סקר-תסמיני הריון

cookiii

New member
סקר-תסמיני הריון

בא לכן שרשור בנושא תסמינים?
למי שהייתה בהריון אילו תסמינים הרגשת לפני הבדיקה החיובית.
האם התסמינים שהיו לך היו דומים לתסמיני מחזור?
למי שבודקת חום השחר, האם חום השחר התנהג שונה מהרגיל?
למי שעברה הריון כימי האם התסמינים שהיו לך בהריון הכימי חזרו גם בהריון רגיל?

לא היה לי שום סימן

שום מיחוש ושום כלום.
עשיתי בדיקה בגלל שהיה לי דימום קל שהפסיק אחרי כמה שעות
למחרת כשהוא לא חזר חשבתי אולי הריון,

הסימנים התחילו רק 10 ימים אחרי...

cookiii

New member
עונה לסקר

למי שהייתה בהריון אילו תסמינים הרגשת לפני הבדיקה החיובית: ביואב 7 הייתי מאד מאד עצבנית. החזה התנפח מאד אבל נשאר רך בניגוד לבדרך כלל שהוא מתקשה. ביואב 10 התחיל דימום חום קטן רק בניגוב.
האם התסמינים שהיו לך היו דומים לתסמיני מחזור? כן, כל כך דומים עד שהייתי בטוחה שאני עומדת לקבל כל רגע.
למי שבודקת חום השחר, האם חום השחר התנהג שונה מהרגיל? כן. בדרך כלל חום השחר שלי עולה יום אחרי הביוץ, אחר כך יורד ביום השני ושוב עולה ביום השלישי ונשאר קבוע. הפעם החום עלה גם ביואב 1 וגם ביואב 2 ב 0.2 מעלה והמשיך להיות גבוה פרט ליואב 9 שם הוא ירד(ויום אחר כך התחיל דימום חום בניגוב)
למי שעברה הריון כימי האם התסמינים שהיו לך בהריון הכימי חזרו גם בהריון רגיל? לי היה הריון כימי ושם התסמינים היו מורגשים הרבה יותר, מצבי רוח מאד קיצוניים, המון בכי, כאבי גב,רגליים ובטן לפני האיחור. התסמינים לא חזרו בהריון הבא.

Lady_in_Red

New member
חולקת בכיף!:)

למי שהייתה בהריון אילו תסמינים הרגשת לפני הבדיקה החיובית: בכל ההריונות שהיו לי הרגשתי מלא מלא גזים, בטן מתנפתח ומתהפכת, לא משנה איזה אוכל אני אוכלת, חצ'קונים במקומות מוזרים כמו מתחת לשיער בקרקפת, על הצוואר, רעב בלתי מוסבר, והסימן הכי בולט אצלי ששמתי לב שתמיד מסמל הריון - יובש בין האצבעות בידיים, עד כדי גירוד! הייתי מזהה את זה כבר ביוא"ב 5-6, מאז אני מורחת מלא מלא קרם ידיים ועדיין יש את זה, בהריון הראשון היה לי יובש אפילו בקיפול של היד, ממש התקלף שם עור!
כמובן החזה התמלאה בטירוף, ומדי יום הרגשתי מן זרמים מכיוון בית שחי לכיוון הפטמה

האם התסמינים שהיו לך היו דומים לתסמיני מחזור? פה ושם היו כאבי מחזור, אבל בד"כ זה היה שבוע לפני קבלת מחזור אמיתי, ופעמים היה ממשיך לסירוגין גם שבועיים אחרי.

