) זה סיבה מספיק טובה לקבל הפנייה לבדיקות קרישיות, אולי כדאי לבצע? תהיי חזקה מותק, מאחלת לך שבפעם הבאה ייגמר רק בידיים מלאות!!!

מעדכנת

קודם כל רוצה לומר תודה רבה על כל התמיכה, זה בהחלט מחמם את הלב.
עצוב שכל כך הרבה נשים מאבדות הריונות יקרים

אז כפי שצפיתי אני עוברת הפלה.
באולטרסאונד נצפה השק בלבד, בלי העובר, העובר כנראה נספג. השק נראה בדרך החוצה, ממש ירד למטה מהפעם הקודמת. אני סובלת מכאבים חזקים מאוד והבנתי שהגרוע עוד לפני, הרופאה אמרה שזה ממש כמו כאבי צירים (אני לא יודעת כי עם הילדים לא הצלחתי לפתח צירים וילדתי בקיסרי). עכשיו רק נותר לחכות לתהליך לקרות.
אני מקווה שהפן הפיזי לפחות יסתיים מהר ויהיה מאחורי, ומקווה שמבחינה נפשית אצא מזה מהר ואמשיך הלאה.
תודה שאתן פה

שיעבור במהרה, בקלות ובבריאות

אכן ייתכנו כאבים ודימומים חזקים,
אחת מההנחיות שקיבלתי מהרופא היתה שאם הדימום הופך להיות כבד ובערך פי 3 מדימום של וסת רגילה - צריך ללכת למיון.
ושוב, שיעבור במהרה ובבריאות שלמה, שולחת חיבוק...

תודה!

כרגע בעיקר כואב, הדימומים ברמת וסת חזקה, מחכה לשק שיצא ואולי הכאבים ירגעו קצת...
מקווה שזה יהיה מאחורי (לפחות פיזית) בקרוב ואצליח להסתכל הלאה

pegasus2

New member
אוי מצטערת לשמוע

אכן מה שציפית..:-/ מאחלת לך שיעבור במהירות ובקלות ככל שניתן. לא מחייב שתסבלי מאוד. מדהים שציר הוא ציר ללא קשר לגודל של מה שיוצא...

תודה!

כרגע החלק הפיזי יותר קשה מהחלק הנפשי. עצוב לי מאוד וכל פעם שאני נזכרת במשהו הדמעות מתפרצות, אבל אני מנסה לחשוב הלאה. יש לנו כמה ארועים משמחים לפנינו, אז לא אהיה עם בטן בתקופות האלו אבל אני מנסה לחשוב חיובי ואולי דברים משמחים יעבירו את הכאב או לפחות ישכיחו אותו...

למעלה