למי שבודקת חום השחר, האם חום השחר התנהג שונה מהרגיל? לא בדקתי, אבל בהריון הגוף שלי חם יותר מהרגיל, ממש מרגישים כשנוגעים בבטן וברגליים/יריכיים

למי שעברה הריון כימי האם התסמינים שהיו לך בהריון הכימי חזרו גם בהריון רגיל? אומנם זה לא היה הריון כימי, אלא הפלה טבעית בשבוע 6, אבל אכן היה משהו מוזר, כמעט ולא היה כאבים, זאת אומרת שבוע לפני שהייתי אמורה לקבל מחזור לא היה כאבי מחזור, כלום, וגם אח"כ כשהופיעו הפסים, ומריחות, הכל היה שקט, עד לרגע הפלה עצמה, שהתחילו ממש כאבי מחזור, כנראה זה היה כבר אינדיקאטור שמשהו לא התחבר שם תקין

ואצלי

חוסר תאבון מוחלט..... (מה שלא אופייני לי בכלל
) לא שמתי לב מתי התחיל כי ההריון היה הפתעה אחת גדולה.... אבל כשגילתי את ההריון שיחזרתי לעצמי שאני הרבה זמן ככה וזה היה לפני האיחור.
חזה מאוד כואב.... שונה מאוד מכל כאב של לפני ביוץ אחרי וכו'....

לא מדדתי חום השחר.

הכימי היה שונה......

לילוש 85

New member
עונה

למי שהייתה בהריון אילו תסמינים הרגשת לפני הבדיקה החיובית-
הדבר היחיד שבאמת אפשר להגיד שהיה שונה הוא החזה, כל שאר התסמינים היו שם כל חודש אחרי הביוץ..
בול אותו דבר! כאבי מחזור ביוא"ב 9, וירידה ברגישות בחזה, אפילו היה לי דימום יוא"ב 11-12
לא בודקת
היה לי הריון שנפל בשבוע 6 שלא היו לו תופעות כמעט בכלל, בהריון הזה התופעות ההריון התחילו ברוב עוצמתן כבר בשבוע 5.

עונה בכיף

אענה על ההריון הנוכחי כי זה ממש טרי
לפני הבדיקה החיובית - בערך ביוא״ב 3-4 התחילו מלא הפרשות כמו לפני וסת, בנוסף היו לי התכווצויות מוזרות, כאבי מחזור עם כאבי ביוץ. סחרחורות מדי פעם, בטן מרגישה נפוחה כל הזמן, עייפות.
מהריונות קודמים אני זוכרת עם הבן שלי עוד לפני האיחור שהחזה ממש גדל. לא זוכרת כאבים, רק שנהיה ענק.
תסמינים לפני וסת די דומים בדרך כלל לתסמיני הריון. אבל אצלי אין הפרשות וכאבי מחזור עד יום יומיים לפני הוסת, ככה שמשהו היה לי מוזר. חודש שעבר למשל היו לי מלא תסמינים והייתי בטוחה שזה הריון ובסוף המכשפה הופיעה כמו גדולה.
חום השחר - בדרך כלל החום שלי עולה ויורד אחרי הביוץ. הפעם מסביבות יוא״ב 8 הוא נשאר בערך באותה טמפרטורה.
הריונות כימיים - בראשון התחילה לי עייפות מטורפת כבר ביוא״ב 8 והחזה ממש כאב לי. בשלב מסוים החזה הפסיק לכאוב ובערך אז גיליתי שההיריון לא מתפתח.
בכימי השני לא היו שום סימנים להריון חוץ מאיחור של שבוע. שלושה ימים אחרי שגיליתי פתאום התחיל דימום
אז לא יכולה לומר שההריונות הכימיים דומים להריון הנוכחי

I am Pupsik

New member
שני הריונות:

הריון ראשון לא הרגשתי כלום , ברמה של כלום!!!
הריון שני - לא הרגשתי כלום, היו הכתמות חומות, הייתי בטוחה שזה מחזור, הספדתי את ההריון, שמתי תחבושת שאפילו לא התמלאה, והיאח הידד לא ברור איך, אבל הבנתי באיזה שהו שלב שאני בהריון...

שני הריונות, תסמינים שונים...

The Cat Woman

New member
עונה...

למי שהייתה בהריון אילו תסמינים הרגשת לפני הבדיקה החיובית.
מיואב 4 בערך היו לי התכווצויות כמו של מכשפה, אני בדרך כלל לא מרגישה את הביוץ ולא מרגישה כלום עד שהמכשפה מגיעה. הפעם הרגשתי.
במקביל - החזה כאב והיה נפוח מיואב 4 ללא הפסקה. זה לפעמים כן קורה לי, אבל לא כמו הפעם. הייתה לי תחושה שזה הריון והפסקתי לצרוך אלכוהול (לא שלפני כן הייתי איזה אלכוהוליסטית...).
יום-יומיים לפני שהמכשפה הייתה אמורה להגיע הכאבים שוב הופיעו, כואבים בדיוק בין הבטן לגב, כמו לפני וסת.
בגלל שכבר קרה לי דבר כזה ובסוף היה איחור של שבוע ודימום, הייתי בטוחה שזהו, היא תגיע במלוא הדרה וכבר הספדתי לגמרי (בדיעבד אני יודעת לומר שזה היה הריון כימי).
הלכתי די הרבה לשירותים לוודא שהיא לא הקדימה בטעות.
ואז התחיל האיחור... וכמה ימים אחרי האיחור - בדיקה חיובית. היום אני בשבוע 6 +2

כן ולא. הם הרגישו כמו ממש כאבי התחלה של כאבי המחזור (אני סובלת מכאבי תופת), אבל העיתוי בו הופיעו גרם לי לחשוד שזה הריון.

אני יודעת לומר רק בדיעבד, כי הוא פשוט נשאר גבוה ולא ירד ביום בו המכשפה הייתה אמורה להגיע. חוץ מזה לא שמתי לב למשהו חריג.

כן, לחלוטין כן. בגלל זה הספדתי לגמרי ובגלל זה הייתי בחרדות וחששות בשבועיים הראשונים, כאילו ציפיתי כבר לראות את הדימום בשבוע שאחרי. זה נורא.

pegasus2

New member
לא היו

כשכן חשבתי שהרגשתי משהו זה תמיד לא היה בסוף.
בהריון שהיה רק בשבוע5-6 התחילו בחילות קלות. והיו קצת שלשולים וכאבי מחזור אחרי שהבדיקה היתה חיובית וכאבים בחזה.....

השרשור הזה מייאש אותי.. :)

יוא"ב 9, ואין שום רגישות בחזה, כלום כלום.
זה אומר שזה לא החודש שלי?
(יש הרבה כאבי בטן ושלשולים, אבל זה כנראה בגלל המצות.. :) )

vivi87

New member
זה ממש לא אומר

שלשום גיליתי 2 פסים, והיום מחכה לתוצאות בטא.
בדרך כלל אחרי ביוץ תמיד היייתה לי רגישות בחזה ודווקא החודש בכלל לא... כמובן לא ביוא"ב 9...
רק לסבר את האוזן.. אני ביוא"ב 19 והרגישות התחילה רק לפני כמה ימים...
בהצלחה מחזיקה אצבעות

ממש לא

גם אני כמו ויוי תמיד עם רגישות בחזה אחרי ביוץ. דווקא החודש לא היו כאבים בכלל. אחרי האיחור הפריע לי ללבוש חולצה בלי חזיה אבל עדיין ללא כאבים. אני בשבוע 5 והחזה התחיל לכאוב לפני כמה ימים וגם רק שאני נוגעת ומועכת

בהצלחה לפסים מהממים בעוד כמה ימים!

Bow8

New member
ממש לא חייב

תקראי מה כתבתי אצלי.
לא היה כלום! לא הרגשתי את החזה .
אל תדאגי במהלך ההריון הוא מתנפח ומתנפח ומתנפח.......

mitmit11

New member
מותר לי גם

יש לי פרוטקציות

הריון 1 - שומדבר מיוחד. בדיעבד החזה קצת גדל אבל לא ברמה מטורפת ולא היתה רגישות. הייתי נורא עייפה וגיליתי על ההריון בסוף שבוע 8.
הריון 2 - היתה עייפות, הייתי חולנית, היתה רגישות קלה בחזה והחצי אמר לי להשתין על מקל כשהרגיש שהחזה גדל
צדק. גיליתי בסוף שבוע 7 או תחילת 8.
הריון 3 ונוכחי - עייפות קלה, לא משהו מעבר לעייפות רגילה של אמא לשניים, שומדבר מעבר לזה. היו דימומים שבאו והלכו כל כמה ימים ולכן הלכתי לרופאה להיבדק. הסיבה ניבטה אליי ממסך ה-US (הסיבה אז נראתה כשק לא תקין, אחרי שבועיים נצפה דופק והסתבר בדיעבד שהייתי אז בשבוע 5, הפלה מאיימת, שליית פתח ועוד כל מיני מרעין בישין). אחרי שהתגלה הדבר סבלתי מבחילות במשך 4 ימים. פסיכוסומטי לגמרי.

ולסיום אכתוב מה שאני כותבת לכל אחת בפורום השכן - תופעות ההריון, קיומן, היעדרן, הופעתן, היעלמותן, היחלשותן והתעצמותן לא מעידות כהוא זה על תקינות ההריון ויכולות להשתנות בין נשים וגם בין הריונות של אותה אישה.

מאחלת לכולכן ביקור גם אצלנו בקרוב לשעמום של כמה חודשים טובים

lilush441

New member
תשובה לסקר

בהריון הראשון- לא הרגשתי כלום, תחילת ההריון לוותה עם שפעת חזקה וחולשה גדולה,כך שרק איחור במחזור גרל לי להבין שאני בהריון, עשיתי בדיקה וגיליתי את ההריון.
בהריון השני -כאבי טרום מחזור, וכאבים חזקים למטה כ 12 ימים אחרי הביוץ, איחור במחזור,דפיקות לב מואצות וגיליתי על ההריון.
בהריון השלישי - כאבים שדומים לכאביי מחזור, וכאבים חלשים למטה.
איחור במחזור ...
ועכשיו, מחכים בצפיה כ 7 חודשים מעייפים ומתישים...
אני ביוא"ב 11, אין רגישויות מסוימות, כבר לא יודעת למה לצפות. כל חודש נראה כאילו אוטוטו זה כאן והחודש מקווים שזה זה...!!!
בהצלחה לכולן!

Bow8

New member
אצלי

הריון ראשון (היום בת 3.5) לא היו סימנים, אפילו עוד לא היה איחור. קמתי יום אחד בבוקר
״הרגשתי״ שאני בהריון אמרתי לבעלי הוא אמר תחכי לפחות לאיחור, לא הקשבתי הלכתי באותו רגע לקנות בדיקה- ויצא חיובי!! הייתי בשוק התחלתי לצרוח! חחחה אחרי הבדיקה טעם מתכתי וסלידה איומה מגמבה אדומה!!
לפני כשנה הריון שני אחרי שבועיים בבדיקה חיובית נפל. לא הרגשתי שום סימנים למעט טעם מוזר בפה.
לא היו סימנים כמו כאבים וכו ( היום אני כבר יודעת יותר לגבי התסמינים אז כל חודש מחפשת אותם)

rainy morning

New member
עונה

אמנם זה היה הריון שלא התפתח אבל בהתחלה היה חזה נפוח והרגשה שאני צריכה לקבל מחזור כל רגע.
בדיוק תסמיני מחזור אבל אצלי בד"כ יש הפרשות כהות כמה ימים לפני מחזור והפעם של ההריון לא היה.
הבנתי שאני בהריון רק כאשר לא הגיע המחזור.

tofiyofi

New member
טוב

לפני הבדיקה חשתי :
א. עייפות רבה, יותר מהרגיל
ב. כאבי בטן תחתונה חלשים (לא כמו מחזור)
ג. טעם מלוח מדי לכל מיני מאכלים (זה נמשך יום-יומיים ו"חזר לעצמו"

לא היו לי דימומים באף שלב, והבדיקה הראשונה שעשיתי הייתה עם פס שקוף עד כדי מדומיין (ללא צבע, כעין צל) ביום הראשון לאיחור. לאחר יומיים היה פס וורוד ברור
כמו כן בעלי טען שהייתי נחמדה מהרגיל לתקופה (בד"כ הוא טוען שאני עצבנית לפני המחזור)

למעלה